Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM + CASHBACK 250€


So spoločnosťou Canon sme pre vás pripravili akciu CASHBACK, zameranú na profi segment! Po zakúpení a registrácii tohto produktu na stránke canon.sk získate CASHBACK vo výške až 250€. Akcia trvá do 31.10.2017 a je ju možné kombinovať s Virtual Kit Promotion.

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 125€ naspäť! Podmienkou je, aby ste si maximálne 90 dní pred, alebo 30 dní po kúpe objektívu, kúpili aj jeden z vybraných fotoaparátov, alebo videokamier Canon . Bonus si môžete uplatniť registráciou fotoaparátu/videokamery a objektívu na stránkach výrobcu. Kompletné podmienky a pravidlá akcie nájdete na canon.sk/lens-promo.

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM je nový vysokosvetelný profesionálny objektív triedy L, poskytujúci špičkovú obrazovú kvalitu. Ponúka rýchle ultrasonické ostrenie, vysokú svetelnosť a pokrýva štandardné ohniská od 24mm po 70mm.
Výrobca:
Canon
Obj. číslo:
5175B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
2 099,00 € 2 099,00 € 1 749,17 € 1 749,17 €
-+
Akcia

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM + CASHBACK 250€

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM je špičkovým štandardným transfokátorovým objektívom novej generácie pre profesionálne využitie na Full-Frame a APS-C zrkadlovkách Canon EOS. Objektív patrí do profesionálnej triedy objektívov s označením L (Luxury) a je vybavený rýchlym a mimoriadne presným, bezhlučným ostrením pomocou ultrasonického motora USM prstencového typu. Objektív je veľmi robustnej a voči prachu a stekajúcej vode utesnenej L-kovej konštrukcie. Ponúka klasický rozsah ohniskových vzdialeností 24-70mm a vysokú v celom rozsahu konštantnú svetelnosť f/2.8. Objektív umožňuje zaostrovať v režime makro už od vzdialenosti 38cm (berie sa od roviny snímača) pri zväčšení až 0,21x (na 70mm ohniskovej vzdialenosti). Optická sústava objektívu pozostáva z 18-tich šošoviek zoradených do 13-tich skupín a okrem klasických ultra nízko rozptylových šošoviek z UD skla obsahuje aj šošovky zo špeciálneho super UD optického skla, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu.


Vlastnosti Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM:
- Univerzálny rozsah transfokácie 24–70mm
- Vysoká svetelnosť f/2,8, konštantná v celom rozsahu transfokácie.
- Úplne nový dizajn optickej sústavy
- Špeciálne UD šošovky z ultranízkym rozptylom (Ultra-low dispersion) a šošovky zo super UD optického skla
- Minimálna zaostrovacia vzdialenosť iba 0,38 m
- Robustná L-konštrukcia chrániaca proti nárazom, prachu a vlhkosti
- Rýchle a tiché automatické zaostrovanie pomocou prstencového ultrasonického USM motorčeka.
- Možnosť plne manuálneho zaostrovania v akomkoľvek režime AF/MF, vďaka funkcii FTM (Full Time Manual)
- Deväťlamelová clona pre jemné rozostrenie pozadia a dokonalý bokeh

Detailné vlastnosti objektívu Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM:
Optická sústava novej generácie:
Objektív Canon EF 24–70 mm f/2,8L II USM poskytuje špičkovú obrazovú kvalitu v celom rozsahu transfokácie vďaka novo navrhnutej optickej sústave. Tá je založená na šošovkách zo špeciálneho ultra nízko rozptylového skla UD (ultra-low dispersion) a šošovke vyrobenej zo Super UD optického skla. Inovovaná optická sústava zaručuje maximálnu ostrosť v celom zábere a to od kraja po kraj.

Univerzálny rozsah zoomu 24–70 mm:
Vďaka univerzálnemu klasickému rozsahu transfokácie si poradíte so širokou paletou najrôznejších objektov fotografovania a to od krajiniek, cez portréty až po dokumentárne zábery. Objektív Canon EF 24-70 mm f/2.8L II USM je ideálnym štandardným objektívom pre Full-Frame a APS-C digitálne zrkadlovky EOS značky Canon. Ponúka širokouhlé, štandardné a telefotografické ohniskové vzdialenosti a tiež vysokú konštantnú svetelnosť f/2.8 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

Výborné možnosti aj pri slabom osvetlení:
Objektív umožňuje používať svetelnosť f/2.8 v celom rozsahu transfokácie a využívať ju tak pre tvorbu veľmi pôsobivých záberov s nízkou hĺbkou ostrosti a nádherne rozostreným pozadím. Zároveň Vám umožní fotografovať z ruky aj pri nedostatočnom osvetlení fotografovanej scény a v celej rade iných situácií.

Kvalita konštrukcie triedy L:
Objektív Canon EF 24–70 mm f/2,8L II USM patrí k triede L (Luxury), vyznačujúcou sa robustnosťou konštrukcie z horčíkovo-hliníkových zliatin, ktorá zvládne nielen každodenné nešetrné profesionálne používanie, ale aj nepriazeň počasia. Vďaka premyslenému systému utesnenia sa objektív vyznačuje výbornou odolnosťou pred poveternostnými vplyvmi. Objektív je chránený pred prachom a stekajúcou vodou. Predná a zadná šošovka s fluorovou vrstvou sa navyše veľmi ľahko čistí od priľnutých nečistôt.

Automatické zaostrovanie s prstencovým mikromotorom USM:
Prstencový ultrazvukový mikromotor poháňajúci automatický zaostrovací systém umožňuje veľmi rýchle, tiché a presné zaostrovanie. Tento motorček umožňuje pracovať v úplne manuálnom režime, alebo v automatickom režime s funkciou FTM (Full Time Manual), ktorá dovoľuje manuálne zasahovať do procesu automatického zaostrovania pri doostrovaní, alebo kedykoľvek uznáte za potrebné a to bez nutnosti prepínania spôsobu zaostrovania (AF/MF). Vďaka tomu máte neustálu plnú kontrolu nad procesom zaostrovania a môžete si v prípade potreby sami upraviť miesto zaostrenia.

Zaostrovacia vzdialenosť:
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť optickej sústavy objektívu je 0,38 m od roviny snímača. Objektív ponúka pri ohnisku 70mm maximálne zväčšenie 0,21×, a tým zvyšuje univerzálnosť svojho použitia.

9 lamelová konštrukcia clony:
V objektíve je použitá 9 lamelová kruhová clona s tvarovanými lamelami vďaka ktorej dosiahnete na svojich fotografiách pôsobivé rozostrenie pozadia, ktoré sa dokonale hodí pre portrétne fotografie.

Špecifikácia Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM + CASHBACK 250€

Typ objektívu:Základný objektív
Bajonet objektívu:Bajonet Canon EF
Odolnosť voči vonkajšiemu prostrediu:Utesnený objektív
Priemer filtrového závitu:Priemer závitu filtra je 82 mm
Ohnisková vzdialenosť:24 - 70
Svetelnosť objektívu:2,8
Počet lamiel clony:9 lamiel
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť:38
Najväčší pomer zväčšenia:0.21
Typ zaostrovacieho motorčeka:S ultrazvukovým motorčekom
Stabilizátor obrazu:Bez stabilizátoru obrazu
Slnečná clona:S bajonetovou slnečnou clonou
Hmotnosť objektívu:805

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 2 099,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod