Canon XA20

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte u nás produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre. Viac informácii nájdete na: Vyhrajte plavbu snov

Canon XA20 je ultra kompaktná profesionálna videokamera, vybavená prvotriednou výbavou, ktorá umožňuje natáčať videosekvencie vo výnimočnej profesionálnej obrazovej kvalite so záznamom vo formáte Dual format.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
8453B009AB
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
1 919,00 € 1 599,17 €

Canon XA20

Canon XA20 je špičková ultra kompaktná profesionálna videokamera s prvotriednou vybavou. Tá umožňuje natáčať videosekvencie vo výnimočnej profesionálnej obrazovej kvalite so záznamom vo formáte Dual format. Dual format je ideálnym formátom pre vytváranie profesionálneho postprocesu pre rôzne profesionálne využitie.

Parametre videokamery Canon XA25:
- Kamera využíva špičkový širokouhlý HD videoobjektív s 20x optickým priblížením, dynamickou optickou stabilizáciou OIS a svetelnosťou v rozsahu f/1.8-2.8.
- Objektív je vybavený kombináciou inteligentnej optickej stabilizácie a dynamickej optickej stabilizácie. V objektíve je zabudovaná 8 lamelová kruhová clona.
- Kamera je vybavená snímačom HD CMOS Pro 1/2,84“ s 2,91MPix rozlíšením, ktorý spolupracuje priamo s grafickým procesorom DIGIC DV4.
- O zaostrenie sa stará systém okamžitého automatického zaostrovania – Instant AF.
- Umožňuje zaznamenávať video vo formáte AVCHD Progressive rýchlosťou až 28MB/s, MP4 rýchlosťou až 35MB/s alebo vo formáte Dual format.
- Zvuk sa zaznamenáva v profesionálnej kvalite spolu s videom priamo na SDHC/SDXC pamäťové karty v jednom z dvojice slotov pre pamäťové karty typu SDHC/SDXC.
- Pre pohodlné ovládanie je vybavený 8,77cm (3,5“) OLED dotykovým displejom a elektronickým hľadáčikom s rozlíšením 1,56MPix, ktorý je možné vyklopiť o 45°.
- Pre natáčanie v noci je kamera vybavená infračervenou lampou.
- Kamera je vybavená vstavanou Wi-Fi vďaka ktorému je možné ju ovládať na diaľku alebo bezdrôtovo zdieľať vytvorený multimediálny obsah.
- 2 konektory XLR


Širokouhlý videoobjektív Canon HD s 20x zoomom:
Videokamera Canon XA20 je vybavená novým 26,8 mm širokouhlým objektívom, ktorým zachytíte toho viac ako kedykoľvek predtým. Prostredníctvom 20x zoomu budete bližšie k akcii, pričom dynamická optická stabilizácia obrazu vyrovná pohyby v 5 smeroch, vďaka čomu získate ultrastabilné videozáznamy. Vďaka vysokej sveteľnosti objektívu f/1,8 a 8-lamelovej clony s technológiou EDM môžete natáčať nádherne odpichnuté zábery s dokonalým rozostrením pozadia tzv. „bokehom“.

Senzor HD CMOS Pro 1/2,84”:
Vďaka novému HD CMOS Pro snímaču s uhlopriečkou veľkosti 1/2,84“ a rozlíšením 2,91 MPix s veľmi efektívnymi pixelmi prináša Videokamera Canon XA20 jedinečnú kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení, ako aj výnimočný široký dynamický rozsah a vernú reprodukciu farieb.

8,77 cm (3,5”) dotyková obrazovka OLED a vyklopiteľný elektronický hľadáčik:
Kamera Canon XA20 poskytuje napriek kompaktnej veľkosti mimoriadne komfortné používanie a ergonómiu. Dotyková obrazovka OLED s rozlíšením 1,23 milióna bodov ponúka v porovnaní s ekvivalentmi LCD vyššiu mieru pohotovosti, rozlíšenia, kontrastu a reprodukcie farieb. Elektronický hľadáčik s rozmerom 0,61 cm (0,24”) má 1,56 milióna bodov môžete vyklápať o 45° na lepšie prispôsobenie rôznym polohám pri natáčaní.

Záznam vo formáte Dual format:
Procesor DIGIC DV 4 novej generácie rozširuje vaše možnosti. Video môžete zaznamenávať do formátu AVCHD rýchlosťou až 28 Mb/s v rozlíšení 1 080/50p a k dispozícii máte aj MP4 formát záznamu v maximálnej kvalite s dátovým tokom až 35 Mb/s v rozlíšení 1 080/50p. Vďaka dvom slotom pre pamäťové karty SDXC/SDHC môžete simultánne zaznamenávať súbory vo formáte MP4 vo vysokokvalitnom HD rozlíšením, alebo s nižším rozlíšením na jednoduchší prenos súborov – ideálne v prípade potreby rýchlej výmeny videozáberov. V režimoch MP4 máte k dispozícii možnosť zaznamenávania rýchlym a pomalým pohybom.

Profesionálny zvuk:
Canon XA20 má pokročilé ovládanie zvuku. Dva konektory XLR poskytujú profesionálnu možnosť pripojenia externého zariadenia pre nahrávanie zvuku a k dispozícii sú aj možnosti zaznamenávania vo formáte lineárneho PCM a Dolby Digital2. K dispozícii je aj vstavaný mikrofón a 3,5 mm vstupný konektor.

Infračervené natáčanie:
Vďaka infračervenému reflektoru, ktorý je vstavaný v rukoväti videokamery Canon XA20, môžete túto kameru používať aj v noci, alebo pri slabom osvetlení okolia – ideálne pre dokumentaristov voľnej prírody.

Vstavané rozhranie Wi-Fi, kompatibilita GPS:
Prenášajte videozábery bezdrôtovo prostredníctvom telefónu, alebo tabletu so systémom iOS, alebo prostredníctvom FTP s rýchlosťou až 150 Mb/s. Na diaľku je možné aj ovládať funkcie videokamery diaľkovo prostredníctvom zariadenia s podporou rozhrania Wi-Fi – pričom netreba žiadne aplikácie. Údaje o polohe môžete zaznamenávať prostredníctvom voliteľného GPS príslušenstva.

Kompaktná a ľahká:
Táto nenápadná kamera je ideálna na natáčanie v chúlostivom a stiesnenom prostredí a vďaka nízkej hmotnosti sa znižuje únava počas dlhšieho natáčania z ruky.

Špecifikácia Canon XA20

Priemer filtra objektívu43 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD50/60 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyAV výstup

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 919,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod