Computer Press Beauty fotografie

Zaujali Vás štylizované fotografie nadpozemsky krásnych modeliek a radi by ste sa dozvedeli, ako takéto fotografie vznikajú? Alebo si naopak myslíte, že fotografia spadajúca do škatulky beauty sú jedna ako druhá? Ak Vás tento žáner oslovuje
Výrobca:
Computer Press
Obj. čislo:
9788025137710
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
16,90 € 15,36 €

Computer Press Beauty fotografie

Ak Vás niekedy zaujali štylizované fotografie krásnych modeliek a radi by ste sa dozvedeli ako sa takéto zábery fotia, alebo si naopak myslíte, že Beauty fotografie sú jedna ako druhá, bez nápadu a sú prísne podriadené komerčným požiadavkám zákazníka nechajte si poradiť ako k tomuto žánru pristupovať osobitným spôsobom a možno budete nakoniec prekvapený tým, kde všade dokáže oko nadaného fotografa nájsť krásu a akých podôb môže v jeho podaní nadobudnúť.

Skúsený výtvarník a fotograf Radim Kořínek Vám v desiatich kapitolách odovzdá svoje skúsenosti so zobrazovaním krásy. Dočítate sa, ako sám vníma samotný žáner Beauty, kde hľadá fotografické príležitosti a spolupracovníkov, kedy je zo svojou prácou spokojný a kedy sa naopak rozhodne výsledné fotografie ďalej upravovať v počítači. Okrem toho Vám autor v knihe poskytne množstvo praktických rád a zamyslení nad vybranými fotografiami u ktorých podrobne popíše okolnosti ich vzniku. Na záver autor pripravil inšpiratívnu galériu v kotrej sa sami presvedčíte, ako pestrá môže byť Beauty fotografia.


Základné údaje o Veľkej knihe reportážnej fotografie:
Názov knihy: Beatuy fotografie
Podtitul: Inspirativní prúvodce fotografa podivuhodným světem krásy
Autor: Radim Kořínek
Nakladateľstvo: COMPUTER PRESS
ISBN 978-80-251-3771-0
Počet strán: 176 strán
Formát strany: 210x235mm
Väzba: mäkká, šitá niťami
Jazyk: Čeština
Dátum vydania:26.09.2012

Špecifikácia Computer Press Beauty fotografie

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 16,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod