Náš e-shop funguje naďalej 24 hodín, 7 dní v týždni. Objednávky expedujeme každý pracovný deň a v týchto dňoch je k dispozícií rovnako technická podpora telefonicky aj emailom od 10:00 do 16:00. Viac info
DORUČENIE ZDARMA pri objednávke nad 20 €. Viac info

Canon PowerShot SX540 HS, Čierny

Canon PowerShot SX540 HS je 20,3Mpix miniatúrny superzoom s 50x priblížením, ponúkajúci výbavu nabitú technológiami - HS Systém, Wi-Fi, Full HD videosekvencie, inteligentná optická stabilizácia a sprostredkované GPS.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1067C002AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
269,00 € 224,17 €
-+

Canon PowerShot SX540 HS, Čierny

Canon PowerShot SX540 HS je 20,3Mpix miniatúrny superzoom s 50x priblížením, ponúkajúci výbavu nabitú technológiami - HS Systém, Wi-Fi, Full HD videosekvencie, inteligentná optická stabilizácia a sprostredkované GPS.

Výhody fotoaparátu Canon PowerShot SX540 HS:
• Širokouhlý transfokátor s 50x priblížením (24 - 1200mm po prepočte na kinofilm)
• Funkcia 100× ZoomPlus
• HS System: 20,3MP CMOS snímač
• Procesor spracovania obrazu DiG!C 6 s technológiou iSAPS
• Optický stabilizátor obrazu IS s Inteligentným IS
• 3,0“ TFT LCD monitor 461 000 Pix
• Vstavaný Wi-Fi modul s podporou technológie NFC
• Zdieľané GPS skrz Wi-Fi pripojenie k zariadeniu s GPS
• Videosekvencie v rozlíšení Full HD (1920p) so stereofónnym zvukom
• Tlačidlo zahájenia natáčania videosekvencie

Podrobný popis fotoaparátu Canon PowerShot SX540 HS:
50× ultrazoom, 24mm širokouhlý objektív:
Priblížte sa ku vzdialeným objektom a zachyťte je v detailne pomocou 50× optického priblíženia, alebo až 100× priblíženia s funkciou ZoomPlus. Vytvárajte ešte širšie zábery pomocou 24mm ultra-širokouhlého objektívu a vytvárajte skvelé skupinové fotografie či ohromujúce zábery krajiny. Obrovský zoom skvelo ladí s miniatúrnym telom superzoomu, ktoré môžete ľahko kdekoľvek prenášať.

Systém HS System:
Systém HS System vyniká najmä pri slabom osvetlení, keď umožňuje zachytiť skutočnú atmosféru okamžiku bez blesku alebo statívu. Výkonný procesor DiG!C 6 s technológiou iSAPS a vysoko citlivý 20,3MP snímač CMOS poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu pri všetkých situáciách.

Inteligentný optický stabilizátor IS:
Optický stabilizátor obrazu IS (Image stabiliser) s Inteligentným IS automaticky vyrovnáva otrasy fotoaparátu. Zabraňuje rozostreniu fotografie a poskytuje detailné fotografie a videa aj pri plnom zoome, alebo fotografovaní z ruky pri nedostatočnej úrovni osvetlenia.

Wi-Fi, GPS prostredníctvom smartphone:
Wi-Fi s pomocou technológie NFC umožňuje ľahké pripojenie k domácim bezdrôtovým sieťam, kompatibilným tlačiarňam, počítačom a k prenosným zariadeniam, ako sú smartphony alebo tablety, pre rýchle a pohodlné online zdieľanie a zálohovanie fotografií. Využívajte GPS vášho inteligentného telefónu k označeniu polohy vytvorených fotografií prostredníctvom Wi-Fi spojenia.

Videosekvencie vo Full HD rozlíšení:
Nahrávajte Full HD (1080p) videosekvencie so stereo zvukom a optickým zoomom – jediným stlačením tlačidla pre záznam videosekvencií. Vylepšený Dynamický IS výrazne vyrovnáva pohyb vo filmoch, takže videá sú pri natáčaní za pohybu plynulejšie.

3“ LCD displej:
Veľký a vysoko kvalitný 3“ LCD display s širokým pozorovacím uhlom umožňuje ľahký výber kompozície, bezproblémové prechádzanie ponuky Menu a príjemné prehliadanie a prehrávanie mediálneho obsahu na pamäťovej karte. Jednoduché rady a tipy vám pomáhajú porozumieť fotoaparátu a dosiahnuť tak lepších výsledkov.

Režim Smart Auto:
Vytvárajte pohodlne skvelé fotografie alebo filmy pomocou režimov Smart Auto, ktoré rozpoznávajú scénu a zvolia optimálne nastavenie z 32 možností (21 pri natáčaní videosekvencií). Všetko, čo musíte urobiť, je zvoliť kompozíciu a stlačiť spúšť.

Asistent výberu kompozície:
Pomocou asistenta výberu kompozície udržíte vo fotografiách a filmoch vzdialené objekty v zábere aj pri vysokom zoome. Pri stlačení tlačidla fotoaparát rýchlo oddiali scénu, aby ste mohli znovu nájsť požadovaný objekt, a po uvoľnení tlačidla ju behom chvíľku znova priblíži. Režim Auto dokáže sledovať pohybujúcu sa tvár a zoomovať za vás. Môžete sa tak sústrediť iba na kompozíciu.

Kreatívne filtre a manuálne režimy:
Dajte voľný priebeh svojej kreativite a pozdvihnite svoje fotografovanie na novú úroveň s plne ručným ovládaním rýchlosti závierky a clony. Vytvárajte nádherné detailné zábery až od 0 cm pomocou režimu Makro.


*Podpora siete Wi-Fi sa líši podľa zariadenia a oblasti. Viac informácií nájdete na webu www.canon-europe.com/wirelesscompacts


Obsah balenia:
Fotoaparát: Canon PowerShot SX540 HS
Krytka objektívu: Canon
Akumulátor: Canon NB-6LH
Nabíjačka: Canon CB-2LYE a napájací kábel
Popruh na krk: Canon NS-DC11
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon PowerShot SX540 HS, Čierny

Veľkosť snímača:Snímače digitálnych kompaktov
Počet megapixelov:20,3
Rýchlosť sekvenčného snímania:5,9
Max. rozlíšenie videa:Full HD 60obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Bajonet fotoaparátuPevne vstavaný objektív
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 269,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod