Canon EOS 5D Mark III, použitý tovar

Canon EOS 5D Mark III je plnoformátová 22,3 MPix digitálna zrkadlovka s novým rýchlym a presným 61-bodovým automatickým zaostrovaním prevzatým z profesionálneho modelu Canon EOS 1D-X a s nepretržitým snímaním frekvenciou až 6 obr./s. Stav:A/B Použitý tovar. Nafotených len 100 expozícií, nainštalovaný najnovší firmvér
Obj. čislo:
22755/20
Dostupnosť tovaru:
V predajni
1 690,00 € 1 690,00 €
Akcia

Canon EOS 5D Mark III, použitý tovar

BALENIE FOTOAPARÁTU NEOBSAHUJE OBJEKTÍV! BEZ VHODNÉHO OBJEKTÍVU NIE JE MOŽNÉ S FOTOAPARÁTOM FOTOGRAFOVAŤ!

Canon EOS 5D Mk.III je Full Frame digitálna zrkadlovka, ktorá dokáže snímať 22-MPix zábery s frekvenciou 6 sn./s a videá v kvalite Full-HD. Umožňuje snímanie videa v kvalite Full-HD a poskytuje manuálne ovládanie všetkých funkcií od frekvencie snímania až po zvuk.

Vlastnosti Canon EOS 5D Mk.III:
• 22,3 MPix. plnoformátový senzor
• 61-bodový automatický zaostrovací modul
• Nepretržité fotografovanie s frekvenciou až 6 sn./s
• Citlivosť ISO 100–25 600 s možnosťou rozšírenia až na hodnotu ISO 102 400
• Full-HD video s manuálnym ovládaním všetkých funkcií vrátane zvuku
• 14-bitový procesor DIGIC 5+
• Odolnosť voči poveternostným vplyvom
• 1 040 000-bodová obrazovka s uhlopriečkou 8,11 cm (3,2-palca)
• Režim HDR

Celozáberová digitálna zrkadlovka dokáže snímať 22-MPix zábery s frekvenciou 6 sn./s a videá v kvalite Full-HD.

Celozáberový 22,3-MPix senzor:
Snímajte detailné zábery vo vysokej kvalite vďaka 22,3 MPix senzoru CMOS a obrazovému procesoru DIGIC 5+. Farby sú jasné, ale zároveň prirodzené a jemné detaily sa zachovajú aj na tých najtmavších miestach či pri najostrejšom svetle.

Výkon najvyššej kvality aj pri nedostatočnom osvetlení:
Model Canon EOS 5D Mark III vždy prináša vynikajúcu kvalitu bez ohľadu na svetelné podmienky. Vďaka rozsahu citlivosti ISO 100–25 600 (ktorú možno rozšíriť až na hodnotu ISO 102 400) môžete pokračovať v snímaní s fotoaparátom v rukách aj po západe slnka.

Širokouhlé 61-bodové automatické zaostrenie:
Systém širokouhlého 61-bodového automatického zaostrenia vám umožňuje rýchlo a presne zaostriť aj na objekty mimo stredu rámca. 41 bodov krížového typu (z toho päť dvojitých bodov so zvýšenou citlivosťou) zabezpečuje sledovanie objektov v pohybe s vysokou presnosťou.

Vysokorýchlostné nepretržité snímanie:
Vďaka frekvencii snímania až 6 sn./s vám nič neunikne, takže na kartu typu UDMA 7 môžete v jedinej dávke nahrať až 16 270 obrázkov nepretržitého deja vo formáte JPEG.

Zobrazovanie v režime vysokého dynamického rozsahu (HDR):
Funkcia na vytváranie záberov v režime HDR, ktorá je vstavanou súčasťou fotoaparátu, vám umožňuje zachovať detaily aj v prípade nedostatočne alebo nadmerne osvetlených miest.

Video v kvalite Full-HD s manuálnym ovládaním:
Užite si video vo vysokej kvalite Full HD s rozlíšením 1080p. Ak využijete manuálne ovládanie a komplexný sortiment objektívov EF od spoločnosti Canon, môžete dosiahnuť pôsobivé filmové vizuálne efekty.

Zvuk v skvelej kvalite:
Pridajte k svojim video-záberom zvukovú stopu, akú si zaslúžia. Model EOS 5D Mark III nahráva digitálny stereofónny zvuk s frekvenciou 48 kHz a ponúka manuálne ovládanie hlasitosti zvuku. Štandardná 3,5mm zásuvka na mikrofón umožňuje používať mikrofóny tretích strán a zásuvka na slúchadlá umožňuje sledovanie zvuku počas nahrávania.

Funkcie na úpravu vo fotoaparáte:
Začnite s úpravami svojich digitálnych fotografií ešte predtým, než prídete domov. Ohodnoťte svoje snímky na stupnici od jedna do päť a porovnajte na obrazovke dva obrázky vedľa seba. Využite vstavané možnosti spracovania obsahu vo formáte Raw na preskúmanie možností kreatívnych úprav, ako je napríklad konverzia čiernej a bielej a retrospektívne vyváženie bielej.

Vhodný do každého prostredia:
Rám zo zliatiny horčíka ponúka odolnosť a trvanlivosť aj bez zvýšenia hmotnosti fotoaparátu. Odolnosť voči poveternostným vplyvom ponúka ochranu proti prachu a vlhkosti. Balenie obsahuje: krabica, návody, batéria Canon LP-E6N, nabíjačka, Canon popruh 2x, USB, A/V kabel, CF 128 GB

Stav:A/ B
Použitý tovar.

Vysvetlenie známkovania stavu použitého tovaru
- Stav A - výborný stav, nenesie žiadne známky požívania, na tovar ešte prebieha záručná doba.
- Stav A/B - výborný stav, nenesie žiadne prípadne iba veľmi malé známky poživania.
- Stav B - dobrý stav, nesie známky požívania, prípadné odreniny a pod.
- Stav C - nesie veľké známky požívania, može sa jednať aj o ulomené časti krytov a pod., prístroj je ale naďalej funkčný.

Špecifikácia Canon EOS 5D Mark III, použitý tovar

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 1 690,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod