Computer Press Modelingová fotografie – mistrovství

Vôbec poprvý krát sa svetovo známy módny fotograf a inštruktor kreatívneho svietenia Frank Doorhof rozhodol vziať čitateľov za oponu a odhaliť všetky kroky jeho kreatívneho pracovného postupu pri fotení modelingových fotografií.
Výrobca:
Computer Press
Obj. čislo:
9788025143490
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
31,90 € 29,00 €
-+

Computer Press Modelingová fotografie – mistrovství

Frank Doorhof v tejto knihe začína tam, kde sa rodí každé úspešné fotenie: u výbere modelky. Naučíte sa, ako nájsť tie správne lokácie, poradiť si s pozadím v ateliéru (tipy na skvelé pozadia doslova za pár drobných vám zaručene vyrazia dych) a pracovať samostatne alebo v týme so štylistami, maskérmi a kaderníkmi tak, abyste z každého fotenia získali kvalitné fotografie, ktorých si publikum všimne.
Okrem toho sa dozviete úplne všetko o Frankových nastaveniach svetiel, ktoré sú do detailu popísané a rozkreslené v prehladných diagramoch. U vetšiny fotografií budete šokovaní tým, ako jednoducho ich ide dosiahnuť, abyste nepotrebovali hromadu drahého vybavenia. Kniha se naviac zaoberá dôležitými drobnosťami, ktoré ostatní zabúdajú, vrátane kalibrácie monitoru a použitia farebných terčov pre správne nastavenie farieb. Dozviete sa tiež, prečo je expozimeter nevyhnutný k tomu, abyste zakaždým získali presné a reprodukovateľné svetlo.
A na koniec vás čaká púť po najoblúbenejších retušovacích technikách, ktoré Frank predstavuje v zrozumiteľných krokových postupoch tak, abyste ich mohli ihneď použiť i na svojich vlastných fotografiách. Táto kniha je proste nevyhnutnou studnicou vedomostí pre každého, kto to s modelingovou fotografiou myslí vážne.

Frank Doorhof je holandský fotograf, ktorý je známi svojou módnou a glamour fotografiou, a uznávaný expert cez kalibráciu. Aktívne pracuje na komerčných zákazkach prevažne pre hudobníkov a luxusné módne spoločnosti, ale ostáva mu čas aj na vlastné projekty. Vo svojom ateliéri v Amsterdame organizuje Frank workshopy a semináre a tiež prednáša na doprovodných akciách v rámci výstav Photoshop World a Photokina. Naviac sa stal prvím európským inštruktorom online kurzov na výukových stránkách Scotta Kelbyho.
Druh tovaru: Kniha
Autor: Frank Doorhof
Žáner: úpravy fotografií, žánre a témy, techniky a postupy
Nakladateľstvo: COMPUTER PRESS
Dátum vydania: 26.01.2015
Odporúčané od: 16 rokov
EAN: 9788025143490
Počet strán: 360 stran + 0 stran příloha
Formát: 210x235 - brožovaná, šitá nitmi
Jazyk. vydanie: čeština

Špecifikácia Computer Press Modelingová fotografie – mistrovství

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 31,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod