DJI Osmo

Najnovšie technológie použité v DJI Osmo udržiavajú kameru dokonale stabilizovanú, nech sa deje čo sa deje. Videá či fotografie za pohybu sú krásne ostré, nerozmazané a plynulé bez otrasov.
Výrobca:
DJI
Obj. čislo:
DJI0650
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
659,00 € 549,17 €

DJI Osmo

Plne stabilizovaná 4K / 12MP Kamera optimalizovaná na použitie na zemi
Schopná nahrávať spomalené zábery a zvuk
Dlhé uzávierky možné aj bez statívu
Bezpečná rúčka
Množstvo skvelého príslušenstva  ( držiak na bicykel, auto, statív, predlžovacie rameno )
6hodín pohotovostný režim
Výdrž 1hodinu v plnom nasadení

Pozor ! 

Na to, aby ste mohli s DJI Osmo použiť svoju X5 kameru od DJI, potrebujete dokúpiť špeciálny adaptér, ktorý sa však predáva zvlášť.

Dokonalý záber v pohybe

Najnovšie technológie použité v DJI Osmo udržiavajú kameru dokonale stabilizovanú, nech sa deje čo sa deje. Videá či fotografie za pohybu sú krásne ostré, nerozmazané a plynulé bez otrasov. Vy sa sústredíte na záber a DJI Osmo urobí všetko ostatné tak, aby bol záber presne taký ako ho potrebujete mať.

Svet na dlani - Automatická panoráma

DJI Osmo je vybavené funkciou automatickej panorámy. Stačí len držať osmo a zmačknúť spúšť - tak jednoduché je urobiť dokonalú panorámu 360°. Takto zachytíte nielen jednu fotografiu z vášho dobrodružstva, ale celú panorámu okolo vás.

Zachytte čas - Timelapse

Vďaka stabilizovanej kamere DJI Osmo môžte zachytiť aj plynutie času jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Časozber môžte vytvoriť aj statický, ale aj v pohybe. Všetko tak jednoduché a to dokonca aj bez statívu.

Dlhá uzávierka aj bez statívu

Stabilizačný systém DJI Osmo je tak presný, že môžte fotografovať aj s dlhou uzávierkou pre najdokonalejšiu presnosť a ostrosť záberov. To všetko aj bez použitia statívu. Takto môžte zachytiť aj nočné časozbery či zachytiť tečúcu vodu. 

Pokročilá stabilizácia

DJI využilo svoje vedomosti a skúsenosti so stabilizátormi vo vzduchu. Tak vzniklo DJI Osmo, vďaka ktorému je možné používať kamery Zenmuse X3, X5 a X5R aj na zemi bez použitia DJI Inspire 1 či iného drona. 3-osová stabilizácia a integrovaná kamera zaručia dokonalú stabilizáciu obrazu. 

Neuveriteľná sila vo vašej dlani

Rúčka DJI Osmo je precízne navrhnutá tak, aby bola príjemná pri držaní a zároveň aby vydržala čo najdlhšie. Všetky gombíky a funkcie sú na dosah prsta. Súčasťou balenia DJI Osmo je aj držiak na telefón, ktorý cez aplikáciu dokáže ovládať všetky nastavenia a režimy kamery. 

Ovládanie na diaľku

Celé ovládanie kamery, tak ako aj nastavenia a režimy sa dajú ovládať na diaľku cez smartphone a aplikáciu DJI GO. Aplikácia komunikuje s rúčkou cez Wifi, a tak sa môžte pár krokov od rúčky vzdialiť a fotiť napríklad panorámu zo statívu bez toho, aby ste boli v zábere.

Skvelá 4K kvalita

DJI Osmo je vybavené kamerou Zenmuse X3. Táto kamera dokáže nahrávať 4K video pri 24/25/30 snímkoch za sekundu ( FPS ). Fotografie sú až 12MP a môžte ich ukladať aj v surovom formáte Adobe DNG RAW pre lepšie možnosti úpravy.
Osmo je kompatibilné aj s kamerami Zenmuse X5 a X5R, ktoré využívajú M4/3 senzor a majú aj vymeniteľný objektív. Kvalita týchto kamier je badateľne vylepšená oproti sérii X3 

Prispôsobiteľnosť

Špeciálne pre DJI Osmo bolo vyvinuté príslušenstvo, vďaka ktorému môžte DJI Osmo použiť v takmer každej situácii. Statív, prísavka či objímka na bicykel - všetko príslušenstvo vám uľahčí prácu s DJI Osmo a zároveň otvorí nové možnosti využitia kamery. 

Spánkový režim

DJI Osmo disponuje aj spánkovým režimom, do ktorého sa automaticky prepne po určitom čase nečinnosti. Tento režim vám predĺži výdrž batérie a predĺži životnosť celej elektroniky. Keď sa Osmo preberie zo spánkového režimu je okamžite pripravené na akciu.

Zvuk

DJI Osmo má integrovaný mikrofón, aby ste mohli nahrávať do videa aj zvuk. DJI Osmo má taktiež možnosť pridania vlastného mikrofónu pripojením na 3,5mm Jack.

Balenie obsahuje : 

1x DJI Osmo - rúčku so stabilizátorom a kamerou

1x Držiak mobilného telefónu

1x Batéria

1x Nabíjačka

1x Napájací kábel

1x Prenosné púzdro

1x Šnúrka na zápästie

1x Šnúrka na plece

1x 16GB MicroSD karta

1x UV Filter

1x Ochranná krytka objektívu

1x Ochranná krytka rozety

1x Manuál

Špecifikácia DJI Osmo

Priemer filtra objektívu43 mm
Maximálne rozlíšenie videa4K
Max. frekvencia snímania Full HD100/120 obr./s
Max. frekvencia snímania 4K24/25/30 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupymini USB

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 659,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod