Canon XA35

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte u nás produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre. Viac informácii nájdete na: Vyhrajte plavbu snov

Canon XA35 je kompaktná, nenápadná všestranná profesionálna videokamera, vybavená prvotriednou výbavou, ktorá umožňuje natáčať videosekvencie v profesionálnej Full HD obrazovej kvalite s širokým dynamickým rozsahom.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1003C006AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
2 049,00 € 1 707,50 €

Canon XA35

Canon XA35 je kompaktná profesionálna videokamera s prvotriednou výbavou, ktorá umožňuje jej všestranné využitie. Umožňuje natáčať Full-HD videosekvencie vo výnimočnej profesionálnej obrazovej kvalite so záznamom vo formáte Dual format (AVCHD, MP4) a konektorom HD-SDI. Dual format s výstupom do HD-SDI je ideálnym formátom pre vytváranie profesionálneho postprocesu pre profesionálne vysielanie a vytváranie webového obsahu. Kamera má široký dynamický rozsah a je ideálna na natáčanie v profesionálnej kvalite, okrem iného vrátane podnikových videí, svadieb a obsahu určeného na internet, a to najmä v náročných podmienkach s vysokým svetelným kontrastom.

Parametre videokamery Canon XA35:
- Kamera využíva širokouhlý HD videoobjektív (26,8-576mm) s 20x optickým priblížením, inteligentnou 5-osovou optickou stabilizáciou OIS a svetelnosťou v rozsahu f/1.8-2.8.
- Objektív je vybavený kombináciou inteligentnej optickej stabilizácie a dynamickej optickej stabilizácie. V objektíve je zabudovaná 8 lamelová kruhová clona.
- Kamera je vybavená snímačom HD CMOS Pro 1/2,84“ s 2,91MPix rozlíšením, ktorý spolupracuje priamo s grafickým procesorom DIGIC DV4.
- Režim Wide DR (600 %) a režim priority jasných tónov2 zachovávajú vykreslenie detailov v jasných tónoch/tieňoch a vytvárajú tak prirodzenejší obraz.
- Výstup HD/SD-SDI je ideálny pre profesionálne vysielanie.
- Záznam v dvoch formátoch: Full HD AVCHD Progressive (28 Mb/s) alebo MP4 (35 Mb/s) na 2 karty SD.
- Odnímateľná rukoväť s profesionálnymi vstupmi XLR a zabudovanou infračervenou lampou
- Pre pohodlné ovládanie je vybavený 8,77cm (3,5“) OLED dotykovým displejom a elektronickým hľadáčikom s rozlíšením 1,56MPix, ktorý je možné vyklopiť o 45°.
- Pre flexibilné natáčanie je vybavená elektronickým hľadáčikom s rozlíšením 1,56 MPix umožňujúcim naklopenie o 45° pre flexibilnejšie natáčanie.
- Zrýchlený a spomalený záznam (x2 až x1200) s režimom intervalového záznamu vo formáte MP4
- O zaostrenie sa stará systém okamžitého automatického zaostrovania – Instant AF.
- Zvuk sa zaznamenáva v profesionálnej kvalite spolu s videom priamo na SDHC/SDXC pamäťové karty v jednom z dvojice slotov pre pamäťové karty typu SDHC/SDXC.
- Pre natáčanie v noci je kamera vybavená infračervenou lampou.
- Kamera je vybavená vstavanou Wi-Fi vďaka ktorému je možné ju ovládať na diaľku alebo bezdrôtovo zdieľať vytvorený multimediálny obsah.
- 2 konektory XLR.
- S volitelným príslušenstvom je možné využívať funkcia GPS.


Širokouhlý videoobjektív Canon HD s 20x zoomom:
Videokamera Canon XA35 je vybavená novým 26,8 mm širokouhlým objektívom, ktorým zachytíte toho viac ako kedykoľvek predtým. Prostredníctvom 20x zoomu budete bližšie k akcii, pričom dynamická optická stabilizácia obrazu vyrovná pohyby v 5 smeroch, vďaka čomu získate ultrastabilné videozáznamy. Vďaka vysokej sveteľnosti objektívu f/1,8 a 8-lamelovej clony s technológiou EDM môžete natáčať nádherne odpichnuté zábery s dokonalým rozostrením pozadia tzv. „bokehom“.

Vylepšený senzor HD CMOS Pro 1/2,84”:
Nový snímač HD CMOS Pro od spoločnosti Canon má 2,91 MPix efektívneho rozlíšenia a prináša tak jedinečnú kvalitu obrazu v rozlíšení Full HD. Vďaka zvýšenej citlivosti a vylepšenému odstupu signálu od šumu vyzerajú predovšetkým zábery nasnímané pri slabom svetle čistejšie a dosahujú menšiu mieru šumu.

Flexibilné nové nastavenia obrazu:
Nové nastavenia obrazu vám umožnia dosiahnuť ešte pôsobivejšie výsledky. Režim Wide DR poskytuje dynamický rozsah 600 %, v dôsledku ktorého vznikajú jasné zábery s vysokým kontrastom a zachovaním detailov jasných tónov aj tieňov bez potreby postprodukcie. Režim priority jasných tónov reprodukuje záznamy s prirodzenejšími tónmi a bohatšími farbami a detailami najmä v miestach s vysokou mierou jasu2, takže sa skvele hodí pri scénach s jasnou oblohou a reflexnými povrchmi.

8,77 cm (3,5”) dotyková obrazovka OLED a vyklopiteľný elektronický hľadáčik:
Kamera Canon XA35 poskytuje napriek kompaktnej veľkosti mimoriadne komfortné používanie a ergonómiu. Dotyková obrazovka OLED s rozlíšením 1,23 MPix ponúka v porovnaní s ekvivalentmi LCD vyššiu mieru pohotovosti, rozlíšenia, kontrastu a reprodukcie farieb. Elektronický hľadáčik s rozmerom 0,61 cm (0,24”) má 1,56 MPix môžete vyklápať o 45° na lepšie prispôsobenie rôznym polohám pri natáčaní.

Všestranný záznam v dvoch formátoch:
Procesor DIGIC DV 4 novej generácie rozširuje vaše možnosti. Video môžete zaznamenávať do formátu AVCHD rýchlosťou až 28 Mb/s v rozlíšení 1 080/50p a k dispozícii máte aj MP4 formát záznamu v maximálnej kvalite s dátovým tokom až 35 Mb/s v rozlíšení 1 080/50p. Vďaka dvom slotom pre pamäťové karty SDXC/SDHC môžete simultánne zaznamenávať súbory vo formáte MP4 vo vysokokvalitnom HD rozlíšením, alebo s nižším rozlíšením na jednoduchší prenos súborov – ideálne v prípade potreby rýchlej výmeny videozáberov. V režimoch MP4 máte k dispozícii možnosť zaznamenávania zrýchleného a spomaleného záznamu (x2 až x1200).

Profesionálny zvuk:
Canon XA30 má pokročilé ovládanie zvuku. Dva konektory XLR poskytujú profesionálnu možnosť pripojenia externého zariadenia pre nahrávanie zvuku a k dispozícii sú aj možnosti zaznamenávania vo formáte lineárneho PCM a Dolby Digital. K dispozícii je aj vstavaný mikrofón a 3,5 mm vstupný konektor.

Infračervené natáčanie:
Vďaka infračervenému reflektoru, ktorý je vstavaný v rukoväti videokamery Canon XA35, môžete túto kameru používať aj v noci, alebo pri slabom osvetlení okolia – ideálne pre dokumentaristov voľnej prírody.

Vstavané rozhranie Wi-Fi, kompatibilita GPS:
Prenášajte videozábery bezdrôtovo prostredníctvom telefónu, alebo tabletu so systémom iOS, alebo prostredníctvom FTP s rýchlosťou až 150 Mb/s. Na diaľku je možné aj ovládať funkcie videokamery diaľkovo prostredníctvom zariadenia s podporou rozhrania Wi-Fi – pričom netreba žiadne aplikácie. Údaje o polohe môžete zaznamenávať prostredníctvom voliteľného GPS príslušenstva.

Kompaktná a ľahká:
Táto nenápadná kamera je ideálna na natáčanie v chúlostivom a stiesnenom prostredí a vďaka nízkej hmotnosti sa znižuje únava počas dlhšieho natáčania z ruky.


Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Canon XA35:
Videokamera: Canon XA35
Akumulátor: Canon BP-820
Nabíjačka: Canon CA-570 + kábel
Rukoväť: Canon HDU-1
Držiak mikrofónu: Canon
Slnečná clona s krytkou: Canon
Bezdrôtový ovládač: Canon WL-D89
Gumová očnica: Canon Eg
Krytka bajonetu: Canon RF-3
Vysokorýchlostný HDMI kábel: Canon HTC100/S
Dátový kábel: Canon IFC-300PCU/S
Stereo Audio/Video kábel: Canon STV-250N
Software: PIXELA Data Import Utility ver 2.0
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon XA35

Priemer filtra objektívu43 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD50/60 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyAV výstup

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 049,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod