Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Canon Selphy Square QX10 (čierna) - Cashback 20 €

Cashback 20 €

Ak si kúpite v období 1.11.2021 - 31.1.2022 tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 20 Eur. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
SQUARE QX10, najnovší model obľúbenej série kompaktných fototlačiarní SELPHY. Nová prenosná tlačiareň je tak kompaktná, že sa pohodlne vojde do kabelky alebo batohu. Je výborným doplnkom pre tvorivých nadšencov alebo zapálených instagramistov, ktorí môžu po prepojení s bezplatnou aplikáciou Canon SELPHY Photo Layout (iOS/Android) tlačiť zábery priamo zo smartfónu alebo tabletu
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
4107C003
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 10 dní
149,00 124,17 €
-+

Canon Selphy Square QX10 (čierna) - Cashback 20 €

Vďaka prevádzke na batériu a pripojeniu cez Wi-Fi nemôže byť tlač špičkových fotografií štvorcového formátu 68 x 68mm na tlačiarni Canon SELPHY SQUARE QX10 jednoduchšie. Štvorcový fotografický papier Canon XS-20L so samolepiacou zadnou stranou (predávaný samostatne) ponúka v súčasnosti obľúbený vzhľad fotografií s okrajom, na ktorý možno ručne pripisovať poznámky. Ochranná vrstva fotografie chráni pred rozmazaním, vlhkosťou, nečistotami a roztrhnutím.

Tlačiareň SELPHY SQUARE QX10 nepotrebuje atramentové kazety ani podávač papiera a dokáže tlačiť suché, vysoko kvalitné snímky za 43 sekúnd. Využíva sublimačnú technológiu tlače, ktorá zachováva kvalitu fotografií a odoláva vplyvu starnutia po dobu až 100 rokov.

Po naskenovaní QR kódu tlačiarne Canon SELPHY SQUARE QX10 smartfónom alebo tabletom dôjde k prepojeniu tlačiarne s aplikáciou SELPHY Photo Layout, odkiaľ majú používatelia prístup do svojej fotogalérie a môžu snímky kreatívne upravovať. Aplikácia ponúka široké možnosti personalizácie fotografií, vrátane pečiatok, filtrov, rámčekov a vlastných úprav rozloženie.

Samolepiace fotopapiere Canon XS-20L môžu poslúžiť na dekoráciu každodenných predmetov, napríklad zápisníkov, fotoalbumov, puzdra na telefón, domácich doplnkov alebo dverí chladničky, a pripomínať tak jedinečné momenty. Majú aj praktické využitie, napríklad namiesto popisov na krabiciach s vecami na uskladnenie.
Bez šnúr a káblov sa tlačiareň Canon SELPHY SQUARE QX10 hodí ku každému životnému štýlu. Na rýchle dobíjanie batérie slúži konektor USB. Nová kompaktná tlačiareň ponúka zábavný spôsob, ako bleskurýchlo tlačiť nádherné snímky, ktoré budú prinášať radosť ešte mnoho rokov.

Hlavné funkcie a vlastnosti fototlačiarne Canon SELPHY SQUARE QX10:
•    Snímky výbornej kvality so živými a sýtymi farbami, ktoré vydržia až 100 rokov
•    Prenosná tlačiareň na batériu, ktorá sa ľahko zmestí do kabelky alebo batohu
•    Vďaka pripojeniu k smartfónu cez Wi-Fi je možné používať Canon SELPHY SQUARE QX10 kdekoľvek
•    Aplikácia SELPHY Photo Layout 2.0 umožňuje kreatívne úpravy štvorcových snímok
•    Canon SELPHY SQUARE QX10 tlačí až 256 odtieňov každej primárnej farby, to znamená 16,7 miliónov možných farieb
•    Tlačiareň Canon SELPHY SQUARE QX10 vyžaduje na prevádzku zariadenia iOS/Android s nainštalovanou aplikáciou SELPHY Photo Layout 2.0.

Špecifikácia Canon Selphy Square QX10 (čierna) - Cashback 20 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 149,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod