Canon EF 35mm f/1.4L II USM + CASHBACK 250€


So spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili akciu CASHBACK, zameranú na profi segment! Po zakúpení a registrácii tohto produktu na stránke canon.sk získate CASHBACK vo výške až 250€. Akcia trvá do 31.10.2017 a je ju možné kombinovať s Virtual Kit Promotion.

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 125€ naspäť! Podmienkou je, aby ste si maximálne 90 dní pred, alebo 30 dní po kúpe objektívu, kúpili aj jeden z vybraných fotoaparátov, alebo videokamier Canon . Bonus si môžete uplatniť registráciou fotoaparátu/videokamery a objektívu na stránkach výrobcu. Kompletné podmienky a pravidlá akcie nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF 35mm f/1.4L II USM je moderný extrémne svetelný širokouhlý objektív s klasickým ohniskom 35mm. Objektív z rady L ponúka nekompromisný optický výkon, vysokú svetelnosť a rýchle a presné zaostrovanie s ultrasonickým motorčekom USM.
Výrobca:
Canon
Obj. číslo:
9523B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 099,00 € 1 749,17 €
-+
Akcia

Canon EF 35mm f/1.4L II USM + CASHBACK 250€

Canon EF 35mm f/1.4L II USM je profesionálny širokouhlý objektívom s vysokou svetelnosťou f/1.4 a nekompromisnou obrazovou kvalitou od okraja po okraj. Objektív je navrhnutý pre použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Canon EOS vybavenými snímačmi veľkosti Full Frame/FX ako aj APS-C. Objektív ponúka klasické 35mm ohnisko pri vysokej svetelnosti f/1.4 ktoré sa hodí pre fotografovanie života v meste (street), krajinársku fotografiu, fotografiu zátišia, momentky a príležitostnú fotografiu. Objektív je z profesionálnej série L (Luxury), ktorá kladie mimoriadny dôraz na obrazovú kvalitu optickej konštrukcie naprieč celému obrazovému poľu zasadenému do odolnej utesnenej konštrukcie z ľahkých a pevných hliníkových zliatin. Optická konštrukcia objektívu sa opiera 14 optických členov (šošoviek) z lisovaného optického skla zoradených do 11 optických skupín. Objektív využíva šošovky zo špeciálneho nízko rozptylového UD skla, Super UD skla a šošovky s fluoritovým povrchom, ktoré účinne eliminujú nežiaduce efekty chromatickej aberácie ako aj rôzne odlesky. Okrem toho sú v optickej konštrukcii objektívu použité dve asféricky tvarované šošovky, ktoré sa starajú o dokonalé vykreslenie obrazu, bez súdkovatenia a iných skreslení obrazu. Zaostrovacia skupina šošoviek sa pohybuje vo vnútri tubusu objektívu a je vyrobená ako tzv. plávajúca – čo umožňuje dokonalé zaostrenie aj pri fotografovaní na minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť – 0,28m. Objektív je vybavený ultrasonickým zaostrovacím motorom prstencového typu USM (Ultra Sonic Motor), s ktorým objektív ostrí mimoriadne presne, rýchlo a takmer bezhlučne. Objektív je vybavený 9 lamelovou vykrajovanou clonou, ktorá umožňuje dokonalé rozostrenie pozadia do nádherného bookehu. Tubus objektívu do ktorého je vsadená špičková optika je vyrobený z mimoriadne pevných a ľahkých zliatin hliníka a horčíka. Objektív je utesnený voči prachu a vlhkosti na profesionálnej úrovni, tak aby ste s ním mohli pracovať aj naozaj náročných poveternostných podmienkach a rôznych prašných prostrediach. Canon EF 35mm f/1.4L II USM predstavuje nový štandard firmy Canon v konštrukcii širokouhlých objektívov s klasickými ohniskovými vzdialenosťami.

Vlastnosti objektívu Canon EF 35mm f/1.4L II USM:
• Profesionálny širokouhlý objektív s ohniskom 35mm
• Vysoká svetelnosť objektívu f/1.4
• Nekompromisná obrazová kvalita objektívu
• Rýchle automatické zaostrovanie s ultrasonickým motorčekom USM
• Vnútorné ostrenie, neotáčajúci sa predný člen
• Inštinktívne ovládacie prvky zaostrovania pre lepšiu prácu s ostrením
• Pevná a ľahká konštrukcia z horčíkových a hliníkových zliatin

Podrobné vlastnosti objektívu Canon EF 35mm f/1.4L II USM:
Canon EF 35mm f/1.4L II USM – moderná klasika:
Objektív ponúka klasickú, mierne širokouhlú 35mm (56mm na DSLR Canon EOS so snímačom APS-C) ohniskovú vzdialenosť, ktorú obľubujú dokumentárni fotografi vďaka jej schopnosti zachytiť objekt záujmu zasadený v jeho prirodzenom prostredí bez nežiaduceho skreslenia perspektívy.

Vynikajúci výkon pri slabom osvetlení:
Objektív disponuje vysokou svetelnosťou f/1.4, ktorá prepustí 2x viac svetla ako v prípade vysoko svetelných transfokačných (zoom) objektív, ktoré začínajú na clone f/2.8. Vďaka tomu je tento objektív ideálny na fotografovanie z ruky aj pri slabom osvetlení a odpichovanie objektu záujmu od jeho pozadia. Fotografovanie s možnosťou nastavenia clony v rozsahu od f/1.4 po f/22 umožňuje dokonalú prácu s hĺbkou ostrosti a fotografom tak poskytuje široké možnosti uplatnenia svojej kreativity. Vytváranie takýchto efektov plytkého zaostrenia je jedným zo spôsobov, ako možno nechať vyniknúť objekt oproti pozadiu, čo je účinné najmä pri kombinácii s 35mm širokouhlým zorným poľom objektívu. Clona objektívu je osadená deviatimi tvarovanými lamelami, čo zabezpečuje dokonale plynulé a prirodzene vyzerajúce rozostrenie nezaostrených oblastí – tzv bokeh.

Stanovuje nové štandardy v kvalite obrazu:
Optická sústava objektívu, ktorá je vyrobená z organického optického materiálu vyvinutého spoločnosťou Canon a je navrhnutá tak aby vďaka optickému materiálu BR odrážala modré spektrum svetla. Zároveň výrazne obmedzuje vznik efektu chromatickej aberácie na úrovni, ktorá nebola doposiaľ možná. Optická sústava objektívu je osadená 14-timy optickými členmi (šošovkami) z lisovaného optického skla zoradenými do 11-tich optických skupín. Objektív využíva šošovky zo špeciálneho nízko rozptylového UD skla, Super UD skla a šošovky s fluoritovým povrchom, ktoré účinne eliminujú nežiaduce efekty chromatickej aberácie ako aj rôzne odlesky. Okrem toho sú v optickej konštrukcii objektívu použité dve asféricky tvarované šošovky, ktoré sa starajú o dokonalé vykreslenie obrazu, bez súdkovatenia a iných skreslení obrazu dokonca aj pri clone f/1.4. Povrchová vrstva SSC (Subwavelength Structure Coating) pomáha zvyšovať kontrast a zabraňuje oslneniu a tvorbe efektu duchov/odleskov pri fotografovaní proti svetlu.

Zaostruje rýchlo a diskrétne, vďaka čomu môžete zachytávať neočakávané:
Prstencový ultrazvukový motor USM (Ultra Sonic Motor) poháňajúci automatický zaostrovací systém umožňuje veľmi rýchle, tiché a presné zaostrovanie. Tento motorček umožňuje pracovať v úplne manuálnom režime, alebo v automatickom režime s funkciou FTM (Full Time Manual), ktorá dovoľuje manuálne zasahovať do procesu automatického zaostrovania pri doostrovaní, alebo kedykoľvek uznáte za potrebné a to bez nutnosti prepínania spôsobu zaostrovania (AF/MF). Vďaka tomu máte neustálu plnú kontrolu nad procesom zaostrovania a môžete si v prípade potreby sami upraviť miesto zaostrenia.

Snímajte aj v náročných podmienkach:
Kvalita vyhotovenia legendárnej rady L (Luxury) od spoločnosti Canon vzbudzuje pocit istoty, vďaka precíznej mechanickej konštrukcie, utesneniu a pevným a ľahkým materiálom. Tubus objektívu do ktorého je vsadená špičková optika je vyrobený z mimoriadne pevných a ľahkých zliatin hliníka a horčíka. Utesnenie objektívu na profesionálnej úrovni chráni proti poveternostným vplyvom, vlhkosťou a prachom, zatiaľ čo fluórová vrstva na prednom a zadnom prvku objektívu ho chráni pred mastnotou a nečistotami a uľahčuje jeho čistenie. Vďaka takto navrhnutému profesionálnemu objektívu sa budete môcť sústrediť iba na prácu samotnú a nebudete sa musieť obávať pri práci o samotnú techniku.

Špecifikácie objektívu Canon EF 35mm f/1.4L II USM:
Ohnisková vzdialenosť: 35mm (56mm na DSLR Canon EOS so snímačom APS-C)
Maximálna clona: f/1.4
Minimálna clona: f/22
Stavba objektívu: 14 šošoviek v 11 skupinách
Zorný uhol: 63° (44° na DSLR Canon EOS so snímačom APS-C)
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0,28m
Maximálne zväčšenie: 0,21x
Počet lamiel clony: 9 kruhovo vykrajovaných lamiel
Pohon automatického zaostrovania: Ultrasonický motor prstencového typu USM
Priemer filtrov: 72mm
Rozmery objektívu (priemer x dĺžka): 80,4mm x 105,5mm
Hmotnosť objektívu: 760g

Obsah balenia:
Objektív Canon EF 35mm f/1.4L II USM:
Objektív: Canon EF 35mm f/1.4L II USM
Predná krytka objektívu: Canon E-72II Krytka objektívu
Zadná krytka objektívu: Canon Zadná krytka objektívu E
Slnečná clona objektívu: Canon EW-77B
Polotvrdé puzdro objektívu: Canon LP-1219
Dokumentácia: Návod, záručný list

Špecifikácia Canon EF 35mm f/1.4L II USM + CASHBACK 250€

Typ objektívu:Širokouhlý objektív
Bajonet objektívu:Bajonet Canon EF
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Utesnený objektív
Priemer filtrového závitu:Priemer závitu filtra je 72 mm
Ohnisková vzdialenosť:35
Svetelnosť objektívu:1,4
Počet lamiel clony:9 lamiel
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť:28
Najväčší pomer zväčšenia:0,21
Typ zaostrovacieho motorčeka:S ultrazvukovým motorčekom
Stabilizátor obrazu:Bez stabilizátoru obrazu
Slnečná clona:S bajonetovou slnečnou clonou
Hmotnosť objektívu:760

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 099,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod