Canon Legria HF R806 Biela

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte u nás produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre. Viac informácii nájdete na: Vyhrajte plavbu snov

Videokamera Canon Legria HF R806 je jednoduchá kompaktná Full HD videokamera vyznačujúca sa nízkou hmotnosťou, 32x optickým zoomom rozšíriteľným až na 57x, optickou stabilizáciou obrazu IS a obrazovým procesorom DIGIC DV4.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1960C013AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
269,00 € 224,17 €

Canon Legria HF R806 Biela

Vďaka obrovskému priblíženiu Vás videokamera Canon Legria HF R806 vtiahne aj do deja scény veľmi vzdialene sa odohrávajúcej. Neváhajte teda a priblížte sa k akcii s videami v rozlíšení Full HD a vďaka funkcii „výber zvukovej scény“ natáčajte videá, ktoré znejú tak dobre, ako vyzerajú. Natáčajte videá s videokamerou Canon Legria HF R806 v rozlíšení Full HD bez obáv z chvenia kamery vďaka inteligentnej optickej stabilizácii IS.

Vlastnosti videokamery Canon Legria HF R806:
• Inteligentná optická stabilizácia IS
• 57x rozšírený zoom, Full HD CMOS snímač
• Režim Dieťa
• Špičková kvalita záznamov vo formátoch AVCHD a MP4
• Obrazový procesor DIGIC DV4
• Výber zvukovej scény
• 7,5 cm (3“) kapacitná dotyková obrazovka LCD s vysokým rozlíšením
• Filtre Cinema-Look a dotyková dekorácia Touch Decoration
• Slot na kartu SDXC

Detailné vlastnosti videokamery Canon Legria HF R806:
Inteligentná optická stabilizácia IS:
Inteligentná IS je dokonalým riešením na potlačenie chvenia videokamery. Vďaka schopnosti detekcie scény a automatického výberu zo štyroch režimov stabilizácie neutralizuje pohyb a predchádza rozostreniu. Zdokonalený dynamický režim upravuje kolísanie a nakláňanie, ku ktorému môže dôjsť počas chôdze, a zabezpečuje tak ostré a stabilné videá za každých okolností.

57x rozšírený zoom, Full HD CMOS senzor:
Originálny objektív HD značky Canon s 57x rozšíreným zoomom vám umožní zachytiť všetky detaily vzdialených objektov. Snímač Full HD CMOS ponúka skutočnú kvalitu HD a vynikajúcu reprodukciu farieb dokonca aj pri slabom osvetlení, takže videá budú na vašom HDTV vyzerať úžasne.

Režim Dieťa:
Natočte si prvé zážitky v živote vášho dieťaťa, prvé kroky a slová s režimom Dieťa. Zaznamenajte dátum narodenia vášho dieťaťa a pridajte farebné značky na označenie výšky a váhy. Všetky videá budú automaticky zatriedené do albumu dieťaťa.

Pokročilé spracovanie obrazu:
Výkonný obrazový procesor DIGIC DV4 spolu s optickým stabilizátorom obrazu zabezpečujú vyššiu kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení a výraznú redukciu skreslenia obrazu.

Špičková kvalita natáčania videí:
Využite naplno rozlíšenie Full HD s progresívnym natáčaním videí pri najvyšších frekvenciách pre formáty AVCHD(28 MB/s) a MP4 (35 MB/s). Či už chcete videá prezentovať, alebo zdieľať, jednoducho si vyberte ideálny formát a zvoľte vhodnú rýchlosť natáčania.

Výber zvukovej scény:
Jednoducho natáčajte videá, ktoré budú vďaka funkcii Výber zvukovej scény rovnako dobre znieť aj vyzerať. Stačí, ak si vyberiete jeden z 5 režimov scén a nastavenia zvuku sa optimalizujú automaticky tak, aby sa hodili k scéne, ktorú natáčate. Užite si pohlcujúci a realistický zvuk, či už natáčate príhovor na svadbe, alebo hudobný koncert.

Ovládanie špičkou prsta:
Jednoduché a plynulé ovládanie je teraz hračka so 7,5 cm kapacitnou dotykovou obrazovkou LCD s vysokým rozlíšením, ktorá umožňuje intuitívne ovládanie nastavení a zjednodušuje prehrávanie. Otvorenie panelu LCD rýchlo naštartuje videokameru, aby ste nikdy nepremeškali žiadny záber.

Filtre Cinema-Look, Dotyková dekorácia Touch Decoration:
Inšpirujte svoju tvorivosť pomocou filtrov Cinema-Look. Vyberte si zo 7 nastaviteľných filtrov tieňovania farieb a zachyťte dokonalú scénu videa. Pomocou funkcie Touch Decoration je pridávanie zábavných efektov do vašich videí jednoduché aj bez použitia počítača.

Slot na kartu SDXC:
Videokamera Canon Legria HF R706 natáča videá v rozlíšení Full HD priamo na pamäťovú kartu SDXC, ktorá je dostupná v rôznych veľkostiach a umožňuje zachytávať video celé hodiny.


Obsah balenia:
Canon Legria HF R806
Akumulátor: Canon BP-727
Nabíjací adaptér: Canon CA-110E a napájací kábel
HDMI kábel: Canon HTC-100/S
USB kábel: Canon IFC-300PCU/S
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon Legria HF R806 Biela

Priemer filtra objektívu46 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD50/60 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyAV výstup

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 269,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod