Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

DJI Ronin-MX

DJI Ronin-MX je prvý DJI ručný stabilizátor na kamery, ktorý je možné používať na zemi ako aj vo vzduchu. Ronin-MX je postavený tak, aby dokázal udržať kamery ako sú napríklad : Red Dragon, Arri Alexa Mini, BMPCC, Canon EOS 5D...
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
in-DJIRON30
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
1 799,00 € 1 499,17 €

DJI Ronin-MX

DJI Ronin-MX je prvý DJI ručný stabilizátor na kamery, ktorý je možné používať na zemi ako aj vo vzduchu. Ronin-MX je postavený tak, aby dokázal udržať kamery ako sú napríklad : Red Dragon, Arri Alexa Mini, BMPCC, Canon EOS 5D, ...
Kompatibilné so DJI M600
Podporuje RED Epic, Arri Alexa Mini a iné kamery
Navrhnuté pre dokonalú stabilizáciu aj pri pohybe
5-minútové nastavenie
Profesionálne 3-osové stabilizovanie
3 varianty použitia : Upright, Underslung, Briefcase 
Auto Tune Stability ( ATS ) pre dokonalé vyváženie
SmoothTrack™ vylaďovanie pohybov

Vyrobené pre profesionálov

Vo filmovom priemysle je veľmi dôležitá rýchlosť a variabilnosť. Ronin-MX je navrhnutý tak, aby ste vyvážili kameru do 5 minút a zároveň je tak univerzálny, aby každý filmár mohol natáčať so svojou kamerou a všetko bežalo hladko. Vďaka Smoothtrack algoritmu Ronin-MX vyladí všetky pohyby ešte lepšie ako doteraz. Inžinieri presunuli batériu do hornej časti, aby sa presunulo ťažisko. Stabilita kamery je zabezpečená klietkou, do ktorej sa kamera zasúva a následne sa o ňu upevní. Extrémne tiché motory zabraňuju zvuku motorov, aby sa dostali do mikrofónu kamery.

Výkonný a precízny

Nový Ronin-MX dokáže lepšie stabilizovať kameru aj v pohybe pri vyšších rýchlostiach pri natáčaní z auta či zo vzduchu. Všetko vďaka výkonnejším motorom a riadiacej jednotke. Pri použití Ronina-MX s DJI M600, riadiaca jednotka Ronina-MX dokáže komunikovať s riadiacou jednotkou M600 a GPS modulom pre lepšiu stabilizáciu počas letu.

Sloboda pohybu

Filmári pracujúci s novinkou Ronin-MX majú jedinečnú možnosť vyskúšať si neuveriteľnú slobodu a možností, ktoré im Ronin-MX poskytuje. Ronin-MX sa dokáže otáčať 360°dookola a kameru môže nakloniť až o neuveriteľných 135°. Filmári tak majú kopec nových možností ako natočiť ten istý záber, ale z iného uhla.

Bezdrátové ovládanie a prenos obrazu

Ronin-MX je kompatibilný s DJI Lightbridge 2, ktorý je schopný vysielať obraz či na zemi ako aj vo vzduchu až do vzdialenosti 5km. Pri kombinácii s DJI Focusom je možné ostriť na diaľku cez DJI Lightbridge.

Plnohodnotné ovládanie cez aplikáciu

Aplikácia DJI Go umožňuje kompletné naastavenie Ronina-MX a jeho správania. Cez aplikáciu sa dá taktiež aj kalibrovať Ronin-MX.

Prepracovanejšie vyváženie

Inžinieri redizajnovali Ronin-MX, posunuli batériu do hornej časti, čím premiestnili ťažisko celého systému, a vylepšilo stabilitu hlavne pri použití na dronoch alebo za pohybu. 

Magnéziová konštrukcia

Vďaka magnéziovej konštrukcii sa podarilo dostať hmotnosť Roninu-MX na neuveriteľných 2.77kg. Vďaka tejto extrémne nízkej hmotnosti, je možné jednoducho umiestniť Ronin-MX na DJI M600 aj pri namontovanej kamere ako je RED EPIC DRAGON a pod.. 

Výkonnejšie motory a regulátory

Nové výkonnejšie motory a regulátory zaručujú dokonalú stabilizáciu kamery aj v náročnejších podmienkach ako je napríklad rýchla jazda, odpor vzduchu pri leteckých záberoch či prudké pohyby. Motory sú o 50% výkonnejiše ako mal DJI Ronin-M.

Napájanie kamery

Novinka na stabilizátore od DJI je možnosť napájať kameru z prídavnej batérie, ktorá sa dá jendoducho uchytiť na konštrukciu stabilizátora DJI Ronin-MX.

Inteligentné batérie

Batérie pre Ronin-MX sú kompaktné, ľahké a pritom vydržia napájať Ronin až 3 hodiny. 

Diaľkové ovládanie ostrenia

DJI Focus bol vyvinutý vďaka dlhodobej expertíze a spolupráci s filmárskym priemyslom. Vďaka tomu je dokonale presný akoby ste ostrili priamo na objektíve. Všetko je možné aj pomocou DJI Lightbridge 2.

Duálne ovládanie

V balení s DJI Ronin-MX prichádza aj diaľkové ovládanie. Vďaka tomuto diaľkovému ovládaniu je možné hýbať kamerou do všetkých smerov na diaľku. Taktiež je možné vďaka technológii DJI Lightbridge 2 ovládať Ronin-MX až na vzdialenosť 5km.

Extrémne rýchle nastavenie a vybalancovanie kamery

Ušetrite čas strávený nastavovaním stabilizátora. DJI Ronin-MX je nastavený na akúkoľvek kameru do 5minút.

Univerzálne použitie

DJI Ronin-MX je možné jednoducho upevniť aj na dron použitím špeciálne navrhnutým adaptérom. Separátny rýchloupínací systém, ktorý zdvojuje antivibračný systém dáva Roninu-MX možnosť pripojenia na všetko od žeriavu až po statív a všetko medzi tým. Tento špeciálny adaptér izoluje Ronin-MX od všetkých nežiaducich vibrácii prechádzajúcich z platformy na ktorej je Ronin-MX upevnený.

Obsah balenia : 
1x Ronin MX - Stabilizátor
1x Rúčka
1x Diaľkový ovládač 2.4 GHz
1x Stojan
1x Nabíjačka
2x Inteligentná Batéria
1x Sada káblov
1x MicroUSB kábel
1x CAN kábel
1x Montážna základňa kamery
1x Horná montážna základňa kamery
1x Tlmič vibrácii
Drobné príslušenstvo

Špecifikácia DJI Ronin-MX

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 799,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod