Canon EOS R (telo)+MT adapter EF-EOS R

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R:

  • Možnosť používania s novými výkonnými RF objektívmi,
  • 35 mm full frame CMOS senzor s približne 30,3 milióna efektívnych pixelov
  • Najnovší obrazový proces DIGIC 8
  • Svetovo prvý fotoaparát, ktorý dokáže automaticky zaostriť aj v náročných svetelných podmienkach, ako napríklad -6 EV
  • Najrýchlejšia možnosť automatického zaostrovania na svete – 0,05 sekundy 
  • Digital Lens Optimizer
  • Touch and Drag AF – výber z 5655 pozíc AF
  • Tichá uzávierka
  • Formát 4K videa s možnosťou 10-bitového výstupu cez HDM
Adaptér EOS R Mount Adapter EF-EOS R Štandardný adaptér Mount Adapter EF-EOS R na systém EOS R umožňuje spoľahlivé použitie objektívov EF-S a EF na fotoaparátoch so systémom EOS R.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3075C023
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 199,00 € 2 099,00 € 1 832,50 € 1 749,17 €
-+
Akcia -5%

Canon EOS R (telo)+MT adapter EF-EOS R

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Systém EOS R inovuje existujúci systém EOS a poskytuje bohatšie, detailnejšie výsledky, so skvelou ostrosťou a kvalitou. EOS R je prvým fotoaparátom, ktorý je vybavený RF bajonetom s priemerom 54 mm, vzdialeným 20 mm od snímača a 12 konektormi pre komunikáciu s objektívmi.

Kombinácia vysoko výkonných objektívov radu RF, 35 mm full frame CMOS senzoru s približne 30,3 miliónmi efektívnych pixelov a najnovšieho procesora DIGIC 8, umožňuje EOS R vytvárať najvyššiu kvalitu obrazu. Komunikácia medzi telom fotoaparátu a objektívom RF je na takej úrovni, že dokonca aj režim Digital lens optimizer, ktorý vďaka informáciám prenášaným bajonetom dočisťuje optický výsledok, má minimálny dopad na spomalenie kontinuálneho snímania.


Prostredníctvom najrýchlejšieho systému automatického zaostrovania na svete – len 0,05 sekundy –
a schopnosti súvisle zachytiť pohybujúce sa objekty rýchlo a precízne, s možnosťou až 8 snímok za sekundu v režime kontinuálneho snímania (pevný AF) a 5 snímok za sekundu s AF tracking, ponúka EOS R veľmi konzistentné používateľské rozhranie pre sebavedomých fotografov. EOS R má funkcionalitu "Touch and drag AF", ktorá umožňuje intuitívny výber z 5655 pozícií AF - viac než má akýkoľvek iný fotoaparát
v tejto triede. Keďže je toto zariadenie prvým na svete, ktoré dokáže automaticky zaostrovať v tmavom prostredí až do -6EV, je EOS R optimalizovaný na fotenie v prostredí s nízkym množstvom svetla vďaka pokročilému elektronickému hľadáčiku (Electronic Viewfinder – EVF) s 3,69 miliónmi bodov a poskytuje 100% pokrytie snímanej scény a dáva možnosť vidieť objekty v ich skutočných farbách aj v prostredí takmer absolútnej tmy.

Canon EOS R ponúka možnosť nepočuteľného snímania obrazu vďaka reálne tichej uzávierke a poskytuje tým úplnú diskrétnosť aj v tých najosobnejších fotografických prostrediach, takže je ideálny napríklad pre fotoreportérov či svadobných fotografov.
Canon EOS R je skutočne majstrovským nástrojom pre tvorcov filmov prostredníctvom formátu 4K s plnou kontrolou audio záznamu, vďaka variabilite otočného displeja a pomocníkovi pre manuálne ostrenie – funkcie peaking. Dodatočne môžu tvorcovia filmov použiť 10-bitový výstup cez HDMI a vďaka profilu Canon log môžu snímať záznam v neutrálnom kontraste až do dynamického rozsahu 12 EV krokov pri nastavení ISO 400, čo im umožní následné úpravy v post-processingu, aby sa vyhli aj tým najmenším nuansám vo farebnom detaile, tieňoch a prepáleniach.


Takmer všetko ovládanie na tele Canon EOS R je prispôsobiteľné, čo prináša nový rozmer personalizácie
a používania majiteľom EOS. Dobre známa, ale predsa len vylepšená ergonómia EOS – robustné telo
z hliníkovej zliatiny odolné proti poveternostným vplyvom – dovoľuje používateľom fotiť dlhšiu dobu
a pritom si stále užívať pohodlie gripu a intuitívneho rozhrania. Ako prvý v modelovom rade EOS má Canon EOS R prispôsobiteľnú multifunkčnú lištu, na ktorej si používateľ môže prednastaviť preferované nastavenia, akým je napríklad citlivosť ISO. Pre tých, ktorí sú stále v pohybe, ponúka EOS R Bluetooth konektivitu cez spárovanie s mobilným telefónom a tiež ukladanie GPS polohy pri každej zhotovenej fotografii. Dodatočne možno využiť aj aplikáciu Canon Camera Connect, ktorá ponúka slobodu tvorivému fotografovaniu vďaka možnosti fotenia cez diaľkové ovládanie.

Novo predstaveným používateľským prvkom všetkých RF objektívov je tzv. "Control ring", ktorý umožní rýchle nastavenie clony, rýchlosti uzávierky, ISO či kompenzáciu expozície jednoducho a bez prerušenia koncentrácie na aktuálny záber.

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R:

• Vynikajúci optický výkon, nové možnosti konštrukcie objektívov a možnosť tvorivej flexibility
• Pokročilá komunikácia medzi telom zariadenia a objektívmi
• Kompatibilita s existujúcimi EF and EF-S objektívmi a príslušenstvom
• Schopnosť zachytenia záberov v zhoršených svetelných podmienkach

Hlavné vlastnosti fotoaparátu Canon EOS R:
• Možnosť používania s novými výkonnými RF objektívmi, 35 mm full frame CMOS senzor s približne 30,3 milióna efektívnych pixelov a najnovší obrazový proces DIGIC 8
• Svetovo prvý fotoaparát, ktorý dokáže automaticky zaostriť aj v náročných svetelných podmienkach, ako napríklad -6 EV
• Najrýchlejšia možnosť automatického zaostrovania na svete – 0,05 sekundy
• Digital Lens Optimizer
• Touch and Drag AF – výber z 5655 pozíc AF
• Tichá uzávierka
• Formát 4K videa s možnosťou 10-bitového výstupu cey HDM BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ! Adaptér EOS R Mount Adapter EF-EOS R
Štandardný adaptér Mount Adapter EF-EOS R na systém EOS R umožňuje spoľahlivé použitie objektívov EF-S a EF na fotoaparátoch so systémom EOS R. Fotografi, ktoré už vlastnia niekoľko objektívov EF-S alebo EF tak môžu bez obáv investovať do systému EOS R s vedomím, že túto optiku budú môcť naplno využiť.

Špecifikácia Canon EOS R (telo)+MT adapter EF-EOS R

Veľkosť snímača:Full Frame / FX
Počet megapixelov:30,3
Rýchlosť sekvenčného snímania:8
Max. rozlíšenie videa:4K 30 obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Bajonet fotoaparátuCanon R
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Utesnený fotoaparát
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 099,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod