Predajňa je otvorená! Radi vás obslúžime v pondelok až piatok od 10:00 do 18:00. Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Canon Speedlite 270EXII Blesk

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte u nás produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre. Viac informácii nájdete na: Vyhrajte plavbu snov

Canon Speedlite 270EX II je jednoduchý blesk kompaktných rozmerov, ktorý zaručuje dokonalé nasvietenie portrétov a interiérovej fotografie obohatené o efekty kreatívneho osvetlenia. Blesk je vybavený výklopnou zábleskovou hlavicou.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
5247B008AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
189,00 € 157,50 €

Canon Speedlite 270EXII Blesk

Canon Speedlite 270EX II je univerzálny a výkonný externý systémový blesk s výklopnou zábleskovou hlavou, ktorý patrí k najkompaktnejším bleskom z rodiny bleskov Canon Speedlite pracujúcich na režime TTL merania expozície. Tento šikovný blesk, ktorý môžete mať so sebou vždy poruke vďaka jeho kompaktnosti, Vás bude doslova lákať na preskúmanie možností kreatívneho osvetlenia. Je možné ho používať rovnako ľahko pripojený na Hot-Shoe pätici fotoaparátov Canon ako aj voľne umiestnený do priestoru a spúšťaný na diaľku ako TTL slave zábleskovú jednotku.

Prednosti blesku Canon Speedlite 270EX II:
• Kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, vreckový dizajn
• Dokonalé nasvietenie portrétnych a interiérových záberov
• Pomerne výkonný blesk vzhľadom na kompaktnosť prevedenia
• Smerné číslo blesku je slušných 27 (pri ISO100)
• Funkcia Wireless Slave pre použitie ako TTL blesk nezávislý na pripojení k fotoaparátu
• Výklopná zoomovacia záblesková hlavica
• Možnosť vytvárať kreatívne svetelné efekty
• Možnosť použitia so štandardnými digitálnymi zrkadlovkami EOS
• Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom
• Napájanie dvojicou bežne dostupných batérií typu AA

Detailné vlastnosti:
Ľahký a vreckový dizajn:
Blesk Canon Speedlite 270EX II je jedným z najkompaktnejších externých systémových bleskov v rámci rodiny Canon Speedlite. Váži len 155g (bez batérií) a vďaka jeho kompaktnému dizajnu si svoje miesto nájde aj v tých najmenších taškách na príslušenstvo.

Vysokovýkonný univerzálny blesk:
Napriek svojim skromným rozmerom ponúka externý blesk Canon Speedlite 270EX II dostatočný výkon pre väčšinu fotografických situácií. Jeho smerné číslo 27 (pri ISO100) je dostatočné aj pre fotografovanie na väčšiu vzdialenosť. Blesk je kompatibilný s meranie E-TTL II kde s kompatibilnými fotoaparátmi zabezpečuje presnú expozíciu vo všetkých situáciách, dokonca aj pri technikách odrazu svetla od steny, alebo stropu.

Výklopná záblesková hlavica
Blesk je vybavený výklopnou zábleskovou hlavicou, ktorá umožňuje smerovať svetlo z blesku tam kde je to potrebné. To sa využíva najmä pre zmäkčenie svetla odrazom od setny, prípadne stropu pre dosiahnutie jemného osvetlenia bez rušivých tieňov.

Zoomovacia hlava:
Výklopná záblesková hlavica je vybavená zoomovacím mechanizmom, ktorý umožňuje nastaviť hlavicu alternatívne na pokrytie záberu objektívov s 28mm, alebo 50mm ohniskovou vzdialenosťou. Canon Speedlite 270EX II tak zabezpečí optimálne osvetlenie plochy, ktorá zodpovedá uhlu záberu objektívov so spomenutou ohniskovou vzdialenosťou.

Externý blesk s jednoduchou obsluhou:
Blesk Canon Speedlite 270EX II je možné aktivovať aj na diaľku pomocou kompatibilného fotoaparátu, alebo iným externým bleskom z radu Speedlite s funkciou Master. Blesk sa rovnako jednoducho používa aj v režime mimo fotoaparátu ako aj po osadení do jeho pätice, vďaka čomu sa vám otvára nespočetný počet príležitostí na kreatívne osvetlenie scény.

Diaľkové fotografovanie:
S použitím diaľkovej spúšte na aktiváciu fotoaparátu zo vzdialenosti až 5m je možné vďaka TTL režimu rýchlo a ľahko pracovať aj s kreatívnym polohovaním osvetlenia.

Objavte kreatívne svetelné efekty:
Blesk Canon Speedlite 270EX II Vám otvára dvere do sveta neobmedzených možností tvorivého nasvecovania, vďaka jeho funkcii bezdrôtového odpaľovania. Ako podriadený blesk dokáže prijímať riadiace signály od riadiaceho blesku v interiéri na vzdialenosť až 10 metrov a bezdrôtovo sa synchronizovane odpáliť v skupine až troch ďalších bleskov, ktoré sú nastavené v režime Salve.

Rýchle, diskrétne a plne automatické fotografovanie s bleskom:
Ak chcete rýchlo a diskrétne fotografovať v režime kontinuálneho fotografovania, blesk Canon Speedlite 270EX II je na túto úlohu tým pravým pomocníkom. Cyklus znovunabitia blesku je mimoriadne rýchly a samotné nabíjanie blesku je takmer bezhlučné. Príprava na ďalší záber potrvá iba 3,9 sekundy. Jeho Hot-shoe pätica obsahuje klasický X synchro kontakt ako aj všetky kontakty pre prenos informácií TTL, takže blesk je plne kompatibilný so štandarným TTL meraním automatizovaných bleskov. Týmto je zabezpečená plne automatická presná expozícia blesku za každých okolností, či už máte blesk nasadený na systémovom fotoaparáte Canon EOS M, alebo na klasických digitálnych zrkadlovkách Canon EOS.

Špecifikácia Canon Speedlite 270EXII Blesk

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 189,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod