Canon EOS 850D + EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM - Cashback 50 €

Cashback 50 €

Ak si kúpite v období 1.11.2021 - 31.1.2022 tento produkt Canon, získate po zaregistrovaní späť 50 Eur. Ďalšie zvýhodnené produkty a podrobné podmienky akcie nájdete na Canon Cashback.
Canon EOS 850D + EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM Ľahká, všestranná a bezdrôtovo komunikujúca digitálna zrkadlovka postavenú na rýchlom a výkonnom obrazovom procesore Canon DIGIC 8. Canon EOS 850D je vynikajúci univerzálny prístroj pre fotografických nadšencov, ktorí chcú zmodernizovať svoje vybavenie a dať väčší priestor svojej kreativite. Snímač Dual Pixel CMOS APS-C s rozlíšením 24,1 milióna bodov umožňuje zachytiť dokonale prekreslené snímky a pôsobivé videonahrávky v rozlíšení 4K.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3925C002
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 10 dní
779,00 649,17 €
-+

Canon EOS 850D + EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM - Cashback 50 €

Snímač formátu APS-C poskytuje veľkú mieru kontroly nad hĺbkou ostrosti a umožňuje robiť ostré snímky s príjemne mäkkým pozadím, ktoré dáva priestor vyniknúť snímanému objektu. Aj pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich alebo vzdialených objektov, napríklad vtákov za letu, poskytuje rozlíšenie 24,1 Mpx dostatočný priestor pre výrezy. Ani vyššie rozlíšenie nijako neznižuje výkon snímača pri nízkej úrovni osvetlenia. To je dôležitá vlastnosť napríklad pri fotografovaní portrétov v interiéri. Prístroj patrí do systému svetovej triedy Canon EOS, takže je na neho možné nasadiť ľubovoľný objektív radu EF alebo EF-S, prípadne pripojiť blesk Speedlite pre kreatívne osvetlenie alebo externý mikrofón prostredníctvom konektora typu 3,5 mm jack. V spojení s univerzálnym setovým objektívom EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM dokáže pokryť široké spektrum fotografických situácií.

Z profesionálneho radu prístrojov Canon prevzal model EOS 850D systém automatického ostrenia (AF) s inteligentným sledovaním objektu (ITR), ktorý je postavený na meracom snímači RGB + IR s rozlíšením 220 000 bodov. ITR si odovzdáva s AF snímačom dáta o automatickej expozícii s vysokým rozlíšením, čím celý systém dosahuje rýchle odozvy a vysokú presnosť. Je teda ideálny pre fotografovanie športu a živej prírody. Táto pokročilá technológia umožňuje ostrenie s automatickým sledovaním očí aj pri použití optického hľadáčika. Prístroj vrátane ovládacích prvkov bol navrhnutý s ohľadom na ergonómiu. Rýchlosť uzávierky aj clonu možno preto ovládať kruhovými voličmi ako na hornej, tak na zadnej strane. Zdokonalený dizajn, ľahké telo a rozšírené možnosti konektivity prispievajú k jednoduchosti používania. Canon EOS 850D je preto vynikajúcou voľbou pre fotografických nadšencov, ktorí potrebujú prístroj, ktorý ich bude inšpirovať a poskytovať tvorivú slobodu.

Zachyťte každý okamih
Precízne automatické ostrenie s detekciou tváre v živom náhľade prispieva k prirodzenému dojmu v prípade portrétov, kde detailne prekreslené oči osobu oživujú. Jednoduché je aj presné sledovanie objektu v pohybe, a to vďaka sériovému snímaniu rýchlosťou 7 snímok za sekundu. Flexibilitu pri komponovaní kreatívnych záberov aj z náročných uhlov dáva fotografovi výklopný a otočný dotykový displej, ktorý je možné nastaviť do takmer ľubovoľnej polohy.

Automatické ostrenie so sledovaním objektu je v prípade Canon EOS 850D veľmi rýchle a presné vďaka 45 ostriacim bodom krížového typu a systému automatického ostrenia so zdvojenými bodmi Dual Pixel CMOS AF. Detekcia tváre pomáha k spoľahlivejšiemu vyhodnoteniu expozície záberov, na ktorých sú osoby, a prispieva ku kvalitným výsledkom pri zadnom osvetlení.

Väčšia kontrola nad statickými snímkami aj videom
Rýchla a výkonná digitálna zrkadlovka poskytuje špičkovú obrazovú kvalitu ako pri fotografiách, tak aj u videa. Canon EOS 850D dokáže zaznamenávať video v rozlíšení Full HD so snímkovou frekvencou 60p, v rozlíšení 4K pri frekvencii 25p  a oproti svojmu predchodcovi rozširuje možnosti časozberného záznamu a automatického výberu scény. Prístroj eliminuje typické chvenie a trasenie pri natáčaní z ruky pomocou päťosovej stabilizácii obrazu Movie Digital IS.

Pri statických záberoch v režime živého náhľadu má fotograf vďaka systému Dual Pixel CMOS AF možnosť veľmi precízne vybrať bod zaostrenia – v automatickom režime zo 143 bodov a v manuálnom režime z 3975 bodov. Funkcia vzdialeného živého náhľadu dáva fotografom širšie možnosti kontroly nad snímkou, vrátane diaľkovej spúšte a náhľadu na smartfóne. Pri zázname do formátu RAW môže fotograf využiť všetky informácie zachytené snímačom. Formát C-RAW produkuje súbory menšej veľkosti a takmer zdvojnásobuje kapacitu vyrovnávacej pamäte pre nepretržité snímanie zo 40 na 75 snímok. Obstaranie snímky vo formáte RAW je možné upravovať priamo vo fotoaparáte bez použitia počítača alebo mobilného zariadenia.

Jednoduché pripojenie a zdieľanie
Konektivita prístroja ponúka fotografom viac možností, ako napríklad zdieľanie svojich záberov, či zvýšenú bezpečnosť pri práci. Canon EOS 850D je vybavený technológiami Wi-Fi a Bluetooth®  s nízkou spotrebou pre pripojenie k zariadeniam s operačným systémom iOS alebo Android prostredníctvom aplikácie Canon Camera Connect, ktorá umožňuje upravovať a zdieľať snímky vo vysokej kvalite. Cez aplikáciu je možné snímky a videá sťahovať z fotoaparátu do mobilného zariadenia, prezerať a publikovať na sociálnych sieťach alebo zdieľať s priateľmi a rodinou. Vďaka tomuto prepojeniu môžu fotografi taktiež jednoducho spracovávať snímky pomocou aplikácie DPP Express pre iPad , ktorá ponúka plnohodnotné nástroje pre prácu s formátom RAW v teréne. Nástroj Image Transfer Utility 2 pre automatickú synchronizáciu zabezpečuje spoľahlivé zálohovanie fotografií a videí do počítača, takže sa cenné zábery nikdy nestratia.

Canon EOS 850D je vynikajúca digitálna zrkadlovka ideálna pre fotografických nadšencov, ktorí chcú dať väčší priestor svojej kreativite, vyhotovujú detailne prekreslené snímky a videá v rozlíšení 4K. Pohotová, ľahko ovládateľná a odolná zrkadlovka ponúka pokročilé funkcie a nástroje, ktoré fotografi potrebujú na vyjadrenie svojho tvorivého zámeru.

Hlavné funkcie a vlastnosti fotoaparátu EOS 850D:
•    24,1 Mpx snímač typu Dual Pixel CMOS formátu APS-C
•    Sériové snímanie rýchlosťou 7 snímok za sekundu
•    Video v rozlíšení 4K (automatické ostrenie na báze detekcie kontrastu) 24p/25p
•    Video v rozlíšení Full HD s ostrením pomocou systému Dual Pixel CMOS AF, až 60p
•    45 ostriacich bodov
•    Merací snímač RGB + IR s rozlíšením 220 000 bodov s detekciou blikania svetelného zdroja (totožný ako v prípade modelu 90D)
•    Automatické ostrenie s inteligentným sledovaním objektu (ITR)
•    Automatické ostrenie na oči (so sledovaním pohybu)
•    Obrazový procesor DIGIC 8
•    Hmotnosť: 480g s batériou a pamäťovou kartou (453g iba samotné telo)

Canon EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM:
Canon EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM je kvalitný základný zoom objektív so stabilizovanou optickou sústavou univerzálneho rozsahu, ktorý je vybavený tichým krokovým zaostrovacím motorčekom STM (Stepper motor). Objektív je určený pre APS-C digitálne zrkadlovky a po prepočte na 35mm kinofilm jeho ohnisková vzdialenosť zodpovedá rozsahu 28,8-88mm. Optická sústava je vybavená účinným stabilizátorom obrazu IS (Image Stabilisation) s ktorým udržíte z ruky expozičné časy dlhšie až o 4 expozičné stupne. Svetelnosť optickej sústavy je štandardná v rozsahu f/4-5.6 a je ju možné ovládať pomocou 7 lamelovej tvarovanej clony v rozsahu od f/4-f/22 pri ohnisku 18mm až po f/5.6-f/32 pri ohnisku 55mm. Samotná optická sústava objektívu pozostáva zo 12-tich optických členov zoradených do 10-tich skupín. Zaostrovanie optickej sústavy zabezpečuje krokový elektrický motorček technológie STM, ktorý sa pri práci vyznačuje tichým a plynulým zaostrovaním vhodným pre natáčanie videa. Vďaka vnútornému systému ostreniu sa objektív pri ostrení nevysúva. Pri zoomovaní sa z objektívu vysúva tubus s prednou šošovkou na ktorom je filtrový závit o priemere 58mm, ktorý sa však neotáča a umožňuje tak bezproblémové použitie polarizačných a prechodových filtrov. Celková konštrukcia objektívu je mimoriadne kompaktná a pomerne ľahká – iba 215g, preto sa tento objektív hodí ako výborný spoločník na cesty. Univerzálny rozsah ohniskových vzdialeností objektívu sa hodí na rôznorodé fotografické žánre a jeho tiché, plynulé zaostrovanie je ideálne pre natáčanie videosekvencií.

Parametre objektívu Canon EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM:
Rozsah ohniskových vzdialeností : 18-55 mm (28,8-88mm pre APS-C digitálne zrkadlovky)
Zorný uhol objektívu: 74° 20´ - 27° 50'
Maximálne clonové číslo: F/4-5.6
Minimálne clonové číslo: F/22-32
Optická sústava objektívu: 12 členov / 10 skupín 
Počet lamiel clony: 7
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť objektívu: 0,25m
Maximálne zväčšenie objektívu: 0,25x
Priemer filtrového závitu: 58 mm
Rozmery objektívu (priemer x dĺžka): 66,5 x 61,8 mm
Hmotnosťobjektívu: 215g

Špecifikácia Canon EOS 850D + EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM - Cashback 50 €

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 779,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod