Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM CASHBACK 125 €

Ak si v období od 25. októbra 2019 do 31. januára 2020 zakúpite tento produkt Canon a zaregistrujete sa do 29. februára 2020, Canon Vám vráti 125 € na váš účet.
► Cashback nie je možné uplatniť na objektív zakúpený v kite s telom.

Viac informácií na Canon CASHBACKPrebieha trvalá ponuka zvýhodneného nákupu objektívov Canon - Virtual Kit Promotion.

Využite časovo neobmedzený Canon Virtual Kit Promotion a získajte od spoločnosti Canon Slovakia až 70€ naspäť! Stačí, ak si do 90 dní po kúpe kompatibilného fotoaparátu zakúpite aj kompatibilný objektív (funguje aj opačne, že si najprv kúpite objektív a potom kompatiblný fotoaparát) a do 30 dní požiadate o bonus na stránkach spoločnosti Canon. Kompletné podmienky a pravidlá akcie aj registráciu produktov nájdete na canon.sk/lens-promo.

Profesionálny stabilizovaný svetelný makro objektív pre digitálne zrkadlovky Canon formátov Full Frame, APS-C. Zväčšenie až 1:1. Okrem makro fotografie je objektív vhodný pre portrétnu fotografiu.
Výrobca:
Canon
Obj. čislo:
3554B005AA
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
989,00 € 824,17 €
-+

Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM CASHBACK 125 €

Profesionálny stabilizovaný svetelný makro objektív pre digitálne zrkadlovky Canon formátov Full Frame, APS-C. Zväčšenie až 1:1. Okrem makro fotografie je objektív vhodný pre portrétnu fotografiu. Excelentná optická kvalita, dosahuje vysokú ostrosť, rozlišovaciu schopnosť. UD optický člen pre minimalizáciu chromatických aberácií. Ultrazvukový zaostrovací motor USM pre extrémne rýchle a tiché automatické zaostrovanie. Kruhová 9 lamelová clona vytvára krásne rozostrenie pozadia (výborný bokeh). Hybridný optický stabilizátor obrazu IS, vyvinutý špeciálne pre použitie v makro objektívoch. Okrem uhlového pohybu je schopný korigovať aj predo-zadný posun objektívu. Dovoľuje používať až o 2 stupne dlhšie časy uzávierky pri zväčšení 1:1, 3 stupne pri zväčšení 0,5:1, 4 stupne pri bežnom fotografovaní z rúk. Povrchová úprava Super Spectra, viacnásobné antireflexné vrstvy výrazne redukujú reflexy, závoj a zabezpečujú vynikajúce farebné podanie. Účinná ochrana pred reflexmi od povrchu snímača. Odolné telo, utesnené voči prachu a vlhkosti..

Parametre:
Ohnisková vzdialenosť : 100 mm
Maximálna clona: F/2,8
Minimálna clona : F/32
Zorný uhol : 24°
Konštrukcia objektívu : 15 členov / 12 skupín
Počet lamiel clony: 9
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,30 m
Maximálne zväčšenie : 1:1
Priemer filtra: 67 mm
Rozmery(priemer x dĺžka): 77,7 x 123 mm
Hmotnosť: 625g
Dodávané príslušenstvo: slnečná clona ET-73, púzdro, predná a zadná krytka objektívu.

Špecifikácia Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM CASHBACK 125 €

Bajonet objektívu:Canon EF
Stabilizátor obrazuMá stabilizátor obrazu
Odolnosť objektívuUtesnený voči vonk. vplyvom
Svetelnosť objektívu:f/2.8

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 989,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod