Canon Legria HF G40, Čierna

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte u nás produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre. Viac informácii nájdete na: Vyhrajte plavbu snov

Videokamera Canon Legria HF G 40 predstavuje špičku medzi videokamerami Legria firmy Canon. Vybavená je profesionálnym HD snímačom CMOS PRO, vysokokvalitným HD stabilizovaným objektívom a mnohým ďalším.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1005C006AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
1 029,00 € 857,50 €

Canon Legria HF G40, Čierna

Širokouhlý objektív HD, špičkový zvuk a plne manuálne ovládanie videokamery Canon Legria HF G40 dávajú vašej tvorivosti neskutočnú voľnosť. Model Legria HF G 40 uspokojuje tvorivosť nadšencov videa širokouhlým objektívom, širokými možnosťami manuálneho ovládania a špičkovým zvukom pre strhujúce videá v rozlíšení Full HD.

Vlastnosti videokamery Canon Legria HF G 40:
• HD videoobjektív značky Canon
• Zdokonalený HD snímač CMOS PRO od spoločnosti Canon
• Plne manuálne ovládanie
• Inteligentná optická stabilizácia obrazu IS
• Výber zvukovej scény
• 8,8 cm (3,5“) dotyková LCD obrazovka
• Okamžité automatické zaostrenie, Detekcia tváre
• Ochranná clona objektívu
• 2x slot pre pamäťovú kartu SDXC

Detailné vlastnosti videokamery Canon Legria HF G 40:
26,8 mm širokouhlý objektív s 20x optickým zoomom:
Vďaka novému brilantnému objektívu 26,8-576mm f/1.8-2.8 zabezpečuje kvalitu obrazu, aká bola u kompaktných videokamier doposiaľ nevídaná. Plynulý 20-násobný optický zoom umožňuje priblížiť sa k akcii. Nová kruhová clona s 8 lamelami prináša možnosť jemného rozostrenia a svetelnosť f/1,8 vám dopomôže k využitiu všetkého svetla v snímanom priestore. Optická stabilizácia zaručuje dokonale stabilný obraz. Okrem 20x optického zväčšenia je k dispozícii aj 400x digitálne zväčšenie obrazu.

Zdokonalený HD snímač CMOS PRO:
Zdokonalený HD snímač CMOS PRO veľkosti 1/2,84“ s prímárnym RGB farebným filtrom prináša vynikajúci výkon aj pri nízkej hladine osvetlenia a široký dynamický rozsah. Snímač bol pôvodne navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon pre profesionálne videokamery, prináša zlepšenie v zachytávaní svetla zabezpečené 20 % zvýšením citlivosti pri slabom osvetlení. Celkové jeho rozlíšenie je 3,09 MPix a efektívne je 2,91 MPix v ktorom dokáže videokamera zachytávať statické snímky. Rozlíšenie vo videoformáte je 2136 x 1362Pix (16:9) čo je približne 2,91 MPix. Snímaču asistuje výkonný obrazový procesor DiG!C DV4, ktorý zabezpečuje dokonale odšumenie s väčšou farebnou hĺbkou.

Plne manuálne ovládanie:
Prstenec manuálneho ovládania objektívu umožňuje intuitívne ovládanie zaostrenia. Plne manuálne ovládanie expozície umožňuje nastavovanie clony, expozičného času uzávierky a prírastku prostredníctvom dotykovej LCD obrazovky. Vlastné tlačidlo a manuálny ovládač vám dávajú úplnú kontrolu nad vašou kreativitou.

Inteligentná optická stabilizácia obrazu IS:
Inteligentná optická stabilizácia obrazu IS je profesionálnym riešením pre boj s neostrosťou záznamu spôsobenú chvením kamery. Automaticky rozoznáva natáčanú scénu a vyberá zo 4 režimov tie najvhodnejšie nastavenia optickej stabilizácie obrazu IS, čím neutralizuje pohyb a predchádza rozmazanému obrazu. Zaisťuje ostré, detailné videá za každých okolností a umožňuje vám plne sa sústrediť na natáčanie.

Výber zvukovej scény:
Pomocou Výberu zvukovej scény a vstavaného smerového mikrofónu s vysokou citlivosťou je jednoduché dosiahnuť, aby vaše videá zneli tak dobre, ako vyzerajú. Stačí, ak si vyberiete jeden z 5 režimov scén a nastavenia zvuku sa optimalizujú automaticky tak, aby sa hodili k scéne, ktorú natáčate. K dispozícii je tiež voliteľný 5,1 kanálový systém priestorového zvuku spoločnosti Canon a bezdrôtové mikrofóny.

8,8 cm dotyková LCD obrazovka s vysokým rozlíšením:
8,8 cm (3,5“) dotyková LCD obrazovka s vysokým rozlíšením až 1 230 000 bodov je optimalizovaná na natáčanie v HD kvalite a ponúka 100% pokrytie scény. Teleskopický farebný hľadáčik rozširuje vaše možnosti zarámovania a komponovania scény.

Okamžité automatické zaostrenie, Detekcia tváre:
Okamžité automatické zaostrenie poskytuje rýchle a presné zaostrenie pre tú najostrejšiu kvalitu HD. Detekcia tváre automaticky optimalizuje nastavenia videokamery pre dokonale zaostrené a exponované natáčanie osôb.

Ochranná clona objektívu s krytom:
Veľká clona objektívu, ktorá neprepúšťa neželané osvetlenie z externých zdrojov svetla, je súčasťou štandardného vybavenia. Jej súčasťou je rýchlo sa otvárajúci kryt objektívu, ktorý ho automaticky chráni, takže samostatný kryt objektívu nie je potrebný. Teraz budete vždy pripravení kedykoľvek začať natáčať.

Obsah balenia:
Fotoaparát: Canon Legria HF G25
Akumulátor: Canon BP-820
Nabíjací adaptér: Canon CA-570 a napájací kábel
Bezdrôtový ovládač: Canon WL-D89
Stereo-video kábel: Canon STV-250N
HDMI kábel: Canon HTC-100/S
USB kábel: Canon IFC-300PCU/S
Slnečná clona: Canon
Baterka pamäte: CR2025
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon Legria HF G40, Čierna

Priemer filtra objektívu46 mm
Maximálne rozlíšenie videaFull HD
Max. frekvencia snímania Full HD50/60 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyAV výstup

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 029,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod