Canon EOS 100D + EF-S 18-55mm DCIII + Fotobatoh EG300 + Akumulátor LP-E12

Canon EOS 100D je novým predstaviteľom základnej triedy zrkadloviek Canon. Vyznačuje sa mimoriadne kompaktnými rozmermi, malou hmotnosťou, 18 MPix CMOS senzorom, procesorom spracovania obrazu DIGIC 5 a 9 bodovým AF.
Výrobca:
Canon
Obj. číslo:
8576B062AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
399,00 € 332,50 €
-+
Akcia

Canon EOS 100D + EF-S 18-55mm DCIII + Fotobatoh EG300 + Akumulátor LP-E12

Canon EOS 100D je výborný vstupný model do veľkého sveta digitálnych zrkadloviek. Je určená začínajúcim fotografom, ktorý sa rozhodli pre čo najväčšiu kvalitu svojich fotografií ale stále požadujú kompaktnosť prístroja. Táto malá digitálna zrkadlovka s rýchlou odozvou, ktorú si môžete vďaka jej rozmerom a hmotnosti vziať doslova kamkoľvek. 18 MPix model Canon EOS 100D vytvára špičkové fotografie a videá a disponuje optickým hľadáčikom a intuitívnymi ovládacími prvkami dotykového displeja. Fotoaparát je v balení spolu s objektívom Canon EF 18-55mm f/3.5-5.6 DC III.
Výhody fotoaparátu Canon EOS 100D:
• Vytvárajte vysokokvalitné fotografie s nízkym šumom pomocou vysoko kompaktnej digitálnej zrkadlovky, ktorú si môžete vziať kamkoľvek
• Vytvárajte 18 MPix fotografie a videá v rozlíšení Full HD z toho istého fotoaparátu
• Užívajte si jej rýchlosť pri používaní vďaka optickému hľadáčiku a ovládacím prvkom s rýchlou odozvou
• Veľký 3“ dotykový LCD displej typu Clear View s mimoriadnym rozlíšením 1 040 000 a s jednoduchou obsluhou
• Začnite fotografovať rýchlo a ľahko vďaka režimu inteligentného automatického výberu scény

Detailné vlastnosti:
Digitálna zrkadlovka, bez ktorej sa už nepohnete ani na krok:
Model Canon EOS 100D je plne vybavená kompaktná zrkadlovka s rýchlou odozvou a funkciami, ktorá je okrem toho dosť malá a ľahká nato, aby ste si ju mohli vziať kamkoľvek zo sebou. Je to ideálny fotoaparát na zdokumentovanie vášho životného štýlu. Vytvárajte 18 MPix fotografie a videá v rozlíšení Full HD, kamkoľvek idete, a vychutnajte si vysoký výkon aj pri slabom osvetlení: maximálna citlivosť ISO 12 800 (rozšíriteľná na ISO 25 600) umožňuje vytvárať fotografie, ktoré majú nízky šum a zároveň plne zachytávajú atmosféru.

Jednoduchosť a radosť z používania:
Vytvárajte kompozície fotografií pomocou jasného optického hľadáčika s rýchlou odozvou, alebo ovládajte fotoaparát pomocou 1 040 000-bodového 7,7cm (3,0”) dotykového displeja Clear View II TFT s pomerom 3:2. Prechádzajte ponukami, prehliadajte obrázky, alebo dokonca zaostrujte a natáčajte ťukaním a sťahovaním a rozťahovaním prstov.

Jednoduchá obsluha – fantastické výsledky:
Technológia inteligentného automatického výberu scény od spoločnosti Canon zanalyzuje scénu a automaticky zvolí najvhodnejšie nastavenia fotoaparátu. A ako sa vaše fotografické schopnosti budú vyvíjať, vstavaný sprievodca funkciami vás naučí, ako vyťažiť z fotoaparátu maximum.

Natáčanie videí v rozlíšení Full-HD:
Natáčanie vysokokvalitných videosekvencií v rozlíšení až do Full-HD (1 080p). Prevezmite kontrolu nad expozíciou, zaostrovaním, zvukom a ďalšími prvkami, alebo zachytávajte upravované videosekvencie pomocou režimu Video momentka priamo vo fotoaparáte. Senzor Hybrid CMOS AF II umožňuje kontinuálne zaostrovanie pri natáčaní videosekvencií, čo je ideálne na zachovanie ostrosti pohybujúceho sa objektu.

Zachyťte akciu:
Sledujte a fotografujte rýchlo sa pohybujúce objekty rýchlosťou 4 obr../s a využite deväťbodový AF na rýchle a presné zaostrenie aj na objekty mimo stredu rámca.

Vyjadrite sa:
Vyjadrite svoju kreatívnu stránku prostredníctvom niektorého z kreatívnych filtrov modelu EOS 100D. Funkcia Extra Effect Shot umožňuje zachytiť súčasne filtrovanú i nefiltrovanú fotografiu. Vyberte si z efektov Zrnitý čiernobiely, Hračkársky fotoaparát, Efekt miniatúry a ďalších a pred fotografovaním si zobrazte náhľad efektu každého filtra.

Režim na fotografovanie čohokoľvek:
Tematicky zamerané režimy scén automaticky volia najvhodnejšie nastavenia pre fotografovaný objekt. Vyberte si z režimov Portrét, Krajina, Športy, Deti, Jedlo a množstva iných. A keď budete pripravení, prejdite na kreatívny automatický režim, ktorý prostredníctvom intuitívneho používateľského rozhrania poskytuje väčšiu kontrolu nad faktormi ako rozmazanie pozadia.

Možnosti systém EOS:
Využite široký paletu objektívov Canon EF/EF-S, príslušenstva, doplnkov a bleskov, ktoré spolu vytvárajú systém EOS.


Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III:

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III je ideálnym štandardným objektívom pre začínajúcich fotografov, ktorý chcú robiť krásne fotografie. Tento univerzálny objektív predstavuje cenovo dostupný štandardný objektív so zoomom vhodný na fotografovanie rôznych objektov a určený pre APS-C zrkadlovky Canon.


Výhody objektívu Canon EF 18-55mm f/3.5-5.6 DC III:
• Flexibilný rozsah zoomu – ideálny na fotografovanie krajiny, portrétov a cestovateľských zážitkov
• Kompaktný a ľahký dizajn
• Schopnosť zaostriť na vzdialenosť 0,25 m

Detailné vlastnosti:
Ideálny prvý krok do sveta digitálnych zrkadloviek:
Poraďte si so širokou paletou najrôznejších objektov fotografovania od krajiniek, cez portréty až po akciu vďaka flexibilnému 18 – 55 mm rozsahu zoomu. Ľahká konštrukcia z neho robí úžasný objektív vhodný na každodenné použitie.

Navrhnutý na fotografovanie úžasných fotografií:
Zaostrite na malé objekty s najmenšou vzdialenosťou zaostrenia len 0,25 m. Neotáčavý predný prvok zjednodušuje použitie filtrov a krúžok manuálneho zaostrenia kedykoľvek umožňuje manuálne vyradenie zaostrenia.

Vynikajúca kvalita obrazu bez ohľadu na fotografovaný objekt:
Vrstva Super Spectra sa používa na redukciu oslnenia a zlepšenie ostrosti, kým membrána 7-lamelovej clony zaručuje hladké rozostrenie pozadia pre prirodzenejší vzhľad a dojem.


Canon EF 40mm f/2.8 STM:

Canon EF 40mm f/2.8 STM je novým svetelným objektívom v ponuke firmy Canon. Vďaka svetelnosti f/2.8 umožňuje fotografovať aj pri nízkej hladine osvetlenia, prípadne kreatívne využiť malú hĺbku ostrosti.

Novinkou je technológia STM krokového zaostrovacieho motorčeka, ktorá prináša plynulé a tiché automatické zaostrovanie pri natáčaní videí ako aj fotografovaní v prostredí a situáciách, kde by bol akýkoľvek hluk neakceptovateľný. Canon EF 40mm f/2.8 je skvelým, kompaktným, prenosným a univerzálnym objektívom s technológiou STM pre fotografov, ktorí sú so svojou zrkadlovkou často na cestách.

Vlastnosti:
• Prenosný tenký dizajn
• Plynulé a tiché zaostrenie pomocou technológie STM
• Vysoká sveteľnosť až f/2,8
• Zaostrenie na krátku vzdialenosť 0,3 m
• Rýchle a tiché automatické zaostrenie pre dokonale ostré fotografie
• Skvelá kvalita obrazu od stredu po okraje

Extrémne kompaktný a prenosný dizajn:
Nechoďte nikam bez vášej zrkadlovky! Kompaktný dizajn objektívu EF 40 mm f/2,8 STM je veľmi praktický, takže si svoju digitálnu zrkadlovku budete môcť zobrať so sebou kamkoľvek pôjdete.

Plynulé a tiché automatické zaostrenie, pri videách pomocou technológie STM:
Rýchle a presné automatické zaostrenie zaručuje dokonale ostré obrázky aj v nepriaznivých podmienkach. Režim Movie Servo AF s STM využíva technológiu krokového motora pre plynulé a tiché automatické zaostrenie počas filmovania so zrkadlovkami značky Canon.

Fotografovanie pri nízkej hladine osvetlenia:
Clona s rozsahom f/2,8 – 22 umožňuje regulovať hĺbku ostrosti, čím poskytuje Vašej kreativite dostatok priestoru pre realizáciu aj tých najodvážnejších plánov. Vysoká sveteľnosť objektívu Vám umožňuje fotografovať z ruky aj pri slabom osvetlení bez použitia blesku.

Výborná kvalita obrazu:
Vďaka kvalitnej optike, ktorá zaručuje výbornú kvalitu obrazu od strdu až po kraje, tento objektív zvláda všetko od portrétov až po krajinárske a dokumentárne fotografie. Tejto skvelej kvality obrazu v celom zábere je dosiahnuté vďaka asférickým členom a antireflexným vrstvám Super Spectra.

Obsah balenia:
Digitálna zrkadlovka Canon EOS 100D:
Fotoaparát: Canon EOS 100D – Telo
Akumulátor: Canon LP-E12
Nabíjačka: Canon LC-E12E + kábel
Popruh: Canon EW-300D
Gumová očnica: Canon Ef
Krytka bajonetu: Canon RF-3
USB kábel: Canon IFC-130U
Software: Canon EOS DIGITAL Solution Disc
Dokumentácia: Návod, záručné listy

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DCIII:
Objektív: Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DCIII
Predná krytka objektívu: Canon E-58II
Zadná krytka objektívu: Canon Zadná krytka objektívu E

Špecifikácia Canon EOS 100D + EF-S 18-55mm DCIII + Fotobatoh EG300 + Akumulátor LP-E12

Veľkosť snímača:Snímače APS-C/DX DSLR
Počet megapixelov:18
Citlivosť ISO:100 - 25600
Rýchlosť sekvenčného snímania:4
Rýchlosť uzávierky:1/4000 - 30
Rozlíšenie videa:1920 x 1080
Stabilizátor obrazu:Stabilizátor je v objektíve
Typ záznamového média:SD/SDHC/SDXC karta
Vstavaný GPS modul:Nie je vybavený GPS príjmačom
Hmotnosť fotoaparátu:407

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 399,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod