Canon EOS 750D, Telo

Canon EOS 750D je výborne vybavená amatérska digitálna zrkadlovka určená všetkým fotografickým nadšencom. Canon EOS 750D ponúka 24,2 MPix CMOS snímač, 19 bodový AF, procesor DIGIC 6, 5obr./s a Wi-Fi s podporou NFC.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
0592C018AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
549,00 € 457,50 €
-+

Canon EOS 750D, Telo

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Canon EOS 750D je najnovšou amatérskou digitálnou zrkadlovkou firmy Canon, ktorá prináša veľa nového oproti svojmu predchodcovi. Úplne novým je 24,2 MPix CMOS snímač s hybridným systémom kontrastného zaostrovania AFIII, automatický zaostrovací systém s 19-timi krížovými zaostrovacími bodmi, výkonný procesor spracovania obrazu DIGIC 6 a 7560Pix snímač merania expozície RGB+IR s 63 zónami zoradenými do matrice 9x7 segmentov. Z predošlého modelu si Canon EOS 750D zachoval rýchlosť kontinuálneho fotografovania 5 obr./s., možnosť natáčať Full-HD videá (1920x1080/30p), diaľkovom bezdrôtovom ovládaní systémových bleskov Speedlite a výklopný 3“ (7,7cm) dotykový LCD monitor s technológiou ClearView II TFT s rozlíšením 1 040 000Pix. Pri takto dokonale vybavenej digitálnej zrkadlovke môžete kedykoľvek popustiť uzdu vlastnej fantázie. Nechajte sa uniesť čarom digitálnych fotografií a vytvárajte špičkové fotografie a videá vďaka 24,2-MPix senzoru. Fotoaparát je vybavený vstavaným Wi-Fi modulom s podporou technológie NFC vďaka ktorému svoje kreatívne výtvory môžete zdieľať s priateľmi na internete (sociálne služby, mail, FTP).

Vlastnosti digitálnej zrkadlovky Canon EOS 750D:
• 24,2MPix CMOS senzor formátu APS-C (14,9 x 22,3mm)
• Automatický zaostrovací systém s 19 bodmi krížového typu
• Automatické zaostrovanie s pokročilým sledovaním a rozpoznávaním objektu
• 14-bitový procesor spracovania obrazu DIGIC 6
• 7560Pix RGB+IR snímač merania expozície s 63 zónami merania
• Nepretržité fotografovanie s frekvenciou až 5obr./s
• Natívna citlivosť snímača ISO 100–12 800 s možnosťou rozšírenia na ISO 100-25 600
• Inteligentný hľadáčik s 95% pokrytím a možnosťou dioptrickej korekcie
• Full-HD (1920x1080/30p) video s manuálnym ovládaním všetkých funkcií vrátane zvuku
• LCD monitor typu Clear View II TFT s uhlopriečkou 3,0“ (7,7cm), pomerom strán 3:2 a rozlíšením 1 040 000Pix
• Slot pre pamäťové karty SD/SDHC/SDXC
• Konektivita: HDMI mini, USB 3.0 Hi-Speed (PTP) a 3,5mm jacku pre externý mikrofón
• Odolnosť voči poveternostným vplyvom vďaka utesnenému horčíkovo-hliníkovému telu


Detailné vlastnosti:
Vynikajúca kvalita obrazu:
Zachyťte každý detail vďaka 24,2 MPix senzoru Hybrid CMOS AFIII. Model Canon EOS 750D vytvára fotografie s nízkym šumom, ktoré je možné vytlačiť vo veľkých formátoch, alebo orezať a vytvoriť z nich alternatívne kompozície.

Vytvárajte filmové projekty v rozlíšení Full HD:
Natáčajte videá v rozlíšení 1920x1080/30p a vychutnajte si tú pravú mieru automatického, alebo manuálneho ovládania. Technológia Hybrid AFIII umožňuje kontinuálne zaostrovanie počas natáčania videí a model Canon EOS 750D podporuje takmer bezhlučnú technológiu Movie Servo AF s kompatibilnými objektívmi s technológiou STM. Zaznamenávajte stereofónny zvuk pomocou vstavaného, alebo externého mikrofónu.

Držte krok aj s tou najrýchlejšou akciou:
Sledujte pohybujúce sa objekty, aj keď sa pohybujú naprieč scénou, pomocou najnovšieho systému automatického zaostrovania s 19 bodmi automatického zaostrovania krížového typu. Sériové fotografovanie s frekvenciou 5 obr./s pre zábery pozostávajúce až z 940 fotografií vo formáte JPEG v rade za sebou znamená, že nikdy nepremeškáte rozhodujúcu chvíľu. Vo formáte RAW dokážete rýchlosťou 5 obr./s. odfotografovať až 8 fotografií v rade.

Dotykový výklopný LCD displej:
Vytvárajte kompozície fotografií a videí z nových a zaujímavých uhlov výklopného pomocou 3“ (7,7 cm) dotykového displeja modelu Canon EOS 750D Clear View LCD II s meniteľným uhlom, rozlíšením 1 040 000Pix a pomerom 3:2. Fotografujte ponad davy ľudí, alebo zachytávajte dramatické fotografie z prízemnej perspektívy.

Ovládanie pomocou dotykového displeja:
Model Canon EOS 750D sa ľahko obsluhuje hneď od chvíle, ako ho prvýkrát chytíte do rúk. Fotografujte a zaostrujte jediným ťuknutím dotykového displeja fotoaparátu a pri prezeraní obrázkov používajte na navigáciu gestá stiahnutia a potiahnutia prstov.

Inteligentný automatický výber scény:
Ľahko snímajte úžasné fotografie. Režim inteligentného automatického výberu scény od spoločnosti Canon zanalyzuje scénu a automaticky zvolí najvhodnejšie nastavenia fotoaparátu.

Prehĺbte svoju kreativitu:
Vyberte si a zobrazte náhľad radu efektov kreatívnych filtrov vrátane efektov Zrnitý čiernobiely, Hračkársky fotoaparát a Efekt miniatúry. Tematicky zamerané režimy scén automaticky volia najvhodnejšie nastavenia pre fotografovaný objekt, kým kreatívny automatický režim prostredníctvom intuitívneho používateľského rozhrania poskytuje väčšiu kontrolu nad faktormi ako rozmazanie pozadia.

Prevezmite úplnú kontrolu:
Ak ste pripravení ešte viac vylepšiť kvalitu svojich fotografií, zvolením režimu Priorita clony, Priorita uzávierky, alebo Manuálny prevezmite úplnú kontrolu nad svojimi fotografiami.

Výborný výkon pri slabom osvetlení:
Robte úžasné fotografie bez blesku aj pri slabom osvetlení a zachyťte skutočnú atmosféru udalosti. Model Canon EOS 750D má rozsah citlivosti ISO 100-12 800 (rozšíriteľné na ISO 25 600). Automatické nastavovanie citlivosti pracuje v rozsahu ISO 100-6 400.

Skvelé výsledky aj v nepriaznivých podmienkach:
Režim regulácie protisvetla HDR zachytáva tri rôzne expozície a kombinuje ich do jednej, pričom uchováva tiene a jasné tóny. Vďaka režimu Nočná scéna fotografovaná z ruky dokáže model Canon EOS 750D zachytávať viac fotografií pri vyššej rýchlosti uzávierky a spájať ich, pričom výsledkom je obraz bez rozmazania.

Vstavaná Wi-Fi s podporou NFC a diaľkové ovládanie:
Canon EOS 750D je vybavený vstavaným Wi-Fi modulom s podporou technológie NFC, ktorá umožňuje automatické bezproblémové Wi-Fi prepojenie s kompatibilnými zariadeniami (smartfóny, tablety a pod.). Vďaka bezdrôtovému spojeniu môžete veľmi jednoducho a rýchlo zdieľať s priateľmi vaše fotografie a videá priamo na sociálnych sieťach a prostredníctvom e-mail/FTP. Navyše vďaka aplikácii Canon Camera Connect môžete na diaľku ovládať svoj fotoaparát priamo zo svojho smartfónu alebo tabletu.

Rozšírte svoje možnosti so systémom EOS:
Posuňte svoje fotografie na vyššiu úroveň vďaka širokému sortimentu objektívov, príslušenstva a bleskov, ktoré spolu vytvárajú systém EOS.

Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Canon EOS 750D:
Fotoaparát: Canon EOS 750D – Telo
Akumulátor: Canon LP-E17
Nabíjačka: Canon LC-E17 + kábel
Popruh: Canon EW-300D
Gumová očnica: Canon Ef
Krytka bajonetu: Canon RF-3
USB kábel: Canon IFC-130U
Software: Canon EOS DIGITAL Solution Disc
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Canon EOS 750D, Telo

Veľkosť snímača:APS-C / DX
Počet megapixelov:24,2
Rýchlosť sekvenčného snímania:5
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
GPS modul:Možnosť cez mobilnú aplikáciu
Wi-FiVstavané Wi-Fi

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 549,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod