Canon Speedlite 600EX-RT Blesk

Výkonný blesk Canon Speedlite 600EX-RT predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti riadenia a odpaľovania skupiny systémových bleskov a zábleskov. Zabudovaný rádiový odpalovač odpaľuje slave belsky aj za prekážkou.
Výrobca:
Canon
Obj. číslo:
5296B007AB
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
529,00 € 440,83 €
-+

Canon Speedlite 600EX-RT Blesk

Canon Speedlite 600EX-RT
Výkonná záblesková jednotka pre použitie na fotoaparáte aj mimo neho. Vstavaná rádiová komunikácia ponúka spoľahlivé diaľkové ovládanie osvetlenia do vzdialenosti 30m bez nutnosti priamej viditeľnosti medzi bleskami alebo medzi bleskami a rádiovým vysielačom. K dispozícii je 15 frekvenčných kanálov.

Osvetlenie s použitím viacerých bleskov
Použite naraz až 15 jednotiek Speedlite 600EX-RT, ak chcete nasnímať dramatické fotografie s viacerými bleskami. Bleskové jednotky môžu byť umiestnené do jednej z troch skupín (s piatimi jednotkami v každej skupine pri použití rádiofrekvenčnej aktivácie), ktoré je možné ovládať jednotlivo alebo súčasne.

Meranie pomocou systému E-TTL II
Systém na meranie blesku E-TTL II od spoločnosti Canon zabezpečuje presnú expozíciu za každých okolností a bez ohľadu na to, či používate Speedlite 600EX-RT vo fotoaparáte alebo mimo neho.

Aktivácia fotoaparátu na diaľku
Umiestnite svoj fotoaparát EOS na ľubovoľné miesto a potom ho zo vzdialenosti až 30m spustite pomocou blesku Speedlite 600EX-RT. Stačí, ak k fotoaparátu pridáte rádiofrekvenčný spúšťač Speedlite ST-E3-RT alebo druhú zábleskovú jednotku Speedlite 600EX-RT a môžete si vychutnať dramatické alternatívne uhly pohľadu. Takto je možné spustiť až 15 fotoaparátov.

Režimy na kreatívne fotografovanie s bleskom
Vysokorýchlostná synchronizácia záblesku (HSS) umožňuje modelu Speedlite 600EX-RT pracovať pri ľubovoľnej rýchlosti závierky, čo je ideálne pre použitie doplnkového blesku počas slnečných dní. Samozrejmosťou je aj synchronizácia na druhú lamelu uzávierky či stroboskopický blesk, pomocou ktorých môžete dosiahnuť špeciálne svetelné efekty.

Výkon
Smerné číslo 60m (ISO 100, pri 200mm ohnisku) naznačuje, že model Speedlite 600EX-RT je dostatočne výkonný na osvetlenie veľkých priestorov aj pri odraze svetla od stien a stropov. Štyri batérie typu AA/LR6 zabezpečujú tiché a rýchle nabitie blesku.

Funkcie na ovládanie odrazu a smerovania svetla
Nasmerovaním hlavice blesku Speedlite 600EX-RT nahor alebo nabok môžete zmierniť silu blesku a rozptýliť vyžiarené svetlo od stropov alebo stien a dosiahnuť tak mäkšie osvetlenie pri snímaní portrétov. Transfokačná hlavica umožňuje, aby sa uhol pokrytia blesku prispôsobil použitému objektívu, vďaka čomu sa efektivita blesku zvyšuje na maximum. Blesk dokáže prispôsobiť vyžarovanie v rozsahu ohnísk 20-200mm.

Profesionálne funkcie, intuitívny dizajn
Model Speedlite 600EX-RT sa vyznačuje rovnakou mierou odolnosti voči poveternostným vplyvom ako profesionálna digitálna zrkadlovka EOS-1D X od spoločnosti Canon a veľký podsvietený displej LCD typu dot matrix umožňuje jeho rýchlu a jednoduchú obsluhu aj v tme.

Vlastnosti
Aktivácia rádiofrekvenčným impulzom s dosahom až 30 m
Využitie až 15 jednotiek naraz
Integrovaná podradená optická jednotka
Aktivácia fotoaparátu na diaľku
Ovládanie odrazu a otáčania s transfokačnou hlavicou 20-200mm
Smerné číslo 60m (ISO 100, 200 mm ohnisko)
Filtre na korekciu vyváženia bielej
Rýchla a tichá recyklácia

Špecifikácia Canon Speedlite 600EX-RT Blesk

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 529,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod