Canon GP-E2, GPS jednotka pre EOS 1D X, EOS 7D a EOS 5D Mk.III

Recenziu na tento model nájdete na portále FOTOma.sk

Canon GP-E2 je nový ľahký a kompaktný GPS prímač za pomocou ktorého si môžete zaznamenávať do EXIF súboru fotografií údaje o geografickej polohe miesta kde ste ich odfotili. Je určený pre Canon EOS 1D X, EOS 7D a EOS 5D Mk.III.
Výrobca:
Canon
Obj. číslo:
6363B001AA
Dostupnosť tovaru:
Do 5 dní
259,00 € 215,83 €
-+

Canon GP-E2, GPS jednotka pre EOS 1D X, EOS 7D a EOS 5D Mk.III

Canon GP-E2 je vďaka svojim malým rozmerom mimoriadne spratná, vysoko výkonná GPS jednotka s hot-shoe päticou, určená do sánok na blesk. GPS prímač Canon GP-E2 slúži pre zapisovanie geografických informácií do EXIF súboru fotografie o polohe miesta jej vytvorenia. Medzi údajmi, ktoré tento GPS prímač zaznamenáva je údaj o zemepisnej šírke, dĺžke, nadmorskej výške ako aj o smere v ktorom bola fotografia vytvorená. S priloženým navigačným softvérom Map Utility Software môžete sledovať a vytvárať aj mapy vášho pohybu v teréne, vďaka intervalovému zaznamenávaniu geografickj polohy. Tieto údaje rovnako ako aj fotografie so zapísanou polohou môžete zapisovať okrem máp priloženého softvéru aj do Google Maps a iných kompatibilných mapových softvérov.

Pre lepšiu presnosť a precíznosť zapísaných časových údajov o vytvorení fotografie, možete hodinky fotoaparátu synchronizovať so satelitnými globoálnymi atómovými hodinami informačnej siete GMT. To je dôležité najmä pre profesionálnych fotografov, ktorý fotografujú s viacerými fotoaparátmi a potrebujú svoje fotky správne časovo zatriediť. Canon GP-E2 je kompatibilný s fotoaparátmi Canon EOS 1D X, EOS 7D a EOS 5D Mk.III.

Špecifikácia Canon GP-E2, GPS jednotka pre EOS 1D X, EOS 7D a EOS 5D Mk.III

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 259,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod