Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Canon PowerShot SX730 HS, Čierny

Canon PowerShot SX720 HS je výkonný miniatúrny superzoom s 40x priblížením, ktorý je vybavený technológiami ako HS Systém, Wi-Fi s NFC, Full HD videosekvencie, inteligentná optická stabilizácia IS, manuálne ovládanie a sprostredkované GPS.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1791C002AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
369,00 € 307,50 €
-+

Canon PowerShot SX730 HS, Čierny

Canon PowerShot SX720 HS je ľahko prenosný kompaktný superzoom s 40× optickým priblížením. Je to špičkovo vybavený digitány fotoaparát so systémom HS System, vysokocitlivým 20,3 MPix CMOS snímačom, rýchlym procesorom spracovania obrazu DIGIC 6, širokouhlým stabilizovaným 24mm objektívom s 40x priblížením, funkciou ZoomPlus pre až 80x priblíženie, inteligentnou optickou stabilizáciou IS, manuálnym ovládaním, vysokorýchlostným fotografovaním, HDMI konektorom, Smart AUTO režimom, Full HD (1920x1080/60p) videosekvenciami, slow motion videozábermi, 3“ PureColor II G LCD displejom a vstavaným Wi-Fi modulom s podporou technológie NFC pre jednoduché zdieľanie na web a možnosťou zdieľania GPS dát z externého zariadenia vybaveného GPS jednotkou (smartfón, tablet).

Výhody fotoaparátu Canon PowerShot SX720 HS:
• Širokouhlý transfokátor s 40x priblížením (24-960mm f/3,3-6,9 po prepočte na kinofilm)
• Funkcia ZoomPlus s 80× priblížením
• HS System: 20,3 MPix CMOS snímač, procesor spracovania obrazu DIGIC 6
• Manuálny režim
• Optický stabilizátor obrazu IS s Inteligentnou stabilizáciou
• Vysoko rýchlostné fotografovanie frekvenciou až 5,9 obr./s
• Vstavaný Wi-Fi modul s podporou technológie NFC
• Zdieľané GPS skrz pripojenie k zariadeniu s GPS
• Videosekvencie v rozlíšení Full HD (1920x1020/60p) so stereofónnym zvukom
• Slow motion video
• Tlačidlo zahájenia natáčania videosekvencie
• Smart AUTO režim, ktorý automatický vyberá z 58 scénických režimov
• 3“ (7,5 cm) LCD displej s technológiou PureColor II G a rozlíšením 922 000 Pix
• HDMI konektor
• Creatív Shot – výber z rôznych kreatívnych filtrov
• ECO Mode – šetrí zdroj energie pre dlhšiu výdrž na jedno nabitie


Podrobný popis fotoaparátu Canon PowerShot SX720 HS:
40× ultrazoom, 24mm širokouhlý objektív:
Priblížte si vzdialené objekty a zachyťte ich detailne s pomocou 40× optického priblíženia, alebo až 80× priblíženia s funkciou ZoomPlus. Vytvárajte ešte širšie zábery s pomocou 24mm ultra-širokouhlého objektívu a vytvárajte skvelé skupinové fotografie či ohromujúce zábery krajiny. Obrovský rozsah zoomu (24-960mm) skvelo ladí s kompaktným telom superzoomu, ktoré môžete ľahko kdekoľvek prenášať vo vrecku. Objektív je opticky stabilizovaný v režime inteligentnej stabilizácie IS a jeho svetelnosť sa pohybuje v rozsahu f/3,3-6,9.

Systém HS System:
Systém HS System je automatický systém ktorý je navrhnutý pre zabezpečenie prvotriednej obrazovej kvality a vyniká najmä pri slabom osvetlení, keď umožňuje zachytiť skutočnú atmosféru okamžiku bez blesku alebo statívu. Pozostáva z vysoko výkonného procesora DIGIC 6 a vysoko citlivého 20,3 MPix CMOS snímača. Tieto prvky sú základným kameňom HS systému a poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu pri všetkých situáciách.

Inteligentný optický stabilizátor IS, vylepšený dynamický stabilizátor obrazu:
Výkonný optický stabilizátor obrazu IS je dôležitý pri fotografovaní ostrých záberov za podmienok nedostatočného osvetlenia a to dokonca pri využití plného rozsahu zoomu. Optický stabilizátor obrazu IS (Image stabiliser) s Inteligentným IS automaticky vyrovnáva otrasy fotoaparátu. Zabraňuje rozostreniu fotografie a poskytuje detailné fotografie a videa aj pri plnom zoome, alebo fotografovaní z ruky pri nedostatočnej úrovni osvetlenia. Inteligentná stabilizácia obrazu IS spoločnosti Canon automaticky vyberie z 8 možností optimálny režim stabilizácie obrazu pre zaistenie jasných a detailných fotografií a videí. Zdokonalený dynamický stabilizátor obrazu kompenzuje otrasy fotoaparátu a pohyby používateľa v 5 osiach, aby zabezpečil dokonale ostré videá, ktoré je radosť sledovať na veľkej obrazovke.

Vstavané Wi-Fi s technológiou NFC, GPS prostredníctvom smartphone:
Vstavaný Wi-Fi modul s podporou pripojenia NFC vám umožní sa jednoducho pripojiť k domácim bezdrôtovým sieťam, kompatibilným tlačiarňam, počítačom a k prenosným zariadeniam, ako sú smartphony alebo tablety. A pomocou pripojenia NFC môžete fotoaparát v okamihu pripojiť k inteligentnému telefónu či zálohovať svoje fotografie/videá pomocou služieb ako Flickr ®, Google Drive ®, CANON iMAGE GATEWAY či priamo do počítača. Podeľte sa o váš mediálny obsah priamo z fotoaparátu na portáloch Facebook ®, Twitter ® a YouTube™. Využívajte GPS vášho inteligentného telefónu k označeniu polohy vytvorených fotografií prostredníctvom Wi-Fi spojenia. Pomocou GPS vo vašom telefóne môžete pridať k záberom miesta, kde boli fotografie/videá zachytené. Fotoaparát navyše môžete pomocou inteligentného telefónu diaľkovo ovládať – vďaka tomu sa do záberov dostanete aj vy sami či lepšie zachytíte prírodu.

Režim Smart Auto (58 scén), Režim Hybrid Auto:
Vytvárajte pohodlne skvelé fotografie, alebo videá pomocou režimu Smart Auto, ktorý automaticky zisťuje typ fotografovanej scény a následne vyberie z 58 možností (21 pri videách) ten najlepší režim fotografovania pre dané podmienky a scénu. Režim Hybrid Auto umožňuje fotografovať v režime Smart Auto a zároveň zachytiť 4-sekundový videoklip pred každým záberom - všetky ich kombinuje do zábavného videa v rozlíšení HD (720p).

Videosekvencie vo Full HD rozlíšení:
Nahrávajte fantastické ozvučené videá v rozlíšení Full HD (1980x1080/60p) vo formáte MP4. Videosekvencie sú ozvučené stereofónnym zvukom a môžete pri ich natáčaní používať optický zoom. Vďaka inteligentnému stabilizátoru obrazu IS budú videá stabilnejšie, dokonca aj pri natáčaní počas chôdze, alebo z pohybujúceho sa auta. Po príchode domov sledujte a ovládajte prehrávanie videí na kompatibilnom televízore HD cez pripojenie HDMI-CEC.

3“ (7,5 cm) LCD displej s technológiou PureColor II G:
Veľký a vysoko kvalitný 3“ (7,5 cm) LCD display s rozlíšením 922 000Pix a s širokým pozorovacím uhlom vďaka technológii PureColor II G ponúka skvelú čitateľnosť aj na slnku, výbornú reprodukciu farieb v sRGB farebnom priestore, umožňuje ľahký výber kompozície, bezproblémové prechádzanie ponuky Menu a príjemné prehliadanie a prehrávanie mediálneho obsahu na pamäťovej karte. Jednoduché rady a tipy vám pomáhajú porozumieť fotoaparátu a dosiahnuť tak lepších výsledkov.

Objavte vlastnú kreativitu:
Prejavte svoju kreativitu vo vašich fotografiách pomocou možnosti manuálneho nastavenia rýchlosti uzávierky a clony v manuálnych režimoch (Tv, Av a M). Prípadne experimentujte s režimom Creative Shot, ktorý dokáže inteligentne zachytávať jedinečné fotografie za pomoci rôznych umeleckých efektov. Vyberte si spomedzi filtrov Čiernobiely, Retro, Špeciálny a Prirodzený, či pomocou možnosti Auto automaticky zachyťte ten istý objekt neočakávanými spôsobmi.

Asistent výberu kompozície:
Pomocou asistenta výberu kompozície udržíte vo fotografiách a filmoch vzdialené objekty v zábere aj pri vysokom zoome. Pri stlačení tlačidla fotoaparát rýchlo oddiali scénu, aby ste mohli znovu nájsť požadovaný objekt, a po uvoľnení tlačidla ju behom chvíľku znova priblíži. Režim Auto dokáže sledovať pohybujúcu sa tvár a zoomovať za vás. Môžete sa tak sústrediť iba na kompozíciu.

Vysokorýchlostné snímanie:
Zachyťte strhujúce dianie pomocou vysokorýchlostného nepretržitého fotografovania, super spomaleného videa a rýchleho automatického zaostrenia.

Funkcia Creative Shot:
S funkciou Creative Shot je ľahké dosiahnuť originalitu. Jednoducho odfotíte záber a fotoaparát analyzuje scénu a následne vygeneruje päť kreatívnych fotografií plus pôvodnú nezmenenú fotografiu – zachytíte tak objekt pomocou celej škály umeleckých a zároveň prekvapujúcich spôsobov. Vyberte kategóriu filtra a vytvárajte fotografie podľa vlastných predvolených filtrov pre funkciu Creative Shot.


*podpora rozhrania Wi-Fi závisí od zariadenia a oblasti. Viac informácií nájdete na adrese www.canon-europe.com/wirelesscompacts

Facebook je registrovaná ochranná známka spoločnosti Facebook Inc.

YouTube™? a Google Drive sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Twitter je registrovaná ochranná známka spoločnosti Twitter Inc.

Značka FLICKR je registrovaná ochranná známka spoločnosti Yahoo! Inc.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Canon PowerShot SX720 HS
Akumulátor: Canon NB-13L
Nabíjačka: Canon CB-2LHE a napájací kábel
Remienok: Canon WS-800
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Canon PowerShot SX730 HS, Čierny

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:0
Rýchlosť sekvenčného snímania:0
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Nemá GPS

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 369,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod