Predajňa je otvorená.

Canon PowerShot G7 X Mk.II premium kit /kožené púzdro, 16GB SDHC

Canon PowerShot G7 X Mk.II je špičkovo vybavený kompaktný fotoaparát pre náročných užívateľov. Vybavený je 20,1MPix CMOS snímač veľkosti 1“, novým DIGIC 7 a svetelným stabilizovaným objektívom 24-100mm f/1.8-2.8.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1066C013AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
679,00 € 529,00 565,83 € 440,83 €
-+

Canon PowerShot G7 X Mk.II premium kit /kožené púzdro, 16GB SDHC

Canon PowerShot G7 X Mk.II je špičkový digitálny kompaktný fotoaparát, ktorý je určený najmä pre náročných užívateľov akými sú napr. profesionálny fotografi, alebo pokročilý amatérsky fotografi. Canon PowerShot G7 X Mk.II je nasledovníkom veľmi obľúbeného modelu PowerShot G7 X. Po svojom predchodcovi preberá radu osvedčených prvkov, medzi iným aj 20,1 CMOS snímač s uhlopriečkou 1“, veľmi svetelným stabilizovaným objektívom objektívom 24-100mm f/1.8-2.8, výborne premyslenou ergonómiou ovládania, výklopným displejom na zadnej strane fotoaparátu ako aj malými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Medzi nové prvky, ktoré však umožnili podstatný nárast výkonu patrí výkonný obrazový procesor novej generácie DIGIC 7. Ten vďaka vylepšeným algoritmom umožnil zlepšiť obrazovú kvalitu, zvýšiť maximálne použiteľné ISO na 25600 ako aj zrýchliť prácu automatického zaostrovania. Fotoaparát sa tak vyznačuje nekompromisnou kvalitou obrazu, širokými možnosťami ovládania, kovovým telom a precíznym remeselným spracovaním.

Senzor:
Fotografujte prvotriedne zábery pri slabom svetle, alebo s krásne rozostreným pozadím. 20,1MPix CMOS snímač typu 1,0" prináša zdokonalený výkon pri slabom svetle bez kompromisov na úkor kompaktnosti fotoaparátu. Využíva svetlocitlivú plochu takmer 3-krát väčšiu ako v prípade snímačov typu 1/1,7“ a poskytuje tak v porovnaní s nimi podstatne zvýšenú citlivosť na svetlo, menší šum (najmä pri vyšších hodnotách citlivosti ISO) a širší dynamický rozsah. Zároveň ponúka väčšiu tvorivú flexibilitu s menšou hĺbkou ostrosti, ktorá dodáva profesionálnejší vzhľad rozostrenému pozadiu.

Systém HS:
Nezáleží na tom či s novým kompaktným fotoaparátom Canon PowerShot G7 X Mk.II fotogragujete cez deň, alebo v noci, vaše zábery budú presne také, ako si ich sami pamätáte. Technológia HS System od spoločnosti Canon – s novým procesorom DIGIC 7 a veľkým 20,1 MP CMOS snímačom typu 1,0" – vám prináša výnimočnú obrazovú kvalitu fotografií a skvelé výsledky pri slabom svetle. Zachytiť reálnu atmosféru okamihu bez blesku, alebo statívu je teraz stále jednoduchšie.

Svetelný objektív:
Canon PowerShot G7 X Mk.II dokáže zachytávať ostré detaily aj v tých najzložitejších situáciách vďaka svetelnému objektívu so svetelnosťou v rozsahu f/1,8 – f/2,8, ktorá umožňuje snímaču zachytiť veľkú dávku svetla. Vďaka 4,2x optickému zoomu (24 – 100 mm) je ideálny tak na fotografovanie širokouhlých záberov, ako aj na priblíženie sa k fotografovaným objektom. Fotografujte fantastické portréty so skvelou perspektívou a rozostreným pozadím pomocou plne otvorenej clony s použitím maximálneho priblíženia.

Inteligentná stabilizácia obrazu:
Vďaka inteligentnému stabilizátoru obrazu sa nemusíte obávať, že vám záber pokazia otrasy fotoaparátu. Tento fotoaparát sa automaticky prispôsobí, aby zaručil vždy ostré, podrobné zábery a videá, aj keď fotografujete pri plnom priblížení, alebo v slabom svetle bez statívu. Navyše všetky videozáznamy budú úžasne stabilné vďaka 5-osovej stabilizácii videozáznamu.

Prekrásny bokeh vďaka 9 lamelovej clone:
Pojem „bokeh“ pochádza z japonského slova, ktoré sa vzťahuje na kvalitu rozostrených častí fotografie. Fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mk.II používa v konštrukcii objektívu 9-lamelovú clonu pre vytvorenie čo možno najjemnejšieho rozostreného pozadia a difrakčných svetlých krúžkov s rozostrenými okrajmi. Vytvorte nádherný 18-lúčový hviezdicový efekt v scénach so silnými jasnými tónmi.

31-bodové zaostrenie AF prináša presné zaostrenie:
Fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mk.II je vybavený s vysokorýchlostným 31-bodovým automatickým zaostrovaním. Automatické zaostrovanie je nielen rýchle, ale aj veľmi presné a spoľahlivé. Jeho 31 bodov pokrýva veľkú oblasť záberu, s možnosťou výberu zaostrovacích bodov AF.

Rýchle kontinuálne zaostrovanie:
Rýchle prebiehajúce deje vám fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mk.II umožní fotografovať pomocou funkcie kontinuálneho fotografovania frekvenciou až 8,0 obrázka za sekundu (pre až 19 fotografií vo formáte RAW, alebo až 30 fotografií vo formáte JPEG), čím sa zaručí, že vždy zachytíte daný výnimočný okamih. Navyše môžete pokračovať vo fotografovaní rýchlosťou 5,4 obr./s. až do 46 záberov vo formáte JPEG.

Profesionálne ovládanie:
Fotoaparát sa vyznačuje jednoduchým a rýchlym prístupom k rozšíreným možnostiam ovládania a nastavenia vďaka špeciálnemu voliču kompenzácie expozície, ovládaciemu prstencu objektívu a prispôsobiteľným programovateľným tlačidlám. Využite plne manuálne ovládanie a formát RAW s podporou rôznych pomerov strán a fotografujte zábery presne podľa vašich predstáv. Zabudovaný filter ND rozširuje možnosti fotografovania, napríklad umožňuje fotografovať s nižšou rýchlosťou uzávierky aj pri dennom svetle.

Ovládací prstenec na objektíve:
Výrazným ovládacím prvkom fotoaparátu je jeho ovládací prstenec na objektíve, ktorý sa vyznačuje jednoduchým intuitívnym ovládaním. Je programovateľný a podľa potreby si ho môžete nastaviť na okamžité ovládanie clony, zaostrenia a množstvo iných funkcií.

Prispôsobiteľné ovládacie prvky:
Okrem veľkého ovládacieho prstenca na fotoaparáte disponuje fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mk.II aj ďalšie programovateľné ovládacie prvky vďaka ktorým je jeho ovládanie veľmi intuitívne a prirodzené, takže sa môžete plne sústrediť na svoju kreatívnu stránku pri fotografovaní.

Zabudovaný ND filter:
Zabudovaný ND filter môžete kedykoľvek použiť na zníženie jasu fotografovanej scény, čo vám umožní použiť dlhšie expozičné časy na zachytenie pohybu v jeho fázach. Filter sa tiež hodí pri fotografovaní počas veľmi jasných a slnečných dní.

Intuitívna dotyková obrazovka:
Vďaka dotykovému LCD (TFT) displeju formátu 3:2 si môžete vychutnávať špičkové prezerania a flexibilné nastavenie kompozície. Vysokokvalitná výklopná dotyková obrazovka LCD s rozlíšením 1 040 000 Pix využíva farebný gamut sRGB pre vynikajúcu presnosť reprodukcie farieb, zreteľnosť fotografií a realistický kontrast. Dotykové rozhranie umožňuje intuitívnejšie ovládanie a prináša celý rad užitočných funkcií, ako napríklad automatické zaostrenie na dotyk.

Full HD videozáznamy s dávkou osobitosti:
Vytváranie úžasných videozáznamov je s fotoaparátom Canon PowerShot G7 X Mk.II hračkou. Jedným stlačením tlačidla môžete fotografovať plynulé a realistické videozáznamy s rozlíšením Full HD 60p a stereofónnym zvukom vo formáte MP4 kompatibilnom s mnohými zariadeniami. Využite funkciu Zvýraznené obrysy manuálneho zaostrenia na dosiahnutie perfektného zaostrenia a dajte voľný priechod svojej tvorivosti vďaka manuálnemu ovládaniu videozáznamov.

Možnosť ovládania rýchlosti utzávierky vo videách:
Prostredníctvom zmeny expozičného času si môžete vybrať ako rýchlo sa budú objekty vo vašom videozázname pohybovať.

Možnosť ovládania clony vo videách:
Prostredníctvom zmeny clony počas natáčania videa dosiahnete zmenu hĺbky ostrosti v reálnom čase v natáčaných videách.

Manuálne zaostrovanie vo videách aj pri fotografovaní:
Fotoaparát disponuje možnosťou manuálneho zaostrenia, ktoré je navyše podporené farebným zvýraznením zaostrených obrysov hrán.

Pripojenie Wi-Fi:
Vďaka vstavanému Wi-Fi modulu si môžete s fotoaparátom Canon PowerShot G7 X Mk.II vychutnávať slobodu zdieľania vašej tvorby na internete a sociálnych sieťach. Svoje fotografie a videozáznamy tak môžete bezproblémovo nahrávať na sociálne siete – a to priamo z fotoaparátu. Alebo ich prenesiete do inteligentného telefónu či tabletu pomocou pripojenia NFC a tlačidla na pripojenie mobilných zariadení. Pomocou voľne dostupnej aplikácie Canon CameraWindow môžete pridať ku každej fotografii informácie o polohe a ovládať fotoaparát na diaľku prostredníctvom inteligentného telefónu. Využite možnosť pohodlného zálohovania v počítači, alebo cloude vďaka synchronizácii dát.

Kreatívne režimy a filtre:
Fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mk.II disponuje veľkým množstvom režimov a filtrov, ktoré vám dovolia doslova sa vyhrať s kreativitou na vašich fotografiách. Môžete tak fotografovať úžasné hviezdne nočné oblohy, hviezdne dráhy, alebo časozberné videozáznamy hviezd vďaka režimu Star. Vďaka funkcii HDR môžete zachytiť scény s vysokým rozlíšením aj bez statívu. Rozostrenie pozadia vám umožní dosiahnuť nádherné rozostrenie typické pre zrkadlovky. Bez námahy vytvárajte zábavné videozáznamy vo vysokom rozlíšení (720p) so súhrnom jednotlivých záberov z celého dňa pomocou funkcie Hybrid Auto.

Zabudovaná kvalita v malom kompaktnom tele:
Fotoaparát Canon PowerShot G7 X Mk.II je navrhnutý podľa prísnych štandardov firmy Canon. Vzbudí vo vás sebaistotu hneď, ako ho prvýkrát chytíte do rúk. Detailom sa venovala veľká pozornosť, od prvotriedneho dizajnu ovládania fotoaparátu až po prepracované odolné kovové telo. Volič režimov je ozdobený tenkou červenou čiarou, vyrobený z jedného kusu hliníka – symbol prísnych štandardov, ktoré sú charakteristickým znakom série fotoaparátov PowerShot G.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Canon PowerShot G7 X Mk.II
Akumulátor: Canon NB-13L
Nabíjačka: Canon CB-2LHE a napájací kábel
Remienok: Canon WS-DC12
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Canon PowerShot G7 X Mk.II premium kit /kožené púzdro, 16GB SDHC

Veľkosť snímača:Snímač 1“/CX
Počet megapixelov:20,1
Rýchlosť sekvenčného snímania:8
Max. rozlíšenie videa:Full HD 60obr./s
Stabilizátor obrazu:optická stabilizácia v objektíve
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Bajonet fotoaparátuPevne vstavaný objektív
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
BluetoothNemá Bluetooth
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Recenzie Canon PowerShot G7 X Mk.II premium kit /kožené púzdro, 16GB SDHC

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

 • Fotoaparát splnil moje očakávania.

  Skvelá kvalita videa a fotografií
  Výklopný displej nahor aj nadol
  Dotykový displej
  Možnosť prepojenia s telefónom prostredníctvom aplikácie
  Kvalitné kožené púzdro

  Zatiaľ som nenašla žiadne.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 529,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod