Objednávajte bezpečne on-line! Osobný odber e-shopu v prevádzke.

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS


Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 50€ naspäť! Podmienkou je, aby ste si maximálne 90 dní pred, alebo 30 dní po kúpe objektívu, kúpili aj jeden z vybraných fotoaparátov, alebo videokamier Canon . Bonus si môžete uplatniť registráciou fotoaparátu/videokamery a objektívu na stránkach výrobcu. Kompletné podmienky a pravidlá akcie nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF-S 18-135 mm f/3,5-5,6 IS je všestranný, univerzálny a výkonný štandardný objektív s transfokáciou v rozsahu 29-216mm po prepočte na kinofilm. Objektív je vybavený optickou stabilizáciou IS a špeciálnymi UD a asférickými šošovkami.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3558B005AA
Dostupnosť tovaru:
Obvykle do 5 dní
419,00 € 349,17 €
-+

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS

Canon EF-S poskytuje úplnú všestrannosť, ktorá uspokojí všetky vaše potreby, pričom ponúka transfokáciu s univerzálnym rozsahom od širokouhlého zobrazenia až po teleobjektív a 4-krokový stabilizátor obrazu od spoločnosti Canon. Objektív je určený pre digitálne zrkadlovky so snímačom formátu APS-C.

Parametre objektívu Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS:
• Vysokovýkonný, viacúčelový objektív s 7,5x zoomom
• Rozsah ohniskových vzdialeností je 18-135mm (29-216 mm ekvivalent kinofilmu)
• 4-krokový optický stabilizátor obrazu
• Automatické zaznamenávanie panoramatického pohybu a detekcia statívu
• Najkratšia zaotriteľná vzdialenosť 0,45 m
• Optiská sústava je vybavená šošovkami z UD skla a asférickými šošovkami
• Vrstvy Super Spectra Coat
• 6-lamelová kruhová clona
• Voliteľná clona objektívu

Detailné vlastnosti:
Multifunkčný objektív s transfokáciou:
Canon EF-S 18-135 mm f/3,5-5,6 IS svojím rozsahom ohniskových vzdialeností zahŕňa väčšinu najpopulárnejších ohniskových vzdialeností v jednom jedinom objektíve. Rozsah jeho ohniskových vzdialeností je po prepočte na kinofilm približne v hodnote 29-216 mm. Či už potrebujete širokouhlý objektív na fotografovanie krajiniek, alebo teleobjektív na športové podujatia, model EF-S 18-135 mm f/3,5-5,6 IS uspokojí vaše potreby.

Stabilizátor obrazu:
Canon EF-S 18-135 mm f/3,5-5,6 IS je vybavený 4-krokovým optickým stabilizátorom obrazu (IS) od spoločnosti Canon. Optický stabilizátor obrazu IS umožňuje fotografovať s až o 4 expozičné stupne dlhšími časmi uzávierky bez rozmazania obrazu a je ideálny na fotografovanie z ruky. Optický stabilizátor obrazu IS je mimoriadne efektívny pri fotografovaní v podmienkach nízkej hladiny osvetlenia, alebo v pohybujúcom sa vozidle.

Krása nie je povrchná:
Canon EF-S 18-135 mm f/3,5-5,6 IS je vybavený novou povrchovou úpravou a dizajnom objektívov od spoločnosti Canon so zrnitou úpravou pre sofistikovaný vzhľad a dojem, ktorý zodpovedá vášmu fotoaparátu EOS.

Vysokorýchlostné automatické zaostrovanie:
Nový motor automatického zaostrovania DC v kombinácii s vysokorýchlostným procesorom a zdokonaleným algoritmom automatického zaostrovania umožňuje rýchle a presné automatické zaostrenie.

Vrstvy Super Spectra Coat:
Vrstva objektívu Super Spectra Coat od spoločnosti Canon zabraňuje vzniku efektov oslnenia a duchov. Z dôvodu odrazu zo zobrazovacieho snímača sú digitálne fotoaparáty náchylné na výskyt týchto efektov. Používanie optimalizovaných vrstiev objektívu zabraňuje výskytu oslnenia a duchov a zaisťuje vynikajúce vyváženie farieb a kontrast.

Objavte dobrý „bokeh“:
6-lamelová kruhová clona s vykrajovanými lamelami poskytuje príjemné rozmazanie pozadia. Môžete to použiť na vylepšenie portrétov kreatívnym rozmazaním detailu pozadia, čím objekt zvýrazníte.

Špecifikácia Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS

Bajonet fotoaparátuCanon EF
Bajonet objektívu:Canon EF
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Štandardná odolnosť
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/1.0
Priemer filtra objektívu37 mm
Maximálne rozlíšenie videaHD
Max. frekvencia snímania Full HD25/30 obr./s
Max. frekvencia snímania 4K24/25/30 obr./s
Režimy snímaniaAutomatické programy
Uchytenie objektívuPevný vstavaný objektív
Vstupy a výstupyMikrofónny vstup XLR

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 419,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod