Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Delkin XQD 2933X R440/W400 64GB

Pamäťová karta Delkin Premium 2933X XQD kombinuje priemyselnú silu a spoľahlivosť s neporovnateľným výkonom a zárukou kvality ako žiadna iná karta. Karta Premium XQD verzia 2.0, kompatibilná s rýchlosťami vhodnými pre profesionálnych fotografov a kameramanov, je špeciálne navrhnutá tak, aby dokázala vyniknúť v najnovšej generácii špičkových zariadeniach od spoločností Sony a Nikon.
Obj. čislo:
110280
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
195,00 € 162,50 €
-+

Delkin XQD 2933X R440/W400 64GB

Pokročilé rýchlosti nahrávania XQD
Využitím druhej generácie rozhrania PCI Express sa môže karta Premium XQD pochváliť rýchlosťou záznamu presahujúcou 400MB / s pre bezchybný video záznam filmovej kvality, vrátane DCI 4K a Full HD videa pri rýchlosti 180 snímok za sekungu. Podporuje tiež kontinuálne snímanie až 200 RAW snímok bez omeškania.

Zjednodušený pracovný proces
S možnosťou čítania a sťahovania dát pri rýchlosti dosahujúcej až 440MB / s zaisťuje karta XQD najrýchlejší a najúčinnejší prenos dát z karty do počítača pre okamžitý prístup k vašim súborom a možnosti skoršieho začatia postprodukcie. To je ideálne pre fotografov a kameramanov, ktorí potrebujú rýchlo sťahovať veľké množstvo dát a vrátiť sa k fotografovaniu.

Testované na kompatibilitu
Každá XQD karta prešla rozsiahlymi testami, aby bola zaistená plná funkčnosť a výkonnosť v dnešných špičkových XQD zariadeniach, vrátane špičkových systémových kamier Nikon a niekoľkými videokamier Sony XDCAM Super 35. Pamäťová karta Premium XQD je karta, ktoré môžete dôverovať pre jej rýchle a spoľahlivé zachytenie fotografií a videí.

Odolný dizajn
Navrhnutá tak, aby odolávala aj najnáročnejšiemu fotografickému prostrediu. Karta Premium XQD je odolná proti nárazom, magnetom, röntgenovému žiareniu, UV žiareniu, extrémnym teplotám a je antistatická.

Dôležité vlastnosti
Hodnotenie rýchlosti 2933X
Maximálna rýchlosť čítania dát: 440MB / s
Maximálna rýchlosť zápisu dát: 400MB / s
Kompatibilný s formátom XQD verzie 2
Ideálny výkon pre náročné 4K videa a vysokorýchlostné RAW burst
Extrémne odolný dizajn Kapacita 64GB

V balení
Pamäťová karta Delkin Devices Premium XQD
Ochranné puzdro pre uloženie


Špecifikácia Delkin XQD 2933X R440/W400 64GB

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 195,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod