Canon Legria HF R78, Čierna

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte u nás produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre. Viac informácii nájdete na: Vyhrajte plavbu snov

Videokamera Canon Legria HF R78 je jednoduchá kompaktná Full HD videokamera, ktorá je vybavená 32x optickým zoomom rozšíriteľným až na 57x, optickou stabilizáciou obrazu IS, obrazovým procesorom DIGIC DV4 a vstavaným Wi-Fi rozhraním.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1237C018AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
349,00 € 290,83 €

Canon Legria HF R78, Čierna

Natáčajte, prehrávajte a zdieľajte prekrásne videá pomocou kompaktnej videokamery Canon Legria HF R78 s podporou rozhrania Wi-Fi a technológie NFC. Videokamera ponúka video v rozlíšení Full HD s 57x rozšíreným zoomom, ktorý vás vtiahne aj do deja scény veľmi vzdialenej a inteligentná optická stabilizácia IS Vám pomôže udržať obraz bez zachvenia.

Vlastnosti videokamery Canon Legria HF R78:
• Rozhranie Wi-Fi s podporou MP4
• Inteligentná optická stabilizácia IS
• 57x rozšírený zoom, senzor Full HD CMOS
• Režim Dieťa
• Simultánny záznam videa vo formátoch AVCHD (28MB/s) a MP4 (35MB/s)
• Obrazový procesor DIGIC DV4
• Výber zvukovej scény
• 7,5 cm kapacitná dotyková obrazovka LCD s vysokým rozlíšením
• Vnútorná pamäť s kapacitou 32 GB + slot na SD/SDHC/SDXC pamäťové karty
• Ku videokamere je priložená aj širokouhlá predsádka Canon WAH43

Detailné vlastnosti videokamery Canon Legria HF R78:
Rozhranie Wi-Fi pre každého:
Užite si prehrávanie videí naživo zo zariadení so systémom Android, alebo iOS, ktoré je ideálne na monitorovanie a diaľkové ovládanie. Podeľte sa bez námahy o svoje výtvory na sociálnych sieťach a prezerajte si videá na televízoroch s podporou siete DLNA. Podpora formátu MP4 zaisťuje rýchle prenosy videí v rozlíšení HD. Za pomoci voľne dostupnej aplikácie „CameraAccess Plus“ a voliteľného príslušenstva – stojanu CT-V1, ktorý umožňuje horizontály posun až o 200°môžete vytvoriť na diaľku pomocou Wi-Fi pripojenia ovládanú videokameru.

Inteligentná optická stabilizácia IS:
Inteligentná IS je dokonalým riešením na potlačenie chvenia videokamery. Vďaka schopnosti detekcie scény a automatického výberu zo štyroch režimov stabilizácie neutralizuje pohyb a predchádza rozostreniu. Zdokonalený dynamický režim upravuje kolísanie a nakláňanie, ku ktorému môže dôjsť počas chôdze, a zabezpečuje tak ostré a stabilné videá za každých okolností.

57x rozšírený zoom, Full HD CMOS senzor:
Originálny objektív HD značky Canon s 57x rozšíreným zoomom vám umožní zachytiť všetky detaily vzdialených objektov. 3,28MPix snímač Full HD CMOS ponúka skutočnú kvalitu HD a vynikajúcu reprodukciu farieb dokonca aj pri slabom osvetlení, takže videá budú na vašom HDTV vyzerať úžasne.

Režim Dieťa:
Natočte si prvé zážitky v živote vášho dieťaťa, prvé kroky a slová s režimom Dieťa. Zaznamenajte dátum narodenia vášho dieťaťa a pridajte farebné značky na označenie výšky a váhy. Všetky videá budú automaticky zatriedené do albumu dieťaťa.

Simultánny záznam:
Videá je možné nahrávať súčasne vo formátoch AVCHD (až 28MB/s) a MP4 (až 35MB/s). Video stačí raz zachytiť a môžete prezentovať výnimočnú kvalitu videí a zdieľať ich na prenosných zariadeniach či sociálnych sieťach. Videá sa ukladajú do vnútornej pamäte a na kartu SD.

Pokročilé spracovanie obrazu:
Výkonný obrazový procesor DIGIC DV4 spolu s optickým stabilizátorom obrazu zabezpečujú vyššiu kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení a výraznú redukciu skreslenia obrazu. Procesor zvláda vysoké frekvencie natáčania formátov MP4 (až 35 MB/s) a AVCHD (až 28 MB/s).

Výber zvukovej scény:
Jednoducho natáčajte videá, ktoré budú vďaka funkcii Výber zvukovej scény rovnako dobre znieť aj vyzerať. Stačí, ak si vyberiete jeden z 5 režimov scén a nastavenia zvuku sa optimalizujú automaticky tak, aby sa hodili k scéne, ktorú natáčate. Užite si pohlcujúci a realistický zvuk, či už natáčate príhovor na svadbe, alebo hudobný koncert.

Jednoduché ovládanie:
Jednoduché a plynulé ovládanie je teraz hračka so 7,5 cm kapacitnou dotykovou obrazovkou LCD s vysokým rozlíšením, ktorá umožňuje intuitívne ovládanie nastavení a zjednodušuje prehrávanie. Otvorenie panelu LCD rýchlo naštartuje videokameru, aby ste nikdy nepremeškali žiadny záber.

32GB duálna flash pamäť, slot na kartu SD/SDHC/SDXC:
Videokamera Canon Legria HF R78 natáča videá v rozlíšení Full HD priamo na vstavanú duálnu pamäť typu flash s kapacitou 32GB, ktorá Vám umožňuje uložiť viac ako 3 hodiny videí. Ak vám táto vstavaná flash pamäť kapacitne nebude stačiť je možné využiť pamäťové karty SD/SDHC/SDXC, ktoré sú dostupné v rôznych kapacitách a umožňujú zachytávať video celé hodiny.

Ešte väčšia voľnosť vďaka objektívu so širokouhlým nástavcom:
Vďaka širokouhlej predsádke Canon WAH43 môžete natáčať s ešte širším uhlom záberu čo sa hodí v stiesnených priestoroch. Videokamera HF R78 je vybavená inovatívnym objektívom a s širokouhlým nástavcom, ktorý je možné vpredu rýchlo pripevniť. Ohnisková vzdialenosť sa skráti na 26,9 mm pri zapnutom rozšírenom zoome, čo umožňuje nasnímať ešte viac rôznych záznamov.


Obsah balenia:
Fotoaparát: Canon Legria HF R78
Akumulátor: Canon BP-727
Nabíjací adaptér: Canon CA-110 a napájací kábel
HDMI kábel: Canon HTC-100/S
USB kábel: Canon IFC-300PCU/S
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon Legria HF R78, Čierna

Priemer filtra objektívu46 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD50/60 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyAV výstup

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 349,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod