Canon EOS 800D (Telo)

Digitálna zrkadlovka Canon EOS 800D má od výroby slušne našliapnuté a hoci patrí do kategórie amatérskej, ponúka funkcie, ktoré sú vlastné pokročilejším modelom. Ako prvý vo svojej triede je Canon EOS 800D vybavený optickým hľadáčikom s 45 krížovými bodmi pre presnejšie AF zaostrenie a v režime živého náhľadu využíva systém Dual Pixel CMOS
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
1895C001AA
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
657,00 € 547,50 €

Canon EOS 800D (Telo)

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Digitálna zrkadlovka Canon EOS 800D má od výroby slušne našliapnuté a hoci patrí do kategórie amatérskej, ponúka funkcie, ktoré sú vlastné pokročilejším modelom. Ako prvý vo svojej triede je Canon EOS 800D vybavený optickým hľadáčikom s 45 krížovými bodmi pre presnejšie AF zaostrenie a v režime živého náhľadu využíva systém Dual Pixel CMOS, ktorý poskytuje najrýchlejší AF zaostrenie v rýchlosti 0,03 sekundy. O pohotové spracovanie dát sa postará procesor Canon DIGIC 7 a rýchlejšie je aj sériové snímanie - 6 snímok za sekundu. Kreatívne filtre umožňujú užívateľské prispôsobenie vzhľadu statických fotografií aj videí. Vedľa Wi-Fi a NFC je bezdrôtová konektivita rozšírená o Bluetooth. Tieto technické vychytávky dovoľujú zachytiť všetko v tú pravú chvíľu.

Stručná špecifikácia
1. amatérska zrkadlovka so zaostrovaním Dual Pixel CMOS a fázovou detekciou
45 krížových bodov AF pre zaostrovanie cez optický hľadáčik
24,2 Mpx snímač CMOS
obrazový procesor DIGIC7
dotykový 3,0 "LCD displej s variabilným uhlom natočenia a s rozlíšením 1 040k bodov
videozáznam v Full-HD kvalite s možnosťou ručného nastavenia a priebežného AF
6 snímkov/s pri kontinuálnom snímaní
citlivosť 100-12 800 ISO (H: 25 600 ISO)
vstavané bezdrôtové ovládanie bleskov
bezdrôtová konektivita Wi-Fi, NFC a technológia Bluetooth
pokročilé funkcie: HDR Film a Time-Lapse Movie

Rýchlosť, ktorá prekvapí
Digitálna zrkadlovka Canon EOS 800D zdieľa s ikonickou zrkadlovkou EOS 80D identickú technológiu snímača, vďaka ktorej sa môže pochváliť najrýchlejším automatickým zaostrovaním v režime živého náhľadu na svete - stačia mu tri stotiny sekundy. Ak radšej uprednostníte pohľad skrz optický hľadáčik, potom máte na výber z 45 krížových bodov. To dovoľuje, spolu s režimom sekvenčného snímania o rýchlosti 6 snímok za sekundu, získať sériu perfektne ostrých snímok objektu fotografovaného v pohybe. Zrkadlovka si tiež dobre poradí s fotografovaním pri zlých svetelných podmienkach, napríklad počas východu alebo západu slnka. Maximálna úroveň ISO 25 600, je možné rozšíriť až na 51 200.

Expozičné režimy a ovládanie
Elektronicky riadená lamelová uzávierka sa pohybuje v horizontálnej polohe a poskytuje expozičné časy v rozmedzí 30 - 1/4 000 sek. (Synchro čas blesku je 1/250 sec.). Pri sekvenčnom snímaní je možné zaznamenať až 6 snímky za sekundu.
Otočný 3,0 "dotykový displej s mimoriadne vysokým rozlíšením (1 040 000 bodov) zodpovedá svojim pomerom strán (3: 2) snímačmi a zobrazuje 100% obrazu. Funkcia Quick Control poskytuje ľahký prístup k bežne používaným funkciám a umožňuje rýchle nastavenie fotoaparátu pre dokonalé zábery. v optickom hľadáčiku (pentagonálny hranol) je možné vidieť okrem obrazu aj stavový riadok informujúceho fotografa napríklad o expozičným čase, pracovné clone, vybranom ostřícím bode, ale aj citlivosti v ISO, kompenzácia expozície, vyváženie bielej a stavu SD karty. Fotoaparát je kompatibilný s EF i EF-s objektívy a blesky Canon Speedlite radu EX - podpora E-TTL II.

Ďalšie funkcie
Canon EOS 800D je určený pre nadšených video-fotografov, ktorí chcú preskúmavať svoje možnosti ako na poli fotografickom, tak i filmovom. Zrkadlovka je na to dobrým nástrojom a vďaka širokej škále praktických režimov môžu natáčať filmy vo Full HD kvalite s pôsobivými detailmi. Nechýba ani technológia automatického zaostrovania s duálnymi pixely senzora CMOS, ktorá si skvele poradí so sledovaním objektov v pohybe a ponúka plynulé zaostrovanie pre profesionálnu kvalitu výstupov.
Pri zázname je možné plné manuálne nastavenie expozičných hodnôt a pohotového AF zaostrovanie, to dovoľuje využiť plný potenciál fotoaparátu, obzvlášť potom rýchle akcie môžete snímať vysokou rýchlosťou 50/60 sním. / S, a to v rozlíšení 720pix. Fotoaparát je vybavený funkciu Movie Crop, ktorá vo VGA kvalite záznamu ponúka až 10 násobné priblíženie (pri tejto funkcii je využitá iba centrálna časť snímača). Okrem kvalitného obrazu videa získate, vďaka možnosti pripojenia externého mikrofónu (3,5 mm stereo jack), aj čistý a jasný zvuk.

Obsah balenia
Telo fotoaparátu EOS 800D
Kryt fotoaparátu R-F-3
Široký remeň EW-100DBV
Batérií LP-E17
Nabíjačka batérií LC-E17E
Napájací kábel (so zástrčkou typu E) 1 m
Prepojovací kábel IFC-400PCU (pre pripojenie cez rozhranie USB)

Špecifikácia Canon EOS 800D (Telo)

Veľkosť snímača:APS-C / DX
Počet megapixelov:24,2
Rýchlosť sekvenčného snímania:6
Max. rozlíšenie videa:Full HD 60obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Možnosť externého GPS zariadenia
Bajonet fotoaparátuCanon EF-S
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 657,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod