DJI Ronin-M (DJIRON06)

Najnovšie technológie použité v DJI Osmo udržiavajú kameru dokonale stabilizovanú, nech sa deje čo sa deje. Videá či fotografie za pohybu sú krásne ostré, nerozmazané a plynulé bez otrasov.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
DJIRON06
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
1 159,00 € 965,83 €

DJI Ronin-M (DJIRON06)

Neuveriteľne ľahký a kompaktný

Ronin-M váži iba 2,3 kg, čo je približne polovica váhy väčšieho stabilizátora DJI Ronin. Ronin-M je taký malý, že sa vám zmestí aj do batohu a tak ho môžte zobrať všade so sebou. Nový Ronin-M si poradí aj napriek svojej kompaktnosti s kamerami do hmotnosti 3,6kg. 

Rýchle nastavenie, precízne balancovanie

Elektronický stabilizátor DJI Ronin-M vám pomôže ušetriť kopec času. Stačí vám 5 minút a máte nastavené úplne všetko čo potrebujete. Po úvodnom rýchlom vyvážení kamery stačí aktivovať funkciu ATS ( Auto Tune Stability ), ktorá vám doladí vyváženie do dokonalosti. Vyváženie stabilizátora si nevyžaduje absolútne žiadne náradie. Všetko je tak jednoduché, aké nikdy predtým.

Ľahká demontáž a bezkonkurenčná flexibilita

Natočte neuveriteľné zábery aj tam, kde nieje dostatok miesta na veľkú techniku. Ronin-M vám všetko umožní. Rukoväte stabilizátora sa dajú rýchlo a jednoducho odmontovať a tak je stabilizátor ešte ľahší a kompaktnejší. Montáž rukovätí je tiež rovnako jednoduchá ako demontáž a trvá len pár sekúnd.

Nový rám z magnézia

Váš Ronin-M môže stáť na drsnom a nerovnom povrchu a rôznom prostredí. Spolu so supersilným a masívnym rámom z magnézia Ronin-M prináša zvýšenú pevnosť a odolnosť. Rám z magnézia vám tiež umožní ľahké manévrovanie a tak naberie vaše filmovanie nový rozmer.

Plynulý pohyb (SmoothTrack)

SmoothTrack technológia zabezpečuje, aby kamera pri prudkých pohyboch mala plynulý dojazd. Kamera intuitívne nasledujte pohyb akým sa hýbete vy, no teraz je úplne všetko dokonale stabilizované, nezáleží na tom ako manipulujete s Roninom-M. SmoothTrack nastavenie od rýchlosti cez mŕtvy bod až po zrýchlenie, to všetko je prispôsobiteľné. "Single Axis Follow Mode" dovoľuje zamknúť dve osi, a tým SmoothTrack nasleduje kameru spolu s pohybom iba jednej osi.

Nekonečné možnosti filmovania. Jedno flexibilné riešenie

Zachyťte zábery, ktoré neurobíte so žiadnym iným zariadením. Prepínajte medzi tromi režimami bez námahy a bez žiadneho ďalšieho náradia alebo druhého ovládača.

Underslung režim: Filmujte bez námahy a pohodlne vo väčšine filmovacích režimoch. Držanie Roninu-M presne na úrovni hrude.
Upright režim: Zachyťte záber vo výške vaších oší, alebo vyššej, prevrátením celého Roninu-M nad vašu hlavu. Tento režim je výborný pre filmovanie napr. davu ľudí.
Briefcase režim: Filmovanie v úzkych priestoroch už nebude žiaden problém. Jednoducho otočte Ronin-M vertikálne a držte ho za jednu rúčku ako kufrík

Dlhá výdrž batérie

Filmujte celý deň, až kým nenatočíte tie správne zábery. Inteligentná batéria má nový dizajn, ktorý je ešte ľahší ako bol predtým. Výdrž batérie na jedno nabitie je až 3 hodiny. V balení sú preto 2 batérie. Ochrana proti prebitiu je vstavaná v batérií. Ostávajúcu energiu batérie je možné vidieť na LED ukazovateli a v mobilnej aplikácii.

Výkonný motor, precízne ovládanie

Dizajnované s vysokým výkonom, striedavé motory sú veľmi precízne a zabezpečujú nízke vibrácie a vysoký krútiaci moment. Vďaka technológii DAP ( Digital Absolute Positioning ) dosahuje Ronin-M špičkovú presnosť a zvyšuje rozsah náklonu (105° hore, 165° dole) a bočného náklonu (± 110°).

Tichý režim

Pri nátáčaní vnútri alebo v úzkych priestoroch je veľmi dôležité, aby nebolo počuť motory stabilizátora. Ronin-M má tichý režim, ktorý zredukuje hluk motorov na absolútne minimum, pričom stále zachováva svoju extrémnu presnosť vyvažovania.

Druhý operátor 

Ronin-M môžu ovládať dokonca dvaja operátori, čo vám umožní ovládať pohyby kamery aj tak, ako by to nebolo možné pri jednom operátorovi. Pri súhre dvoch operátorov dokážete nahrať dokonalé zábery a to len vďaka Ronin-M.

Namontujte všade

Jednoducho namontujte svoj Ronin-M všade kde treba pomocou rýchloupínacieho systému, ktorý je kompatibilný s veľa univerzálnymi konektormi. Stačí len odmontovať vrchný držiak a môžte ronin zavesiť na žeriav, statív alebo hocičo iné.

Špeciálne konektory

Ronin-M, tak ako aj jeho predchodca obsahuje konektory, ktoré vám uľahčia prácu s periférnymi zariadeniami. Nájdete tu plný, napájaný USB konektor a taktiež aj konektor pre DJI Lightbridge, aby ste napojili všetko čo potrebujete.

Aplikácia cez Bluetooth

Pomocou aplikácie môžte meniť nastavenia vášho Ronina veľmi jednoducho a rýchlo. Aplikácia vám umožní dostabilizovať Ronin keď treba ( Auto Tune ), prispôsobiť SmoothTrack funkciu a mnohé ďalšie a to všetko len za pár sekúnd.

Firmware

Do budúcna je možné, že DJI Ronin-M dostane ďalšie funkcie, ktoré aktivujete aktualizáciou firmvéru.

Ovládanie pod palcom

Pomocou nového "palcového ovládača" máte počas celého natáčania plnú kontrolu nad pohybmi stabilizátora. 

Balenie obsahuje : 

1x Ronin-M

1x Rúčka

1x Diaľkový ovládač ( veľký )

1x Stojan

1x Nabíjačka

2x Batéria 1580mAh

1x Kábel 230V

1x micro USB kábel

1x Doska na upevnenie kamery

1x Sada skrutiek

Špecifikácia DJI Ronin-M (DJIRON06)

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 159,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod