Canon EOS 6D - Telo

Recenziu na tento model nájdete na portále FOTOma.sk

Canon EOS 6D je nová 20,2 MPix digitálna zrkadlovka s Full-Frame CMOS senzorom a kompaktným dizajnom. Canon EOS 6D bol navrhnutý ak vstupný model do sveta Full Frame a je ideálna pre fotografovanie portrétov a cestovateľskú fotografiu.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
8035B036AB
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
1 199,00 € 999,17 €
-+
Akcia

Canon EOS 6D - Telo

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Canon EOS 6D Vám dáva vďaka svojmu veľkému Full Frame snímaču maximálnu možnú kontrolu nad hĺbkou poľa ostrosti a v kombinácii s veľkým výberom objektívov EF a príslušenstva obrovskú kreatívnu slobodu pri tvorbe Vašich fotografií. Fotoaparát je vybavený okrem 20,2 MPix full frame CMOS snímača aj vstavaným modulom GPS, WiFi modulom, nový vysko-výkonným procesorom DIGIC 5+, kvalitným Full HD videom, rýchlosťou sekvenčného fotografovania až 4,5 obr./s, HDR režimom, funkciou viacnásobnej expozície a toto všetko je uzavreté v mimoriadne malom kompaktnom a proti prachu a stekajúcej vode utesnenom tele.

Vlastnosti Canon EOS 6D:
• 20,2-MPix Full-Frame CMOS senzor
• 11-bodový systém automatického zaostrenia je citlivý na hodnotu korekcie až -3 EV
• Nepretržité fotografovanie s frekvenciou až 4,5 sn./s
• Natívna citlivosť ISO 100–25 600 s možnosťou rozšírenia na ISO 50 - 102 400
• Full-HD video s manuálnym ovládaním všetkých funkcií vrátane zvuku
• 14-bitový procesor DIGIC 5+
• Pevná a ľahká konštrukcia odolná voči poveternostným vplyvom
• Vstavané zariadenie GPS* zaznamenáva vašu polohu
• Prenos súborov pomocou rozhrania Wi-Fi** a diaľkové ovládanie
• 1 040 000-bodová obrazovka s uhlopriečkou 7,7 cm (3,0-palca)
• Kreatívny režim HDR

20,2-megapixelový Full-Frame senzor CMOS:
V srdci fotoaparátu EOS 6D sa nachádza 20,2-MPix Full-Frame CMOS snímač a vysoko-výkonný obrazový procesor DIGIC 5+. Táto kombinácia umožňuje EOS 6D vytvárať neskutočné fotografie so skvelým dynamickým rozsahom, farbami a plné detailov. Ponúka presnú reprodukciu farieb, pričom stupňovanie odtieňov je jemné a prirodzené.

Prínos Full-Frame senzora:
Vďaka veľkému Full Frame CMOS snímaču fotoaparátu EOS 6D a jeho crop. faktoru = 1 získate v kombinácii s širokouhlými objektívmi Canon EF úplne iný pohľad na svet okolo Vás. Užívajte si širokouhlé objektívy Canon EF a objavte nové možnosti fotografovania interiéru, krajiniek či ulíc. Buďte kreatívny, hrajte sa s perspektívou a hĺbkou poľa ostrosti. Vaše portréty budú pôsobivejšie vďaka neporovnateľne vyššej kontrole nad poľom hĺbky ostrosti ako tomu je u APS-C digitálnych zrkadloviek.

Ideálny na cestovanie:
Canon EOS 6D je taký ľahký a malý, že s si ho môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Vďaka utesnenému telu z horčíkových zliatin (predný a zadný kryt sú z magnéziových zliatin, horná strana prístroja je polykarbonátová) je fotoaparát dostatočne odolný, aby prekonal všetky úskalia cestovateľského fotografovania. Vďaka jednoduchému ovládaniu a intuitívnej ergonómii je model EOS 6D mimoriadne rýchly a jednoduchý na používanie.

Vysoký výkon pri slabom osvetlení:
Dokonca aj v podmienkach so slabým osvetlením vytvoríte s modelom EOS 6D nádherné fotografie. Natívna citlivosť ISO sa pohybuje v rozmedzí medzi ISO 100 až ISO 25 600 (softvérovo je rozšíriteľná až na L:50, H1:51 200, H2:102 400) a 11-bodový systém automatického zaostrenia pracuje až do hodnoty -3 EV. Vďaka čomu je fotoaparát dostatočne citlivý a schopný zaostrovať bez prisvietenia dokonca aj pri práci v noci pri mesačnom svite.

Jednoduchá kompozícia snímok:
Pracujte intuitívne vďaka jasnému hľadáčiku z optického hranola so zväčšením 0,71x, pričom hľadáčik pokrýva 97% plochy fotografie. Hľadáčik umožňuje korekciu dioptrií od hodnoty -3 až po +1. Vďaka 1 040 000-bodovému LCD displeju typu Clear View II s uhlopriečkou 7,7 cm (3,0”) bude pre Vás tvorba fotografií v režime Live View a videí v rozlíšení Full HD jednoduchou a zábavnou činnosťou.

Kreatívne funkcie navrhnuté pre Vás:
Vďaka režimu fotografovania vysokého dynamického rozsahu (HDR) zachytíte s fotoaparátom EOS 6D detaily vo svetlých a tmavý oblastiach v jemných odtieňoch na viacerých fotografiách, ktoré potom vďaka funkcii viacnásobnej expozície zložíte do výslednej HDR fotografie. ±5-kroková kompenzácia expozície a ±3-krokové automatické stupňovanie expozície zabezpečujú flexibilitu a doladenie expozície podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Zariadenie GPS zaznamená každý Váš pohyb:
Zabudované zariadenie GPS určuje vašu presnú polohu a priraďuje každému obrázkovému súboru zemepisné informácie. V režime záznamníka GPS sa pri vašom pohybe vytvára záznam trasy, dokonca aj keď je fotoaparát vypnutý.

Jedinečné možnosti pripojenia prostredníctvom rozhrania Wi-Fi:
Fotografujte na diaľku z rôznych uhlov pohľadu: stačí sa pripojiť a môžete váš fotoaparát EOS 6D ovládať pomocou počítača PC, Mac alebo inteligentného telefónu. Fotografie môžete bezdrôtovo prenášať a zdieľať s rodinou či priateľmi na dnes tak populárnych sociálnych sieťach, či prostredníctvom e-mailu. Pre funkciu diaľkového ovládania EOS 6D pomocou smartphone telefónov s nainštalovanými operačnými systémami iOS a Android si môžete stiahnuť ovládací program EOS Remote z tohto odkazu, kde sú podrobnejšie popísané jeho výhody a princíp fungovania:
http://www.canon.sk/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_SLR/eos_remote.aspx

Video v rozlíšení Full HD:
Snímajte Full-HD video v rozlíšení 1080p a využívajte objektívy s rýchlou uzávierkou či plne manuálne ovládanie a dosahujte filmové efekty.


Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Canon EOS 6D:
Fotoaparát: Canon EOS 6D – Telo
Akumulátor: Canon LP-E6
Nabíjačka: Canon LC-E6 + kábel
Popruh: Canon EW-EOS 6D
Gumová očnica: Canon Eb
Krytka bajonetu: Canon RF-3
USB kábel: Canon IFC-200U
Stereo Audio/Video kábel: AVC-DC400ST
Software: Canon EOS DIGITAL Solution Disc
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Špecifikácia Canon EOS 6D - Telo

Veľkosť snímača:Full Frame / FX
Počet megapixelov:20,2
Rýchlosť sekvenčného snímania:4,5
Max. rozlíšenie videa:Full HD 30obr./s
Stabilizátor obrazu:nemá
GPS modul:Má vstavané GPS
Bajonet fotoaparátuCanon EF
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 199,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod