Naša predajňa funguje ako odberné miesto | Nakúpte online a vyzdvihnite | Využite dopravu ZADARMO pri nákupe od 100 €

Adobe Photoshop Lightroom 6

Dosiahnite najlepšie výsledky pri práci s fotografiami s Adobe Photoshop Lightroom, či už zdokonaľujete vzhľad jedného obrázku, hľadáte desať iných, alebo meníte usporiadanie stovky ďaľších.
Výrobca:
Adobe
Obj. čislo:
AD65237576
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
133,00 110,83 €

Adobe Photoshop Lightroom 6

Jednoduchá tvorba HDR obrázkov

Vytvárajte prirodzene vyzerajúce alebo surrealistické obrázky zo scén s výnimočne vysokým kontrastom. Pomocou funkcie HDR Merge môžete jednoducho kombinovať viacero záberov zhotovených s rôznymi nastaveniami expozície do jedného obrázka s vysokým dynamickým rozsahom.
Úžasné panorámy

Zachytávajte výnimočne široké zorné polia a úžasné detaily. Technológia Photomerge umožňuje spájať viacero obrázkov vrátane nespracovaných súborov do dokonalých panorám.
Vyšší výkon

Importujte a zdokonaľte svoje fotografie rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Aplikácia Lightroom využíva kompatibilné grafické procesory na zvýšenie celkovej rýchlosti, predovšetkým pri vylepšovaní snímok v module vývoja.
Jednoduché vyhľadávanie fotografií konkrétnych ľudí

Rýchle vyhľadávanie fotografií rodiny a priateľov aj bez značiek s metadátami. Vyberte si tvár na jednej fotografii a aplikácia Lightroom vyhľadá túto osobu na všetkých ostatných snímkach. Rozdelenie fotografií do kategórií a skupín na základe tvárí.
Rozšírené videoprezentácie

Vytvárajte nádherné a dokonalé prezentácie pomocou statických obrázkov, videa a hudby spoločne s profesionálnymi efektmi ako posúvanie a približovanie.
Vylepšené webové galérie

Predveďte svoje výtvory v elegantnejších, pútavejších a interaktívnejších webových galériách. Nové šablóny galérií kompatibilné s formátom HTML5 fungujú s takmer všetkými počítačovými a mobilnými prehliadačmi.
Lepšie ovládanie filtrov

Presne ovládajte, ktoré časti snímky budú ovplyvnené filtrami stupňovania a radiálneho gradientu. Teraz môžete pomocou štetca upravovať masku filtra a pridávať a odoberať efekty filtrov kdekoľvek chcete.
Zdieľanie práce

Publikujte webové galérie pomocou aplikácie Lightroom. Z aplikácie Lightroom v mobilnom zariadení alebo počítači môžete získavať spätnú väzbu na fotografie, začínať diskusie a vykonávať ďalšie činnosti.
Podpora viacerých zariadení

Lightroom je teraz aj v zariadeniach s Androidom. Rovnako ako v iPade a iPhone sa všetky úpravy synchronizujú s počítačom.
Rozprávanie príbehov

Presúvajte obrázky z aplikácie Lightroom do aplikácií Adobe Voice a Slate v iPade alebo iPhone a vytvárajte vizuálne príbehy a animované videá.
Kopírovanie a priliepanie vylepšení

V iPade alebo iPhone môžete rýchlo kopírovať úpravy z jednej fotografie a priliepať ich do druhej, vďaka čomu sú úpravy bleskurýchle.
Dokonalé prezentácie

Pomocou nového režimu prezentácie v iPade a iPhone sa môžete fotografiami pochváliť bez toho, aby ste ich omylom prispôsobili alebo upravili.
Rýchle vyhľadávanie fotografií

Segmentované zobrazenie v iPade a iPhone vám pomôže nájsť obľúbené fotografie rýchlejšie než kedykoľvek predtým.
Dokonalá kompozícia

Prepracovaná možnosť orezávania v iPade a iPhone umožňuje rýchlo upravovať, zarovnávať a automaticky vyrovnávať fotografie.

- nová licencia
- aplikácia pre spracovanie, editáciu a organizovanie fotografií
- množstvo nových zaujímavých funkcíí
- program vyžaduje MAC OS X verzie 10.7 alebo vyšší
- 2 GB RAM pamäte (doporučuje sa 4GB)
- 2GB voľného miesta na pevnom disku
- rozlíšenie obrazovky 1024 x 768
- jednotka CD-ROM
- jazyková mutácia v angličtine
- vhodný pre prostredie Widnows a Mac OS X

Špecifikácia Adobe Photoshop Lightroom 6

Recenzie Adobe Photoshop Lightroom 6

100%

2 recenzií užívateľov

2x

0x

0x

0x

0x

  • Jednoduchy program na spracovanie fotiek.

    Najvacsi klad je ze nemusim mesacne platit za program a bat sa ze ked zabudnem zaplatit tka nebudem mat v com robit. Lepsie riesenie ako CC verzie

    Starsi produkt, bez aktualizacii. Ale na star hardware uplne perfektny

  • Zákazník neuviedol žiadne slovné hodnotenie.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Aktuálna cena produktu je: 133,00 €

Upozorni ma keď cena klesne pod