Canon EF 24-70mm f/4 L IS USM + CASHBACK 100 €

Odmena za váš nákup => až 250 € späť!

Na tento produkt sa vzťahujú dve prebiehajúce akcie:
Letný CASHBACK 100€ - Zakúpte si tento objektív v období 1.4.-31.8.2020 a získajte späť 100 EUR
Virtual Kit Promotion CASHBACK 150€ - Trvalá ponuka zvýhodneného nákupu objektívov, kde je podmienkou vyplatenia cashbacku za objektív nákup tela.

Po splnení podmienok si môžete požiadať o cashback v oboch akciách, Letný Cashback i Virtual Kit Promotion a ušetriť tak až 250€. Viac detailov nájdete na stránke Canon Cashback.

Canon EF 24-70mm f/4L IS USMje nový univerzálny transfokátorový štandardný objektív s konštantnou svetelnosťou f/4, ktorý je určený pre Full-Frame a APS-C zrkadlovky a ponúka kompaktné rozmery, nízku hmotnosť, stabilizáciu IS a USM motorček
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
6313B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
889,00 € 740,83 €
-+

Canon EF 24-70mm f/4 L IS USM + CASHBACK 100 €

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM je novým univerzálny štandardný zoom, ktorý je vhodný pre Full-Frame a APS-C fotoaparáty EOS. Tento nový objektív s konštantnou svetelnosťou f/4 dopĺňa škálu objektívov rady L s takouto svetelnosťou a obohacuje tak širokú ponuku profesionálnych objektov EF. Tento robustný a utesnený univerzálny objektív L-kovej konštrukcie ponúka klasický rozsah ohniskových vzdialeností 24-70 mm, konštantnú sveteľnosť f/4, výkonný optický stabilizátor obrazu IS a rýchly, presný a bezhlučný ultrazvukový zaostrovací motorček USM prstencového typu. Objektív umožňuje zaostrovať v režime makro už od vzdialenosti 38cm (berie sa od roviny snímača) pri zväčšení až 0,7x. Ultrazvukový AF motorček USM prstencového typu prináša rýchle a takmer nehlučné zaostrovanie. Optická sústava objektívu pozostáva z 15-tich šošoviek zoradených do 12-tich skupín a okrem ultra nízko rozptylových šošoviek z UD skla obsahuje aj asféricky tvarované šošovky, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu.

Vlastnosti objektívu Canon EF 24-70mm f/4L IS USM:
• Univerzálny rozsah transfokácie
• Režim makro na zväčšenie až 0,7x
• Až štvorkrokový stabilizátor obrazu IS
• Dve asférické a dve UD šošovky objektívu
• Rýchly a tichý ultrazvukový AF motorček USM prstencového typu
• Robustná a utesnená konštrukcia triedy L odolná voči prachu a vlhkosti
• Deväťlamelová clona pre jemné rozostrenie pozadia a dokonalý bokeh

Detailné vlastnosti objektívu Canon EF 24-70mm f/4L IS USM:
Univerzálny rozsah zoomu:
Vďaka univerzálnemu klasickému rozsahu transfokácie si poradíte so širokou paletou najrôznejších objektov fotografovania a to od krajiniek, cez portréty až po dokumentárne zábery. Objektív Canon EF 24-70 mm f/4L IS USM je ideálnym štandardným objektívom pre Full-Frame a APS-C digitálne zrkadlovky EOS značky Canon. Ponúka širokouhlé, štandardné a telefotografické ohniskové vzdialenosti a tiež konštantnú svetelnosť f/4 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

Režim Makro:
Samostatná poloha zoomu v režime makro umožňuje zaostrenie na krátku vzdialenosť 0,38 m pri ľubovoľnej polohe zoomu a maximálnom pomere reprodukcie 0,7x reálnej veľkosti.

Technológia stabilizátora obrazu IS:
Nový stabilizátor obrazu IS, Vám umožní fotografovať z ruky zábery aj pri slabých svetelných podmienkach, pretože Vám umožní fotografovať s až o 4 expozičné hodnoty dlhšími expozičnými časmi uzávierky, ako sa bežne odporúča pri objektívoch bez stabilizácie. Technológia stabilizátora obrazu (IS) automaticky rozpozná, keď fotograf posúva objektív pri fotografovaní pohybujúcich sa objektov a automaticky stabilizáciu v tomto smere pohybu vypne. Hybridná IS v režime makro rozpozná pohyby uhlového aj posuvného typu.

Špičkový optický dizajn:
Fotografujte zábery s dokonalou kvalitou obrazu v celom rozsahu zoomu. Dva druhy asférických prvkov v kombinácii s prvkami s ultra nízkym rozptylom (UD) účinne potláčajú chromatickú aberáciu. Antireflexné rstvy Super Spectra minimalizujú nežiaduce odlesky a maximalizujú kontrast.

Zdokonalené automatické zaostrovanie:
Využívajte rýchle a takmer nehlučné automatické zaostrovanie vďaka ultrazvukovému motorčeku AF prstencového typu. A vďaka funkcii FTM (Full Time Manual) môžete do procesu automatického zaostrenia kedykoľvek manuálne zasiahnuť bez nutnosti prepínania spôsobu zaostrovania (AF/MF). Týmto spôsobom máte možnosť plnej kontroly nad spôsobom a miestom zaostrenia.

Odolná konštrukcia:
Konštrukcia objektívu je vyrobená z horčíkových zliatin s hliníkom, objektív je vďaka tomu mimoriadne ľahký a odolný voči nárazom. Objektív je utesnený proti prenikaniu prachu a vlhkosti.

Zdokonalený výkon:
Objektív disponuje deväť lamelovou kruhovou clonou, ktorá umožňuje vytvoriť dokonale rozostrenie pozadia (tzv. bokeh), vďaka čomu objekty v popredí jasne a krásne vyniknú.

Špecifikácia Canon EF 24-70mm f/4 L IS USM + CASHBACK 100 €

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/4.0

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 889,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod