Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Canon PowerShot SX620 HS, Čierny

Canon PowerShot SX620 HS je vynikajúci miniatúrny superzoom fotoaparát s 25x priblížením, ktorý je vybavený technológiami ako HS Systém, Wi-Fi s NFC, Full HD videosekvencie, inteligentná optická stabilizácia a sprostredkované GPS.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1072C002AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
189,00 € 157,50 €
-+

Canon PowerShot SX620 HS, Čierny

Canon PowerShot SX620 HS je ľahko prenosný kompaktný superzoom s 25× optickým priblížením. Je to komplexne vybavený digitálny fotoaparát so systémom HS System, vysokocitlivým 20,2 MPix CMOS snímačom, rýchlym procesorom spracovania obrazu DIGIC 4+, širokouhlým stabilizovaným 25mm objektívom s 25x priblížením, funkciou ZoomPlus pre až 50x priblíženie, inteligentnou optickou stabilizáciou IS, Smart AUTO režimom, Full HD videosekvenciami, 3“ PureColor II G LCD displejom, ECO módom šetrenia batérie a vstavaným Wi-Fi modulom s podporou technológie NFC pre jednoduché zdieľanie na web a možnosťou zdieľania GPS dát z externého zariadenia vybaveného GPS jednotkou (smartfón, tablet).

Výhody fotoaparátu Canon PowerShot SX620 HS:
• Širokouhlý transfokátor s 25x priblížením (25-625mm f/3,2-6,6 po prepočte na kinofilm)
• Funkcia ZoomPlus s 50× priblížením
• HS System: 20,2 MPix CMOS snímač, procesor spracovania obrazu DIGIC 4+
• Optický stabilizátor obrazu IS s Inteligentnou stabilizáciou
• Vstavaný Wi-Fi modul s podporou technológie NFC
• Zdieľané GPS skrz pripojenie k zariadeniu s GPS
• Videosekvencie v rozlíšení Full HD (1920p) so stereofónnym zvukom
• Tlačidlo zahájenia natáčania videosekvencie
• Smart AUTO režim, ktorý automatický vyberá z 32 scénických režimov
• 3“ (7,5 cm) LCD displej s technológiou PureColor II G
• ECO Mode pre šetrenie batérií

Podrobný popis fotoaparátu Canon PowerShot SX620 HS:
25× ultrazoom, 25mm širokouhlý objektív:
Priblížte si vzdialené objekty a zachyťte ich detailne s pomocou 25× optického priblíženia, alebo až 50× priblíženia s funkciou ZoomPlus. Vytvárajte ešte širšie zábery s pomocou 25mm ultra-širokouhlého objektívu a vytvárajte skvelé skupinové fotografie či ohromujúce zábery krajiny. Obrovský rozsah zoomu (25-625mm) skvelo ladí s kompaktným telom superzoomu, ktoré môžete ľahko kdekoľvek prenášať vo vrecku. Objektív je opticky stabilizovaný v režime inteligentnej stabilizácie IS a jeho svetelnosť sa pohybuje v rozsahu f/3,2-6,6.

Systém HS System:
Systém HS System je automatický systém ktorý je navrhnutý pre zabezpečenie prvotriednej obrazovej kvality a vyniká najmä pri slabom osvetlení, keď umožňuje zachytiť skutočnú atmosféru okamžiku bez blesku alebo statívu. Pozostáva z výkonného procesora DIGIC 4+ a vysoko citlivého 20,2 MPix CMOS snímača. Tieto prvky sú základným kameňom HS systému a poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu pri všetkých situáciách.

Inteligentný optický stabilizátor IS:
Výkonný optický stabilizátor obrazu IS je dôležitý pri fotografovaní ostrých záberov za podmienok nedostatočného osvetlenia a to dokonca pri využití plného rozsahu zoomu. Optický stabilizátor obrazu IS (Image stabiliser) s Inteligentným IS automaticky vyrovnáva otrasy fotoaparátu. Zabraňuje rozostreniu fotografie a poskytuje detailné fotografie a videa aj pri plnom zoome, alebo fotografovaní z ruky pri nedostatočnej úrovni osvetlenia. Inteligentná stabilizácia obrazu IS spoločnosti Canon automaticky vyberie z 8 možností optimálny režim stabilizácie obrazu pre zaistenie jasných a detailných fotografií a videí.

Vstavané Wi-Fi s technológiou NFC, GPS prostredníctvom smartphone:
Vstavaný Wi-Fi modul s podporou technológie NFC umožňuje ľahké a jednoduché pripojenie k domácim bezdrôtovým sieťam, kompatibilným tlačiarňam, počítačom a k prenosným zariadeniam, ako sú smartphony alebo tablety, pre rýchle a pohodlné online zdieľanie a zálohovanie fotografií. Využívajte GPS vášho inteligentného telefónu k označeniu polohy vytvorených fotografií prostredníctvom Wi-Fi spojenia.

Režim Smart Auto (32 scén). Režim Hybrid Auto:
Vytvárajte pohodlne skvelé fotografie, alebo videá pomocou režimu Smart Auto, ktorý automaticky zisťuje typ fotografovanej scény a následne vyberie z 32 možností (21 pri videách) ten najlepší režim fotografovania pre dané podmienky a scénu. Režim Hybrid Auto umožňuje fotografovať v režime Smart Auto a zároveň zachytiť 4-sekundový videoklip pred každým záberom - všetky ich kombinuje do zábavného videa v rozlíšení HD (720p).

Videosekvencie vo Full HD rozlíšení:
Nahrávajte fantastické ozvučené videá v rozlíšení Full HD (1 080p) vo formáte MP4. Videosekvencie sú ozvučené stereofónnym zvukom a môžete pri ich natáčaní používať optický zoom. Vďaka inteligentnému stabilizátoru obrazu IS budú videá stabilnejšie, dokonca aj pri natáčaní počas chôdze, alebo z pohybujúceho sa auta. Po príchode domov sledujte a ovládajte prehrávanie videí na kompatibilnom televízore HD cez pripojenie HDMI-CEC.

3“ (7,5 cm) LCD displej s technológiou PureColor II G:
Veľký a vysoko kvalitný 3“ (7,5 cm) LCD display s širokým pozorovacím uhlom a technológiou PureColor II G umožňuje ľahký výber kompozície, bezproblémové prechádzanie ponuky Menu a príjemné prehliadanie a prehrávanie mediálneho obsahu na pamäťovej karte. Jednoduché rady a tipy vám pomáhajú porozumieť fotoaparátu a dosiahnuť tak lepších výsledkov.

Asistent výberu kompozície:
Pomocou asistenta výberu kompozície udržíte vo fotografiách a filmoch vzdialené objekty v zábere aj pri vysokom zoome. Pri stlačení tlačidla fotoaparát rýchlo oddiali scénu, aby ste mohli znovu nájsť požadovaný objekt, a po uvoľnení tlačidla ju behom chvíľku znova priblíži. Režim Auto dokáže sledovať pohybujúcu sa tvár a zoomovať za vás. Môžete sa tak sústrediť iba na kompozíciu.

Kreatívne filtre a manuálne režimy:
Dajte voľný priebeh svojej kreativite a pozdvihnite svoje fotografovanie na novú úroveň s plne ručným ovládaním rýchlosti závierky a clony. Vytvárajte nádherné detailné zábery až od 0 cm pomocou režimu Makro.

Funkcia Creative Shot:
S funkciou Creative Shot je ľahké dosiahnuť originalitu. Jednoducho odfotíte záber a fotoaparát analyzuje scénu a následne vygeneruje päť kreatívnych fotografií plus pôvodnú nezmenenú fotografiu – zachytíte tak objekt pomocou celej škály umeleckých a zároveň prekvapujúcich spôsobov. Vyberte kategóriu filtra a vytvárajte fotografie podľa vlastných predvolených filtrov pre funkciu Creative Shot.


*Podpora siete Wi-Fi sa líši podľa zariadenia a oblasti. Viac informácií nájdete na webu www.canon-europe.com/wirelesscompacts.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Canon PowerShot SX620 HS
Akumulátor: Canon NB-13L
Nabíjačka: Canon CB-2LHE a napájací kábel
Remienok: Canon WS-800
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Canon PowerShot SX620 HS, Čierny

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:16
Rýchlosť sekvenčného snímania:3,9
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Bajonet fotoaparátuPevne vstavaný objektív
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 189,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod