Adobe Photoshop Elements 2018 WIN CZ

Najnovšia verzia populárneho programu pre organizáciu, úpravy a zdielanie fotografií. Začiatočníci uvítajú jednoduché rozhranie. Výborné spracovanie vašich záberov v RAW formáte. Česká lokalizácia.
Výrobca:
Adobe
Obj. čislo:
AD65281999
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
89,90 € 74,92 €

Adobe Photoshop Elements 2018 WIN CZ

Adobe Photoshop Elements 18 vám prináša komplexné riešenie spracovania vašich fotografií od archivácie, cez úpravy až po zdielanie na webe. Ovládanie programu je veľmi jednoduché a intuitívne, vhodné aj pre úplných začiatočníkov. Medzi základné funkcie paria:

Všetky fotografie a videoklipy na jednom mieste
Veľmi jednoduchý import fotografií. Zábery je možné jedným kliknutím presunúť z pamäťovej karty do počítača. Fotografie a videoklipy môžete pohodlne prehliadať v centre správy médií. Zábery sú okamžite usporiadané podľa dátumu a súvisiace fotografie je možné automaticky zoskupiť podľa času, alebo udalosti. Pomocou vizuálnych značiek, ktoré predstavujú osoby, domácich maznáčikov, udalosti, alebo objekty môžete zábery ľahko rozdeliť do kategórii a vyhľadávať. Ak chcete okamžite zobraziť všetky fotografie svojho psa, stačí len kliknúť na príslušnú vizuálnu značku.

Rýchle a komfortné vyhľadávanie
Automatické vyhľadávanie fotografií podľa objektov ktoré obsahujú. Pomocou zoznamu priateľov na Facebooku môžete označiť tváre na fotografiách a jednoducho ich na Facebooku zdielať. Automatická identifikácia tvári na fotografiách. Automatické vyhľadávanie duplicitných, podobných, najlepších záberov, Vyhľadávanie podľa vizuálnych značiek. Samozrejme sofistikované vyzhľadávanie podľa tagov, dátumu a časovej osi.

Okamžité úpravy
Okamžite a jednoducho upravíte svoje fotografie. Odoberte nechcené časti fotografie pomocou bodového retušovacieho štetca, ktorý nádherne prelína i to najzložitejšie pozadie. Jednoducho upravíte pleťové tóny, vybielite zuby, odstránite červené oči, dosiahnete žiarivo modrú oblohu. Opravíte skreslenie objektívu na okrajoch, ako aj lichobežníkové skreslenie perspektívy pri fotografiách architektúry. Pre začiatočníkov sú pripravené automatické úpravy a sprievodcovia pre úpravy s podrobným pomocným komentárom. Pokročilejší ocenia kvalitné spracovanie RAW súborov, použitie vrstiev, masiek vrstiev, úpravy pomocou kriviek.

Špecifikácia Adobe Photoshop Elements 2018 WIN CZ

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Aktuálna cena produktu je: 89,90 €

Upozorni ma keď cena klesne pod