Canon Legria HF G60

LEGRIA HF G60 so snímačom typu 1,0 umožňuje pokročilým používateľom snímať živé a podmanivé videá v rozlíšení 4K UHD. Druhý z uvedených modelov – vybavený technológiou automatického ostrenia Dual Pixel CMOS AF vyvinutou spoločnosťou Canon – je ideálny pre tých, ktorí si želajú zachytiť obzvlášť jemné detaily a dynamiku.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3670C006AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
1 709,00 € 1 424,17 €
-+

Canon Legria HF G60

LEGRIA HF G60
Rozprávajte svoje príbehy prostredníctvom živého a ostrého obrazu v 4K kvalite
Kamera LEGRIA HF G60 je vybavená uznávanou technológiou automatického ostrenia na báze detekcie fázového posunu Dual Pixel CMOS AF, ktorú vyvinula spoločnosť Canon. Je určená predovšetkým nadšencom, ktorí chcú zaznamenávať svoje záľuby, dôležité rodinné udalosti a nezabudnuteľné zážitky z dovoleniek na neuveriteľne živých videonahrávkach. Technológia Dual Pixel CMOS AF zabezpečuje rýchle prvotné zaostrenie a rýchle a plynulé preostrovanie. Používateľ tak môže veľmi jednoducho dosiahnuť profesionálne vyzerajúceho efektu približovania bodu zaostrenia – teda nepretržitého ostrenia na objekt pohybujúci sa smerom ku kamere, zatiaľ čo pozadie zostáva rozostrené. Veľký snímač typu 1,0 a objektív o svetelnosti f/2,8-4,5 umožňujú plnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti a poskytujú skutočne vynikajúcu obrazovú kvalitu.

Špičkové funkcie umožňujú posúvať hranice tvorivej invencie
Kamery ponúka používateľom funkcie, ktoré uľahčujú umelecké vyjadrenie, vrátane kruhových clôn zaisťujúcich jemný bokeh. LEGRIA HF G60 je vybavená výkonným širokouhlým objektívom s dvadsaťnásobným, respektíve pätnásťnásobným optickým zoomom umožňujúcim maximálne priblíženie scény pri zachovaní vynikajúcej obrazovej kvality. Kamera umožňuje nastavenie rýchlosti ostrenia, vrátane takmer okamžitého plynulého zaostrenia. Možno tak dosiahnuť filmového dojmu alebo naliehavosti "dokumentárnej" snímky. Zrýchlenie a spomalenie prehrávania tejto kamiery dáva videoamatérom možnosť pracovať kreatívne s pohybom a zvýšiť dramatický efekt svojich diel. Okrem toho je LEGRIA HF G60 vybavená technológiou spoločnosti Canon pre pokročilú stabilizáciu obrazu (IS). Neroztrasené, profesionálne vyzerajúce nahrávky zabezpečuje vysoko účinná mechanická stabilizácia optických členov, ktorá kompenzuje pohyb kamery vo vertikálnom a stranovom pohybe. Elektronická stabilizácia navyše inteligentne koriguje náklon.

Uľahčite si život a natáčajte podľa svojho
Vďaka možnosti upraviť nastavenia si môžu používatelia kamery LEGRIA HF G60 prispôsobiť svoj prístroj vlastným preferenciám, čo ocenia najmä tí, ktorí radi filmujú určitým štýlom, či už ide o rodinné zábery alebo záľuby. Vďaka vysoko citlivým a premysleným ovládacím prvkom je obsluha kamiery veľmi jednoduchá, čo je ideálne pre natáčanie bez prípravy.
Prístroj je vybavený profesionálnym kolískovým ovládačom transfokátora, kruhovým voličom, ktorý obmedzuje nutnosť prechádzať viac úrovní užívateľského menu, okružím na objektíve s extrémne ľahkým chodom a piatimi programovateľnými tlačidlami, ktorým možno priradiť ľubovoľné funkcie. Popri tom podporujú úpravu expozície pomocou vstavaného ND filtra – nižšie clonové číslo alebo pomalšia uzávierka.

LEGRIA HF G60 je vybavená kapacitným dotykovým displejom s uhlopriečkou 3" (rozlíšenie 460 000 bodov) a sklopným 0,24" elektronickým hľadáčikom, ktoré používateľovi umožňujú spoľahlivo komponovať záber. Citlivé dotykové displeje kamery LEGRIA HF G60 umožňuje upraviť sledovanie objektu, zaostrenie a expozíciu, zatiaľ čo elektronický hľadáčik je ideálny pre natáčanie v stiesnených priestoroch a za jasného svetla, kedy pomáha dosiahnuť vysoko kvalitných výsledkov. Kamera je vybavená dvoma slotmi na pamäťové karty typu SD a pripravená na duálny záznam.

Širšie možnosti pripojenia, kvalitnejší výstup
Kamera Legria HF G60 umožňuje prehrávať natočený záznam s jemnými detailmi a je ideálna pre domácnosti už vybavené televíznymi prístrojmi s rozlíšením 4K. Pomocou konektora mini-HDMI je možné kameru LEGRIA HF G60 pripojiť priamo k 4K televízoru a jednoducho prehrávať nasnímané nahrávky.

Hlavné vlastnosti videokamery LEGRIA HF G60:
• 15x optický zoom
• 4K snímač typu 1,0 s automatickým zaostrovaním Dual Pixel CMOS
• Svetelnosť objektívu f/2,8 – f/4,5
• Stabilizátor obrazu s dynamickým režimom
• Nastaviteľný kruhový ovládač a tlačidlá

Špecifikácia Canon Legria HF G60

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 709,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod